Kontakt:

Professor Leidulf Melve, leiar
E-post: Leidulf.Melve@cms.uib.no

 

Styringsgruppe:

Forskargruppe for mellomalderstudiar - topografiar og nettverk

Senter for mellomalderstudiar (CMS) vart etablert ved Universitetet i Bergen i 2003 som eit senter for framifrå forsking med ei finansiering på maksimalt ti år. Frå 2013 vidareutviklar «forskargruppe i mellomalderstudiar» somme tema frå CMS i ei tverrfagleg forskargruppe knytt til Institutt for arkeologi, historie, kulturstudiar og religion (AHKR).

Les meir om forskargruppa

 

Forskargruppa har tre paraplyprosjekt:

Klikk på bolkane for å vite meir om kvart prosjekt

B

Irene Baug

Postdoktor
+47 55 58 80 20
Irene.Baug@ahkr.uib.no

C

Iris Crouwers

Stipendiat
+47 55 58 80 98
Iris.Crouwers@cms.uib.no

E

Geir Atle Ersland

Professor
+47 55 58 29 44
Geir.Ersland@ahkr.uib.no

H

Stian Suppersberger Hamre

Postdoktor
+47 55 58 26 82
+47 909 17 334
Stian.Hamre@ahkr.uib.no

M

Leidulf Melve

Professor
+47 55 58 30 41
Leidulf.Melve@cms.uib.no

Terje Breigutu Moseng

Stipendiat
+47 55 58 31 60
Terje.Moseng@ahkr.uib.no

N

Lidia Negoi

Stipendiat
+47 55 58 80 93
+47 462 61 711
Lidia.Negoi@cms.uib.no

S

Ø

Ingvild Øye

Professor
+47 55 58 20 56
Ingvild.Oye@ahkr.uib.no