Hjem

Allmennmedisin

Ansatte ved Allmennmedisin

Kjersti Marie Blytts bilde

Kjersti Marie Blytt

PH.D.-KANDIDAT, Stipendiat

IGS

  • +47 55 58 60 67

Kjersti.Blytt@uib.no

Knut Erik Emberlands bilde

Knut Erik Emberland

Stipendiat, Ph.d.-kandidat. Faglig tilknyttet AFE Bergen.

IGS

  • +47 932 62 368

Knut.Erik.Emberland@uib.no

Gunhild Feldes bilde

Gunhild Felde

Stipendiat

IGS

  • +47 55 58 86 11
  • +47 959 29 356

Gunhild.Felde@uib.no

Kirsti Malteruds bilde

Kirsti Malterud

Professor II, allmennmedisin

IGS

  • +47 55 58 61 33

Kirsti.Malterud@uib.no

Thomas Mildestvedts bilde

Thomas Mildestvedt

Førsteamanuensis

IGS

  • +47 55 58 61 63
  • +47 997 42 658

Thomas.Mildestvedt@uib.no

John Nessas bilde

John Nessa

Førsteamanuensis

IGS

  • +47 55 58 61 00

John.Nessa@uib.no

Guri Rørtveits bilde

Guri Rørtveit

Instituttleder

IGS

  • +47 55 58 61 41
  • +47 992 32 769

Guri.Rortveit@uib.no

Geir Thues bilde

Geir Thue

Professor II

IGS

  • +47 55 58 61 00

Geir.Thue@uib.no

Siri Waages bilde

Siri Waage

Postdoktor

IGS

  • +47 55 58 60 64

Siri.Waage@uib.no

Erik Zakariassens bilde

Erik Zakariassen

Førsteamanuensis II

IGS

  • +47 55 58 85 09

Erik.Zakariassen@uib.no