Hjem
Click

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

Administrativt og teknisk ansatte ved Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

Henrik Dalstøs bilde

Henrik Dalstø

Førstekonsulent, Eksamenskoordinator ved Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

  • +47 55 58 86 91

Henrik.Dalsto@uib.no

Vigdis Kvams bilde

Vigdis Kvam

Førstekonsulent, formidling

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

  • +47 55 58 21 49
  • +47 959 17 529

Vigdis.Kvam@uib.no

Reidar K Lies bilde

Reidar K Lie

Instituttleder, Filosofi

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

  • +47 55 58 94 37
  • +47 950 03 078

Reidar.Lie@uib.no

Ståle Melves bilde

Ståle Melve

Seniorkonsulent

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

  • +47 55 58 32 71

Stale.Melve@uib.no

Anna-Lisa Schanches bilde

Anna-Lisa Schanche

Førstekonsulent

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

  • +47 55 58 22 91
  • +47 938 21 069

Anna-Lisa.Schanche@uib.no

Steinar Thunestvedts bilde

Steinar Thunestvedt

Administrasjonssjef

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

  • +47 55 58 23 84

Steinar.Thunestvedt@uib.no