Hjem

Livsstilsepidemiologi

Ansatte ved Livsstilsepidemiologi

Anne Kjersti Daltveits bilde

Anne Kjersti Daltveit

Professor

IGS

  • +47 55 58 85 29

Anne.Daltveit@uib.no

Anders Engelands bilde

Anders Engeland

Professor II

IGS

  • +47 53 20 40 42
  • +47 970 18 094

Anders.Engeland@uib.no

Anja Myhre Hjelles bilde

Anja Myhre Hjelle

Stipendiat

IGS

  • +47 901 98 812

Anja.Hjelle@uib.no

Jannicke Iglands bilde

Jannicke Igland

Senioringeniør

IGS

  • +47 55 58 85 28

Jannicke.Igland@uib.no

Kari Juuls bilde

Kari Juul

Seniorkonsulent

IGS

  • +47 55 58 85 27

Kari.Juul@uib.no

Astrid Lundes bilde

Astrid Lunde

Senioringeniør

IGS

  • +47 55 58 61 84

Astrid.Lunde@uib.no

Hilde Kristin Refvik Riises bilde

Hilde Kristin Refvik Riise

Stipendiat

IGS

  • +47 55 58 85 12
  • +47 936 61 069

Hilde.Riise@uib.no

Grethe Seppola Tells bilde

Grethe Seppola Tell

Professor

IGS

  • +47 55 58 85 22
  • +47 950 70 438

Grethe.Tell@uib.no

Stein Emil Vollsets bilde

Stein Emil Vollset

Professor

IGS

  • +47 55 58 61 17
  • +47 480 96 656

Vollset@uib.no

Hui Zuos bilde