Hjem

Kvartære geosystemer

Ansatte ved Kvartære geosystemer

Jostein Bakkes bilde

Jostein Bakke

Professor, Leder Kvartære Geosystemer

GEO

  • +47 55 58 35 03
  • +47 992 73 343

Jostein.Bakke@uib.no

Lukas Beckers bilde

Lukas Becker

Stipendiat

GEO

  • +47 55 58 33 60

Lukas.Becker@uib.no

Andreas Borns bilde

Andreas Born

Forsker

GEO

  • +47 55 58 34 06

Andreas.Born@uib.no

Jo Brendryens bilde

Jo Brendryen

Forsker

GEO

  • +47 55 58 26 29

Jo.Brendryen@uib.no

Eirik Vinje Galaasens bilde

Eirik Vinje Galaasen

Postdoktor

GEO

  • +47 55 58 81 16

Eirik.Galaasen@uib.no

Lisa Griems bilde

Lisa Griem

Stipendiat, Ice2Ice Project (Uni Research Climate)

GEO

  • +47 55 58 98 14
  • +47 925 19 282

Lisa.Griem@uib.no

Berit Oline Blihovde Hjelstuens bilde

Berit Oline Blihovde Hjelstuen

Professor, maringeologi

GEO

  • +47 55 58 35 07

Berit.Hjelstuen@uib.no

Eystein Jansens bilde

Eystein Jansen

Professor, in Earth Sciences /Paleoclimatology. Also affiliated with the Bjerknes Centre for Climate Research

GEO

  • +47 55 58 34 91
  • +47 906 18 858

Eystein.Jansen@uib.no

Yves Stephan Krûgers bilde

Yves Stephan Krûger

FORSKER

GEO

  • +47 55 58 35 29

Yves.Kruger@uib.no

Atle Nesjes bilde

Atle Nesje

Professor, Professor II Uni Research Klima

GEO

  • +47 55 58 36 02
  • +47 913 92 574

Atle.Nesje@uib.no

Kerim Hestnes Nisancioglus bilde

Kerim Hestnes Nisancioglu

Professor, Professor of Climate Dynamics

GEO

  • +47 55 58 98 66
  • +47 980 49 414

Kerim@uib.no

Lea Toska Oppedals bilde

Lea Toska Oppedal

Stipendiat

GEO

  • +47 55 58 81 10

Lea.Oppedal@uib.no

Sunniva Rutledals bilde

Sunniva Rutledal

Stipendiat

GEO

  • +47 55 58 98 32
  • +47 905 76 812

Sunniva.Rutledal@uib.no

Torgeir Opeland Røthes bilde

Torgeir Opeland Røthe

Stipendiat

GEO

  • +47 55 58 81 05

Torgeir.Rothe@uib.no

Henrik Sadatzkis bilde

Henrik Sadatzki

Stipendiat

GEO

  • +47 55 58 35 75

Henrik.Sadatzki@uib.no

Hans Petter Sejrups bilde

Hans Petter Sejrup

Professor

GEO

  • +47 55 58 35 05
  • +47 909 98 028

Hans.Sejrup@uib.no

Silje Smith-Johnsens bilde

Silje Smith-Johnsen

Vitenskapelig assistent

GEO

Silje.Johnsen@uib.no

Ida Grøndahl Steffensens bilde

Ida Grøndahl Steffensen

AVDELINGSINGENIØR

GEO

  • +47 55 95 90 00

Ida.Steffensen@uib.no

Tone Herfindal Sæles bilde

Tone Herfindal Sæle

VITENSKAPELIG ASSISTENT

GEO

Tone.Sele@uib.no

Alexios Theofilopouloss bilde
Tobias Zolless bilde

Tobias Zolles

PH.D.-KANDIDAT

GEO

  • +47 55 58 33 60

Tobias.Zolles@uib.no