Staff

A

Stian Abbedissen

Chief Engineer

IT-avdelingen

Stian.Abbedissen@adm.uib.no

  • +47 55 58 41 12
  • +47 406 35 783

Angele Arlette H. Abboud

PhD Candidate

Institutt for informatikk

Angele.Abboud@mbi.uib.no

Eirik Abildsnes

Post doctor

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

Eirik.Abildsnes@igs.uib.no

Austin Dziwornu Ablo

PhD Candidate

Institutt for geografi

Austin.Ablo@geog.uib.no

  • +47 212 043

Asieh Abolpour Mofrad

PhD Candidate

Institutt for informatikk

Asieh.Mofrad@ii.uib.no

Bjørn Abrahamsen

Spesialtannlege

Institutt for klinisk odontologi

Bjorn.Abrahamsen@ok.uib.no

  • +47 55 58 66 48

Håkon Bjorheim Abrahamsen

Ph.d.-kandidat

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

Hakon.Abrahamsen@igs.uib.no

Signe Aase Abrahamsen

PhD Candidate

Institutt for økonomi

Signe.Abrahamsen@econ.uib.no

  • +47 55 58 92 05
  • +47 411 77 446

Bjørn Abusdal

Executive Officer

Avdeling for spesialsamlinger

Bjorn.Abusdal@ub.uib.no

  • +47 55 58 88 11

Henrik von Achen

Fagdirektør

Universitetsmuseet i Bergen, Fellestjenester

Henrik.Achen@um.uib.no

  • +47 55 58 31 20
  • +47 924 45 843

Muralidhar Adakudlu

Forsker II

Uni Research Klima

Muralidhar.Adakudlu@uni.no

  • +47 55 58 25 94
  • +47 947 30 458

Tom Christian Adamsen

Associate professor II

Kjemisk institutt

Tom.Adamsen@kj.uib.no

Laura Adwan

PhD Candidate

Institutt for sosialantropologi

Laura.Adwan@sosantr.uib.no

Parandosh Afnan

Institutt for klinisk odontologi

Parandosh.Afnan@iko.uib.no

Shohana Afroz

Institutt for biomedisin

Shohana.Afroz@biomed.uib.no

Bodil Aga

Higher Executive Officer

Seksjon for studieinformasjon og systemforvaltning

Bodil.Aga@adm.uib.no

  • +47 55 58 89 37

Maren Gry Lillehaug Agdal

PhD Candidate

Institutt for klinisk odontologi

Maren.Agdal@iko.uib.no

  • +47 55 58 65 73

Bjørg Agdesteen

Universitetsmuseet i Bergen, Seksjon for ytre kulturminnevern

Bjorg.Agdesteen@um.uib.no

  • +47 55 58 29 46
  • +47 414 18 934

Svein Ove Agdestein

Universitetsmuseet i Bergen, De kulturhistoriske samlinger

Svein.Agdestein@um.uib.no

Bjørn Ove Aglen

Assistant Professor

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

Bjorn.Aglen@igs.uib.no

Sarah Ahamath

Institutt for klinisk odontologi

Sarah.Ahamath@iko.uib.no

Arjun Ahluwalia

Higher Executive Officer

Kommunikasjonsavdelingen

Arjun.Ahluwalia@adm.uib.no

  • +47 979 52 671

Mohammad Intakhar Ahmad

PhD Candidate

Klinisk institutt 1

Intakhar.Ahmad@k1.uib.no

Lavina Ahmed

PhD Candidate

Klinisk institutt 1

Lavina.Ahmed@k1.uib.no

  • +47 417 02 968

Tim Ahnfeldt

Post doctor

Kjemisk institutt

Tim.Ahnfeldt@kj.uib.no

  • +47 55 58 33 69

Quamrul Ahsan

Associate Professor

Institutt for økonomi

Quamrul.Ahsan@econ.uib.no

  • +47 55 58 92 12

Rebecka Sofia Ahvenniemi

PhD Candidate

Griegakademiet, Institutt for musikk

Rebecka.Ahvenniemi@fof.uib.no

Naureen Akhtar

Researcher

Institutt for fysikk og teknologi

Naureen.Akhtar@ift.uib.no

Haci Akman

Associate Professor, kulturvitenskap

Institutt for arkeologi, historie, kultur- og religionsvitskap

Haci.Akman@ahkr.uib.no

  • +47 55 58 22 32

Angela Akol

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

Angela.Akol@igs.uib.no

  • +47 486 89 254

Guro Akre

Higher Executive Officer

Det medisinsk-odontologiske fakultet, sekretariatet

Guro.Akre@mofa.uib.no

  • +47 55 58 25 35

Gunnstein Akselberg

Professor

Institutt for lingvistiske, litterære og estetiske studier

Gunnstein.Akselberg@lle.uib.no

  • +47 55 58 24 06
  • +47 480 14 165

Elisabeth Akselvoll

Higher Executive Officer

Det humanistiske fakultet, sekretariatet

Elisabeth.Akselvoll@hf.uib.no

  • +47 55 58 80 99

Lars A. Akslen

Professor

Klinisk institutt 1

Lars.Akslen@k1.uib.no

  • +47 55 97 31 82

Eva Mina Aksnes

Higher Executive Officer

Det juridiske fakultet, sekr.

Eva.Aksnes@jurfa.uib.no

  • +47 55 58 95 30

Henriette Aksnes

Post doctor

Molekylærbiologisk institutt

Henriette.Aksnes@mbi.uib.no

  • +47 55 58 45 30
  • +47 959 24 800

Arve Aksnes

Adviser

Det matematisk-naturvitenskapelige fakultet, sekretariatet

Arve.Aksnes@mnfa.uib.no

  • +47 55 58 81 53
  • +47 480 26 563

Dag Lorents Aksnes

Professor

Institutt for biologi, HIB

Dag.Aksnes@bio.uib.no

  • +47 55 58 44 78
  • +47 913 17 497

Sverre S Aksnes

Research Technician

Institutt for geovitenskap

Sverre.Aksnes@geo.uib.no

Kjersti Aksnes-Hopland

Academic Librarian

Bibliotek for psykologi, utdanning og helse

Kjersti.Aksnes-Hopland@ub.uib.no

  • +47 55 58 25 21

Enver Alagoz

Post doctor

Institutt for fysikk og teknologi

Enver.Alagoz@ift.uib.no

  • +47 55 58 27 77

Syed A.M. Al-Arabi

Institutt for biologi, HIB

Syed.Al-Arabi@bio.uib.no

  • +47 55 58 42 57

Alexander Alberts

PhD Candidate

Institutt for arkeologi, historie, kultur- og religionsvitskap

Alexander.Alberts@ahkr.uib.no

  • +47 55 58 20 22

Ane Ugland Albæk

Institutt for klinisk psykologi

aal034@uib.no

  • +47 905 19 841

Zachary Alcorn

Institutt for fysikk og teknologi

Zachary.Alcorn@ift.uib.no

  • +47 937 48 362

Atle Alden

Senior Executive Officer

Regnskapskontor

Atle.Alden@adm.uib.no

  • +47 55 58 20 35

Guttorm Alendal

Professor

Matematisk institutt

Guttorm.Alendal@math.uib.no

  • +47 55 58 40 44
  • +47 993 95 056

Alex Focus Alexander

Senior Executive Officer

Kontor for innkjøp

Alexander.Alex.Focus@adm.uib.no

  • +47 55 58 20 80

Unni Harriet Alfheim

Renholdsleder

EIA - Renhold, Jussbygget

Unni.Alfheim@adm.uib.no

  • +47 55 58 94 92
  • +47 975 57 128

Joakim Algrøy

Apprentice

IT-avdelingen

Joakim.Algroy@adm.uib.no

Alfatih Mohammed A Ali

Post doctor

Matematisk institutt

Alfatih.Ali@uni.no

  • +47 55 58 48 67

Elsheikh Bashir Ali

Geofysisk institutt

Elsheikh.Ali@gfi.uib.no

  • +47 +475583585

Osman Mohamed Osman Ali

Institutt for sosialantropologi

Osman.Ali@sosantr.uib.no

Ardita Aliko

Klinisk institutt 2

Ardita.Aliko@k2.uib.no

Elena Allen

Post doctor

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

Elena.Allen@psybp.uib.no

  • +47 55 58 62 90

Marianne Alling

Higher Executive Officer, Finance Officer

Geofysisk institutt

Marianne.Alling@gfi.uib.no

  • +47 55 58 26 01

Hildegunn Almelid

Ledende forskningstekniker

Institutt for geovitenskap

Hildegunn.Almelid@geo.uib.no

  • +47 55 58 33 08

Synne Alne

Senior Executive Officer

Det juridiske fakultet

Synne.Alne@jurfa.uib.no

  • +47 55 58 93 20

Michelle Arthy Aloyseus

Researcher

Klinisk institutt 2

Michelle.Aloyseus@k2.uib.no

  • +47 55 58 61 00

Hemed Ali Hemed Al Ruwehy

Senior Executive Officer

Tilvekstavdelingen

Hemed.Ruwehy@ub.uib.no

  • +47 55 58 45 84

Terje Alræk

Researcher

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

Terje.Alrek@igs.uib.no

  • +47 55 58 61 51

Niyaz Abdulbaqi Abdulmajid Al-Sharabi

Ph.d.-kandidat

Institutt for klinisk odontologi

Niyaz.Al-Sharabi@iko.uib.no

  • +47 55 58 66 49

Anne Chr. Altenau

Avdelingstannlege

Institutt for klinisk odontologi

Anne.Alstad@ok.uib.no

  • +47 55 58 62 76

Sedat Altinpinar

Researcher

Institutt for fysikk og teknologi

Sedat.Altinpinar@ift.uib.no

Michael Alvarez

Associate Professor

Institutt for sammenliknende politikk

Michael.Alvarez@isp.uib.no

  • +47 55 58 21 35
  • +47 456 32 927

Maria C. Alvarez-Solar

Associate Professor

Institutt for fremmedspråk

Maria.Alvarez-Solar@if.uib.no

  • +47 55 58 22 79

Bente Gullveig Alver

Professor

Institutt for arkeologi, historie, kultur- og religionsvitskap

Bente.Alver@ahkr.uib.no

Adriana Alvizu

PhD Candidate

Institutt for biologi

Adriana.Alvizu@bio.uib.no

Sundus Saad Al-Zubaydi

Instruktørtannlege

Institutt for klinisk odontologi

Sundus.Al-Zubaydi@ok.uib.no

  • +47 55 58 66 56

Lise Skålvik Amble

Higher Executive Officer, Study Adviser

Klinisk institutt 1

Lise.Amble@k1.uib.no

  • +47 55 97 08 53

Åse Amundsen

Executive Officer

Klinisk institutt 2

Ase.Amundsen@k2.uib.no

  • +47 55 97 29 10

Silje Katrin Amundsen

Executive Officer

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

Silje.Amundsen@igs.uib.no

  • +47 55 58 61 00

Eirik Schrøder Amundsen

Professor

Institutt for økonomi

Eirik.Amundsen@econ.uib.no

  • +47 55 58 97 18

Colin Patrick Amundsen

Operating Manager

Universitetsmuseet i Bergen, Seksjon for ytre kulturminnevern

Colin.Amundsen@um.uib.no

Liss Gøril Anda-Ågotnes

PhD Candidate

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

Liss.Anda@psybp.uib.no

  • +47 212 032

Njål Wang Andersen

Researcher

Det juridiske fakultet

Njal.Andersen@jur.uib.no

  • +47 55 58 95 74

Øivin Andersen

Professor

Institutt for lingvistiske, litterære og estetiske studier

Oivin.Andersen@lle.uib.no

  • +47 55 58 22 66
  • +47 411 01 976

Anette Andersen

Senior Executive Officer

Griegakademiet, Institutt for musikk

Anette.Andersen@grieg.uib.no

  • +47 55 58 60 65

Trond Andersen

Associate Professor

Universitetsmuseet i Bergen, De naturhistoriske samlinger - 99

Trond.Andersen@um.uib.no

  • +47 55 58 29 62

Bjørn Erik Andersen

Senior Adviser

Internasjonalt kontor

Bjorn.Andersen@adm.uib.no

  • +47 55 58 49 85

Hilda Emilia Azevedo Andersen

Staff Engineer

Klinisk institutt 2

Hilda.Andersen@k2.uib.no

  • +47 466 60 548

Janice Andersen

Ph.d.-kandidat

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

Janice.Andersen@igs.uib.no

  • +47 55 58 61 49

Christine Heiberg Andersen

Secretary

Klinisk institutt 2

Christine.Andersen@k2.uib.no

  • +47 55 97 51 88

Heidi Lie Andersen

Associate Professor

Universitetsmuseet i Bergen, De naturhist.Saml.-Thormøhlensgt. 53A

Heidi.Andersen@um.uib.no

  • +47 55 58 33 20
  • +47 482 25 617

Hans Peter Andersen

Associate Professor

Institutt for geografi

Peter.Andersen@geog.uib.no

  • +47 55 58 30 63
  • +47 920 91 943

Linda Andersen

Stilling utenfor reg

Stiftelsen industrilaboratorium

Linda.Andersen@ilab.uib.no

Øyvind Moksheim Andersen

Professor

Kjemisk institutt

Oyvind.Andersen@kj.uib.no

  • +47 55 58 34 60

Knut-Jan Andersen

Professor

Klinisk institutt 2

Knut-Jan.Andersen@k2.uib.no

  • +47 55 97 30 54
  • +47 907 22 532

Gisle Andersen

Assistant Professor

Sosiologisk institutt

Gisle.Andersen@sos.uib.no

  • +47 55 58 91 60
  • +47 911 32 802

Linn Veronica Blindheim Andersen

Research Assistant

Institutt for pedagogikk

Linn.Andersen@psyip.uib.no

Ida Andersen

Research Assistant

Institutt for informasjons- og medievitenskap

I.Andersen@infomedia.uib.no

Jintana Bunpan Andersen

PhD Candidate

Klinisk institutt 1

Jintana.Andersen@k1.uib.no

Tiina Maarit Andersen

Klinisk institutt 2

Tiina.Andersen@k2.uib.no

  • +47 55 58 61 00

Leroy Andersland

PhD Candidate

Institutt for økonomi

Leroy.Andersland@econ.uib.no

  • +47 55 58 92 37

Ragnhild Lie Anderson

Associate Professor

Institutt for lingvistiske, litterære og estetiske studier

Ragnhild.Anderson@nor.uib.no

  • +47 55 58 94 89
  • +47 414 00 117

Norman Anderssen

Head of Department

Institutt for samfunnspsykologi

Norman.Anderssen@psysp.uib.no

  • +47 55 58 20 55
  • +47 976 79 501

Mette Andersson

Professor

Sosiologisk institutt

Mette.Andersson@sos.uib.no

  • +47 55 58 91 74
  • +47 920 61 878

Pages