Hjem

Institutt for arkeologi, historie, kultur- og religionsvitenskap

Administrativt og teknisk ansatte ved Institutt for arkeologi, historie, kultur- og religionsvitenskap

Anna Lisa Arefjords bilde

Anna Lisa Arefjord

Seniorkonsulent, administrasjonskonsulent

Institutt for arkeologi, historie, kultur- og religionsvitenskap

  • +47 55 58 39 64

Anna.Arefjord@uib.no

Grethe Bruvolls bilde

Grethe Bruvoll

Konsulent

Institutt for arkeologi, historie, kultur- og religionsvitenskap

  • +47 55 58 23 01

Grethe.Bruvoll@uib.no

Jan Heirets bilde

Jan Heiret

Instituttleder

Institutt for arkeologi, historie, kultur- og religionsvitenskap

  • +47 55 58 97 62

Jan.Heiret@uib.no

Inni Merete Offerdal Hernandezs bilde

Inni Merete Offerdal Hernandez

Førstekonsulent

Institutt for arkeologi, historie, kultur- og religionsvitenskap

  • +47 55 58 23 14

Inni.Hernandez@uib.no

Britt Kristin Holsens bilde

Britt Kristin Holsen

Administrasjonssjef

Institutt for arkeologi, historie, kultur- og religionsvitenskap

  • +47 55 58 23 15
  • +47 909 33 175

Britt.Holsen@uib.no

Hanna Torsdotter Husabøs bilde

Hanna Torsdotter Husabø

Førstekonsulent

Institutt for arkeologi, historie, kultur- og religionsvitenskap

  • +47 55 58 29 42

Hanna.T.Husabo@uib.no

Joakim Dahl Haalands bilde

Joakim Dahl Haaland

Førstekonsulent, formidling og forskningsadministrasjon

Institutt for arkeologi, historie, kultur- og religionsvitenskap

  • +47 55 58 20 56
  • +47 472 78 550

Joakim.Haaland@uib.no

Jannie Idsals bilde

Jannie Idsal

Førstekonsulent, studiekonsulent historie

Institutt for arkeologi, historie, kultur- og religionsvitenskap

  • +47 55 58 23 09

Jannie.Idsal@uib.no

Torunn Gjøringbø Sauness bilde

Torunn Gjøringbø Saunes

Seniorkonsulent, Forskerutdanningskonsulent

Institutt for arkeologi, historie, kultur- og religionsvitenskap

Torunn.Saunes@uib.no

Anne Mailin Sellands bilde

Anne Mailin Selland

Seniorkonsulent, studiekonsulent religionsvitenskap

Institutt for arkeologi, historie, kultur- og religionsvitenskap

  • +47 55 58 30 28

Anne.Selland@uib.no

Trygve Johan Svarstads bilde

Trygve Johan Svarstad

Seniorkonsulent, forskerutdanningskonsulent

Institutt for arkeologi, historie, kultur- og religionsvitenskap

  • +47 55 58 94 29

Trygve.Svarstad@uib.no

Bjørg Anja Teiglands bilde

Bjørg Anja Teigland

Førstekonsulent, undervising og eksamen (religionsvitskap)

Institutt for arkeologi, historie, kultur- og religionsvitenskap

  • +47 55 58 30 27

Bjorg.Teigland@uib.no

Julie Alver Tønsaker Watkinss bilde

Julie Alver Tønsaker Watkins

Seniorkonsulent, studieleder

Institutt for arkeologi, historie, kultur- og religionsvitenskap

  • +47 55 58 30 25
  • +47 988 19 748

Julie.Watkins@uib.no