Hjem
Click

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

Administrativt og teknisk ansatte ved Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

Daniel Croles Fitjars bilde

Daniel Croles Fitjar

Førstekonsulent, Studiekonsulent

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

  • +47 55 58 31 47

Daniel.Fitjar@uib.no

Vigdis Kvams bilde

Vigdis Kvam

Førstekonsulent, formidling

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

  • +47 55 58 21 49
  • +47 959 17 529

Vigdis.Kvam@uib.no

Sofie Lekves bilde

Sofie Lekve

KONSULENT

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

  • +47 55 58 23 82

Sofie.Lekve@uib.no

Reidar K Lies bilde

Reidar K Lie

Instituttleder, Filosofi

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

  • +47 55 58 94 37
  • +47 950 03 078

Reidar.Lie@uib.no

Ståle Melves bilde

Ståle Melve

Seniorkonsulent

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

  • +47 55 58 32 71

Stale.Melve@uib.no

Anna-Lisa Schanches bilde

Anna-Lisa Schanche

Førstekonsulent

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

  • +47 55 58 22 91
  • +47 938 21 069

Anna-Lisa.Schanche@uib.no

Deirdre C. P. Smiths bilde

Deirdre C. P. Smith

Førstekonsulent, administrativ koordinator, ex.phil. og ex.fac.

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

  • +47 55 58 39 69
  • +47 415 06 503

Deirdre.Smith@uib.no

Steinar Thunestvedts bilde

Steinar Thunestvedt

Administrasjonssjef

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

  • +47 55 58 23 84

Steinar.Thunestvedt@uib.no