Hjem
Click

Institutt for sosialantropologi

Administrativt og teknisk ansatte ved Institutt for sosialantropologi

Line Fjellhaugs bilde

Line Fjellhaug

Førstekonsulent

Institutt for sosialantropologi

  • +47 55 58 92 50

Line.Fjellhaug@uib.no

Rolf Erik Scotts bilde

Rolf Erik Scott

Seniorkonsulent

Institutt for sosialantropologi

Rolf.Scott@uib.no

Tone Christine Smistads bilde

Tone Christine Smistad

Førstekonsulent

Institutt for geografi

  • +47 55 58 30 62

Tone.Smistad@uib.no

Marianne Soltveits bilde

Marianne Soltveit

Seniorkonsulent

Institutt for geografi

  • +47 55 58 30 85

Marianne.Soltveit@uib.no

Anne-Kathrin Thomassens bilde

Anne-Kathrin Thomassen

Seniorkonsulent

Institutt for geografi

  • +47 55 58 30 89
  • +47 997 16 701

Anne-Kathrin.Thomassen@uib.no

Gro Aases bilde

Gro Aase

Administrasjonssjef, Fellesadministrasjonen for Institutt for geografi og Institutt for sosialantropologi

Institutt for geografi

  • +47 55 58 92 57
  • +47 916 65 398

Gro.Aase@uib.no