Hjem

Forskningsadministrativ avdeling

Ansatte ved Forskningsadministrativ avdeling

Catherine Elizabeth Anderss bilde

Catherine Elizabeth Anders

Seniorrådgiver

Forskningsadministrativ avdeling

  • +47 55 58 49 59
  • +47 919 92 358

Katie.Anders@uib.no

Emmanuel O. Babatundes bilde

Emmanuel O. Babatunde

Seniorrådgiver, Eksternfinansiering, Local Contact Point for Horisont 2020 Societal Challenges 3, Excellent Science (MSCA), SWAFS, EEA Grants

Forskningsadministrativ avdeling

  • +47 55 58 38 65
  • +47 913 56 627

Emmanuel.Babatunde@uib.no

Yngve Brynjulfsens bilde

Yngve Brynjulfsen

Rådgiver, Ph.d.-koordinator

Forskningsadministrativ avdeling

  • +47 55 58 33 82

Yngve.Brynjulfsen@uib.no

Espen Dahles bilde

Espen Dahle

Seniorrådgiver, Ph.d.-koordinator

Forskningsadministrativ avdeling

  • +47 55 58 33 81

Espen.Dahle@uib.no

Heidi Annette Espedals bilde

Heidi Annette Espedal

Avdelingsdirektør

Forskningsadministrativ avdeling

  • +47 55 58 65 55
  • +47 988 03 681

Heidi.Annette.Espedal@uib.no

Eli-Anne Birgitte Gjerdes bilde

Eli-Anne Birgitte Gjerde

Seniorrådgiver

Forskningsadministrativ avdeling

  • +47 55 58 60 96
  • +47 481 92 782

Eli-Anne.Gjerde@uib.no

Inger Gjesdahls bilde

Inger Gjesdahl

Underdirektør

Forskningsadministrativ avdeling

  • +47 55 58 49 98
  • +47 905 71 375

Inger.Gjesdahl@uib.no

Corina Guders bilde

Corina Guder

Seniorrådgiver, Eksternfinansiering ("pre-award")

Forskningsadministrativ avdeling

  • +47 55 58 46 29
  • +47 902 29 353

Corina.Guder@uib.no

Anja Hegens bilde

Anja Hegen

Seniorrådgiver, ekstern finansierte prosjekt, særlig SFF, SFI, ERC, Space, COST, Teaming & Twinning, FET open

Forskningsadministrativ avdeling

  • +47 55 58 97 39
  • +47 464 69 416

Anja.Hegen@uib.no

Magnus Holtermanns bilde

Magnus Holtermann

Seniorrådgiver

Forskningsadministrativ avdeling

  • +47 55 58 49 89

Magnus.Holtermann@uib.no

Susan Johnsens bilde

Susan Johnsen

Seniorrådgiver, Innovasjon

Forskningsadministrativ avdeling

  • +47 55 58 49 82
  • +47 970 20 877

Susan.Johnsen@uib.no

Magnus Jorems bilde

Magnus Jorem

Kontorsjef

Forskningsadministrativ avdeling

  • +47 60 77 87 14

Magnus.Jorem@uib.no

Hiroshi Matsumotos bilde

Hiroshi Matsumoto

EKSTERN

Forskningsadministrativ avdeling

  • +47 +4784980

Hiroshi.Matsumoto@uib.no

Synnøve Sagatun Palmstrøms bilde

Synnøve Sagatun Palmstrøm

Førstekonsulent

Forskningsadministrativ avdeling

  • +47 55 58 49 80
  • +47 975 74 525

Synnove.Palmstrom@uib.no

Kristin Svartveits bilde

Kristin Svartveit

Seniorrådgiver, Internasjonalisering

Forskningsadministrativ avdeling

  • +47 55 58 49 95
  • +47 992 97 748

Kristin.Svartveit@uib.no

Kristof Vlaemincks bilde

Kristof Vlaeminck

KONTORSJEF, Brüsselkontoret

Forskningsadministrativ avdeling

Kristof.Vlaeminck@uib.no

Bjørn Einar Aass bilde

Bjørn Einar Aas

Seniorrådgiver

Forskningsadministrativ avdeling

  • +47 55 58 49 54

Bjoern.Aas@uib.no