Hjem

Institutt for biologi

Administrativt og teknisk ansatte ved Institutt for biologi

Maren Iden Bjerkesets bilde

Maren Iden Bjerkeset

Avdelingsingeniør

Institutt for biologi

Maren.Bjerkeset@uib.no

Arild Breistøls bilde

Arild Breistøl

Overingeniør, Palaeo Lab Technician

Institutt for biologi

  • +47 55 58 87 24
  • +47 930 31 521

Arild.Breistol@uib.no

Teresa Cieplinskas bilde

Teresa Cieplinska

Avdelingsingeniør

Institutt for biologi

  • +47 942 01 055

Teresa.Cieplinska@uib.no

Karine Drønens bilde

Karine Drønen

Avdelingsingeniør

Institutt for biologi

  • +47 55 58 26 68

Karine.Dronen@uib.no

Diep Mach Ellertsens bilde

Diep Mach Ellertsen

Overingeniør

Institutt for biologi

  • +47 55 58 44 85
  • +47 452 83 276

Diep.Mach@uib.no

Nina Karin Ellingsens bilde

Nina Karin Ellingsen

Avdelingsingeniør

Institutt for biologi

  • +47 930 03 153
  • +47 930 03 153

Nina.Ellingsen@uib.no

Helge Andre Erikstads bilde

Helge Andre Erikstad

Avdelingsingeniør

Institutt for biologi

  • +47 55 58 34 59

Helge.Erikstad@uni.no

Per Gunnar Espedals bilde

Per Gunnar Espedal

Overingeniør

Institutt for biologi

  • +47 55 58 25 93

Per.Espedal@uib.no

Anita-Elin Fedøys bilde

Anita-Elin Fedøy

Overingeniør

Institutt for biologi

  • +47 55 58 26 63
  • +47 952 74 790

Anita-Elin.Fedoy@uib.no

Oddfrid T. Kårstad Førlands bilde

Oddfrid T. Kårstad Førland

Rådgiver, Koordinator for Senter for framifrå utdanning i biologi - bioCEED

Institutt for biologi

  • +47 55 58 22 24
  • +47 480 01 853

Oddfrid.Forland@uib.no

Lars Are Hamres bilde

Lars Are Hamre

Overingeniør

Institutt for biologi

  • +47 55 58 46 08

Lars.Hamre@uib.no

Marlene Sissel Hitlands bilde

Marlene Sissel Hitland

Lærling

Institutt for biologi

  • +47 900 13 838

Marlene.Hitland@uib.no

Kristin Holtermanns bilde

Kristin Holtermann

Førstekonsulent

Institutt for biologi

Kristin.Holtermann@uib.no

Mette Hordness bilde

Mette Hordnes

Ledende forskningstekniker

Institutt for biologi

  • +47 55 58 39 58
  • +47 992 05 957

Mette.Hordnes@uib.no

Nina Høllands bilde

Nina Hølland

Førstekonsulent

Institutt for biologi

  • +47 55 58 46 05

Nina.Holland@uib.no

Eva Beate Hårklaus bilde

Eva Beate Hårklau

Seniorkonsulent, Personalkonsulent

Institutt for biologi

  • +47 55 58 24 65

Eva.Harklau@uib.no

Christian Irgenss bilde

Christian Irgens

Avdelingsingeniør, Stipendiat

Institutt for biologi

  • +47 55 58 44 82
  • +47 906 38 152

Christian.Irgens@uib.no

Cathy Jenkss bilde

Cathy Jenks

Seniorforskningstekniker

Institutt for biologi

  • +47 480 61 349

Cathy.Jenks@uib.no

Knut Helge Jensens bilde

Knut Helge Jensen

Senioringeniør

Institutt for biologi

  • +47 55 58 35 98

Knut.Jensen@uib.no

Ann-Elise Olderbakk Jordals bilde

Ann-Elise Olderbakk Jordal

Senioringeniør

Institutt for biologi

  • +47 55 58 25 75
  • +47 948 39 094

Ann-Elise.Jordal@uib.no

Rita Karlsens bilde

Rita Karlsen

Avdelingsingeniør

Institutt for biologi

  • +47 55 58 46 25
  • +47 977 56 995

Rita.Karlsen@uib.no

Heidi Kongshaugs bilde

Heidi Kongshaug

Overingeniør

Institutt for biologi

  • +47 55 58 44 96

Heidi.Kongshaug@uib.no

Christel Krossøys bilde

Christel Krossøy

Avdelingsingeniør

Institutt for biologi

  • +47 55 58 35 82

Christel.Krossoy@uib.no

Linn Cecilie Krügers bilde

Linn Cecilie Krüger

Avdelingsingeniør

Institutt for biologi

  • +47 55 58 33 27

Linn.Kruger@uib.no

Eva Krzywinskis bilde

Eva Krzywinski

Konsulent

Institutt for biologi

  • +47 55 58 33 30
  • +47 975 57 145

Eva.Krzywinski@uib.no

Sjoukje Kuiperss bilde

Sjoukje Kuipers

Rådgiver

Institutt for biologi

  • +47 55 58 81 78

Sjoukje.Kuipers@uib.no

Roger Lille-Langøys bilde

Roger Lille-Langøy

Avdelingsingeniør

Institutt for biologi

  • +47 55 58 44 98

Roger.Lille-langoy@uib.no

Harald Sæbø Lundes bilde

Harald Sæbø Lunde

Avdelingsingeniør

Institutt for biologi

Harald.Lunde@uib.no

Paul Henning Løviks bilde

Paul Henning Løvik

Overingeniør

Institutt for biologi

  • +47 55 58 46 32

Paul.Loevik@uib.no

Janhavi Marwahas bilde

Janhavi Marwaha

Overingeniør

Institutt for biologi

Janhavi.Marwaha@uib.no

Kenneth Melands bilde

Kenneth Meland

Senioringeniør

Institutt for biologi

  • +47 55 58 46 14

Kenneth.Meland@uib.no

Frank Midtøys bilde

Frank Midtøy

Overingeniør

Institutt for biologi

  • +47 55 58 44 11

Frank.Midtoy@uib.no

Lindsey Moores bilde

Lindsey Moore

Overingeniør

Institutt for biologi

  • +47 55 58 46 09

Lindsey.Moore@uib.no

Heidrun Nylunds bilde

Heidrun Nylund

Avdelingsingeniør

Institutt for biologi

  • +47 55 58 45 27

Heidrun.Nylund@uib.no

Camilla Osbergs bilde

Camilla Osberg

Senioringeniør

Institutt for biologi

  • +47 55 58 87 29

Camilla.Osberg@uib.no

Elzbieta Anna Petelenz-Kurdziels bilde

Elzbieta Anna Petelenz-Kurdziel

Senioringeniør

Institutt for biologi

  • +47 55 58 46 12

Elzbieta.Kurdziel@uib.no

Dario Pistones bilde

Dario Pistone

Avdelingsingeniør

Institutt for biologi

Dario.Pistone@uib.no

Christine Pötschs bilde

Christine Pötsch

Avdelingsingeniør

Institutt for biologi

Christine.Potsch@uib.no

David John Reess bilde

David John Rees

Avdelingsingeniør

Institutt for biologi

  • +47 55 58 44 69

David.Rees@uib.no

Terje Restads bilde

Terje Restad

Administrasjonssjef

Institutt for biologi

  • +47 55 58 44 61

Terje.Restad@uib.no

Hilde Rief Armos bilde

Hilde Rief Armo

Avdelingsingeniør

Institutt for biologi

  • +47 55 58 81 89
  • +47 986 43 504

Hilde.Armo@uib.no

Eliana Ruiz Martinezs bilde

Eliana Ruiz Martinez

Overingeniør

Institutt for biologi

  • +47 942 41 858

Eliana.Martinez@uib.no

Mounir Sarhans bilde

Mounir Sarhan

LÆRLING

Institutt for biologi

  • +47 471 91 961

Mounir.Sarhan@uib.no

Heikki Savolainens bilde

Heikki Savolainen

Overingeniør

Institutt for biologi

  • +47 55 58 44 54

Heikki.Savolainen@uib.no

Julie Skadals bilde

Julie Skadal

Avdelingsingeniør

Institutt for biologi

  • +47 55 58 44 76

Julie.Skadal@uib.no

Evy Foss Skjoldals bilde

Evy Foss Skjoldal

Overingeniør

Institutt for biologi

  • +47 55 58 81 79

Evy.Skjoldal@uib.no

Jonathan Soulés bilde

Jonathan Soulé

Overingeniør, Senter for Fremragende Utdanning i biologi - bioCEED

Institutt for biologi

  • +47 55 58 44 88

Jonathan.Soule@uib.no

Hilde Marie Kristiansen Stabells bilde

Hilde Marie Kristiansen Stabell

Avdelingsingeniør

Institutt for biologi

  • +47 55 58 26 55

Hilde.Stabell@uib.no

Tommy Strands bilde

Tommy Strand

Førstekonsulent

Institutt for biologi

  • +47 55 58 44 09

Tommy.Strand@uib.no

Tomas Sørlies bilde

Tomas Sørlie

Ledende forskningstekniker

Institutt for biologi

  • +47 55 58 39 45
  • +47 992 05 956

Tomas.Sorlie@uib.no

Solveig Thorkildsens bilde

Solveig Thorkildsen

Overingeniør

Institutt for biologi

  • +47 55 58 44 99
  • +47 928 41 398

Solveig.Thorkildsen@uib.no

Christiane Trösses bilde

Christiane Trösse

Overingeniør

Institutt for biologi

  • +47 55 58 44 46
  • +47 936 23 452

Christiane.Trosse@uib.no

Birte Tøppers bilde

Birte Tøpper

Avdelingsingeniør

Institutt for biologi

  • +47 55 58 46 44
  • +47 402 84 640

Birte.Topper@uib.no

Ingunn Anita Wergelands bilde

Ingunn Anita Wergeland

Rådgiver

Institutt for biologi

  • +47 55 58 44 67

Ingunn.Wergeland@uib.no

Berit Reidun Øglænds bilde

Berit Reidun Øglænd

Førstekonsulent

Institutt for biologi

  • +47 55 58 44 10

Berit.Oglend@uib.no

Lene Eidsvik Øygardens bilde

Lene Eidsvik Øygarden

Forskningstekniker

Institutt for biologi

Lene.Oygarden@uib.no