Hjem

Arboretet og Botanisk hage, Milde

Ansatte ved Arboretet og Botanisk hage, Milde

Heidi Lie Andersens bilde

Heidi Lie Andersen

Førsteamanuensis, Botanikk

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 55 58 33 20
  • +47 482 25 617

Heidi.Andersen@uib.no

Ole Herman Fedjes bilde

Ole Herman Fedje

Forskningstekniker

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 55 58 72 67
  • +47 416 49 301

Ole.Fedje@uib.no

Gustav Flatabøs bilde

Gustav Flatabø

Tekniker

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 469 48 456

Gustav.Flatabo@uib.no

Mladen Golubovics bilde

Mladen Golubovic

Overingeniør

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 55 58 72 51
  • +47 948 78 859

Mladen.Golubovic@uib.no

Hoda Houshiar Parsians bilde

Hoda Houshiar Parsian

Stipendiat

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 55 58 37 83

Hoda.Parsian@uib.no

Per Magnus Jørgensens bilde

Per Magnus Jørgensen

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 55 58 33 38
  • +47 55 58 72 58

Per.Jorgensen@uib.no

Eva Kleffelgårds bilde

Eva Kleffelgård

Forskningstekniker

Arboretet og Botanisk hage, Milde

Eva.Kleffelgard@uib.no

Solveig Knudsens bilde

Solveig Knudsen

GJEST

Arboretet og Botanisk hage, Milde

Solveig.Knudsen@uib.no

Adam Kurzs bilde

Adam Kurz

Forskningstekniker

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 55 58 72 56
  • +47 406 21 565

Adam.Kurz@uib.no

Malin Lennström-Örtwalls bilde

Malin Lennström-Örtwall

Forskningstekniker

Arboretet og Botanisk hage, Milde

Malin.Lennstrom-Ortwall@uib.no

Else Jorunn Melstokkås bilde

Else Jorunn Melstokkå

Driftsleder

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 55 58 72 69

Else.Melstokka@uib.no

Synnøve Midtuns bilde

Synnøve Midtun

Hjelpearbeider

Arboretet og Botanisk hage, Milde

Synnove.Midtun@uib.no

Bjørn Moes bilde

Bjørn Moe

Seniorkonsulent, Informasjonsleder

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 55 58 72 62

Bjorn.Moe@uib.no

Hilde Margrethe Moen Selstøs bilde

Hilde Margrethe Moen Selstø

Driftsleder

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 55 58 29 22
  • +47 992 38 321

Hilde.Moen@uib.no

Reidun Mykings bilde

Reidun Myking

Seniorforskningstekniker

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 55 58 72 52

Reidun.Myking@uib.no

Harald Mælands bilde

Harald Mæland

Forskningstekniker

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 55 58 72 56

Harald.Maland@uib.no

Inger Elisabeth Mårens bilde

Inger Elisabeth Måren

Førsteamanuensis, UNESCO Chair on Sustainable Heritage and Environmental Management

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 55 58 49 03

Inger.Maaren@uib.no

Paul Edmundo Odfjells bilde

Paul Edmundo Odfjell

Forskningstekniker

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 55 58 72 56
  • +47 452 35 602

Paul.Odfjell@uib.no

Bodil Omas bilde

Bodil Oma

Driftsleder

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 55 58 72 68
  • +47 416 41 197

Bodil.Oma@uib.no

Terhi Pousis bilde

Terhi Pousi

Forskningstekniker

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 55 58 72 56
  • +47 416 49 302

Terhi.Pousi@uib.no

Stefan Reimanns bilde

Stefan Reimann

Forskningstekniker

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 924 66 019

Stefan.Reimann@uib.no

Per Harald Salvesens bilde

Per Harald Salvesen

Førsteamanuensis

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 55 58 81 39

Per.Salvesen@uib.no

Reidun Samuelsens bilde

Reidun Samuelsen

Seniorforskningstekniker

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 55 58 72 66
  • +47 478 66 001

Reidun.Samuelsen@uib.no

Kristin Solheims bilde

Kristin Solheim

Førstekonsulent

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 55 58 72 60

Kristin.Solheim@uib.no

Monica Strømmes bilde

Monica Strømme

Fagarbeider m/fagbrev

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 55 58 72 67
  • +47 406 35 789

Monica.Stromme@uib.no

Alf Helge Søylands bilde

Alf Helge Søyland

Driftsleder

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 55 58 72 71
  • +47 971 71 315

Alf.Soyland@uib.no

Svein Arthur Thorbjørnsens bilde

Svein Arthur Thorbjørnsen

Forskningstekniker

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 55 58 72 74

Svein.Thorbjornsen@uib.no

Zeta Charlotte Tjoflots bilde

Zeta Charlotte Tjoflot

Forskningstekniker

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 476 67 641

Zeta.Tjoflot@uib.no

Svanhild Ystaass bilde

Svanhild Ystaas

Forskningstekniker

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 55 58 72 72

Svanhild.Ystaas@uib.no