Hjem
Click

Institutt for geovitenskap

Ansatte ved Institutt for geovitenskap

Sverre S Aksness bilde

Sverre S Aksnes

Forskningstekniker

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 01

Sverre.Aksnes@uib.no

Enver Alagozs bilde

Enver Alagoz

Overingeniør, FARLAB

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 35 22

Enver.Alagoz@uib.no

Hildegunn Almelids bilde

Hildegunn Almelid

Ledende forskningstekniker

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 33 08

Hildegunn.Almelid@uib.no

Lubna Sami Jawad Al-Saadis bilde

Lubna Sami Jawad Al-Saadi

GJEST

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 35 29

Lubna.Al-Saadi@uib.no

Franck Andersens bilde

Franck Andersen

Overingeniør

Institutt for geovitenskap

Franck.Andersen@uib.no

Mareile Anderssons bilde

Mareile Andersson

Forskningstekniker

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 83 60

Mareile.Andersson@uib.no

Kuvvet Atakans bilde

Kuvvet Atakan

Professor, Dr. Scient.

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 13
  • +47 958 77 982

Kuvvet.Atakan@uib.no

Jostein Bakkes bilde

Jostein Bakke

Professor, Leder Kvartære Geosystemer

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 35 03
  • +47 992 73 343

Jostein.Bakke@uib.no

Thibaut Barreyres bilde

Thibaut Barreyre

Forsker

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 36 55

Thibaut.Barreyre@uib.no

Lukas Beckers bilde

Lukas Becker

Stipendiat

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 33 60

Lukas.Becker@uib.no

Sarah Miche Patricia Berbens bilde

Sarah Miche Patricia Berben

Postdoktor

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 37

Sarah.Berben@uib.no

Jørgen Isachsen Bergelands bilde

Jørgen Isachsen Bergeland

VITENSKAPELIG ASSISTENT

Institutt for geovitenskap

Jorgen.Bergeland@uib.no

Romain Beuchers bilde

Romain Beucher

Postdoktor

Institutt for geovitenskap

  • +47 955 25 808

Romain.Beucher@uib.no

Willem van der Bilts bilde

Willem van der Bilt

Førsteamanuensis

Institutt for geovitenskap

willemvanderbilt@uib.no

Anders Bjergas bilde

Anders Bjerga

Stipendiat

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 30 39
  • +47 930 67 075

Anders.Bjerga@uib.no

Eva Bjørseths bilde

Eva Bjørseth

Avdelingsingeniør

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 94

Eva.Bjorseth@uib.no

Andreas Borns bilde

Andreas Born

Forsker

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 06

Andreas.Born@uib.no

Raymond S. Bradleys bilde

Raymond S. Bradley

PROFESSOR II

Institutt for geovitenskap

Raymond.Bradley@uib.no

Jo Brendryens bilde

Jo Brendryen

Forsker

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 26 29

Jo.Brendryen@uib.no

Simon John Buckleys bilde

Simon John Buckley

Professor II

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 58

Simon.Buckley@uni.no

Victoria Chimhutus bilde

Victoria Chimhutu

Seniorkonsulent, HR

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 44 49
  • +47 998 91 752

Victoria.Chimhutu@uib.no

Massara Chaaris bilde

Massara Chaari

Seniorkonsulent, Økonomikonsulent

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 26 45
  • +47 483 54 283

Massara.Chaari@uib.no

Patience Cowies bilde

Patience Cowie

Professor, Earth System Dynamics

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 35 16

Patience.Cowie@uib.no

Basile de Fleurians bilde

Basile de Fleurian

Forsker

Institutt for geovitenskap

  • +47 467 48 058

Basile.DeFleurian@uib.no

Laura Vittoria De Luca Peñas bilde

Laura Vittoria De Luca Peña

Stipendiat

Institutt for geovitenskap

Laura.Deluca@uib.no

Andrea Demuths bilde

Andrea Demuth

Stipendiat

Institutt for geovitenskap

Andrea.Demuth@uib.no

Alden Ross Dennys bilde

Alden Ross Denny

Stipendiat

Institutt for geovitenskap

  • +47 981 98 930

Alden.Denny@uib.no

David Diego Castros bilde

David Diego Castro

Postdoktor

Institutt for geovitenskap

David.Castro@uib.no

Cindy Van Dovers bilde

Cindy Van Dover

GJEST

Institutt for geovitenskap

  • +47 +4783819

Cindy.Dover@uib.no

Åsmund Drottnings bilde

Åsmund Drottning

Forsker

Institutt for geovitenskap

Asmund.Drottning@uib.no

Siv Hjorth Dundass bilde

Siv Hjorth Dundas

Overingeniør

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 35 24

Siv.Dundas@uib.no

Isabel Edmundsons bilde

Isabel Edmundson

Stipendiat

Institutt for geovitenskap

  • +47 954 92 075

Isabel.Edmundson@uib.no

Olav Eldholms bilde

Olav Eldholm

Professor emeritus

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 32 81

Olav.Eldholm@uib.no

Linda Emdals bilde

Linda Emdal

Seniorkonsulent, Økonomikonsulent

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 87 51

Linda.Emdal@uib.no

Terje Erstads bilde

Terje Erstad

Administrasjonssjef

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 33 00
  • +47 464 26 081

Terje.Erstad@uib.no

Lars Gjermund Evjes bilde

Lars Gjermund Evje

Overingeniør

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 35 38

Lars.Evje@uib.no

Anne-Katrine Fabers bilde

Anne-Katrine Faber

Forsker

Institutt for geovitenskap

Anne-Katrine.Faber@uib.no

Eirik Vinje Galaasens bilde

Eirik Vinje Galaasen

Postdoktor

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 81 16

Eirik.Galaasen@uib.no

Robert Gawthorpes bilde

Robert Gawthorpe

Professor

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 38
  • +47 453 92 790

Rob.Gawthorpe@uib.no

Anna Helena Geurtss bilde

Anna Helena Geurts

Stipendiat

Institutt for geovitenskap

  • +47 466 44 865

Anneleen.Geurts@uib.no

Lisa Griems bilde

Lisa Griem

Stipendiat, Ice2Ice Project (Uni Research Climate)

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 98 14
  • +47 925 19 282

Lisa.Griem@uib.no

Joseph Gubbis bilde

Joseph Gubbi

Stipendiat

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 32 94

Joseph.Gubbi@uib.no

Felix Halpaaps bilde

Felix Halpaap

Stipendiat, (Seismology)

Institutt for geovitenskap

Felix.Halpaap@uib.no

Erik Halvorsens bilde

Erik Halvorsen

GJEST

Institutt for geovitenskap

Erik.Halvorsen@uib.no

Cédric Hamelins bilde

Cédric Hamelin

Førsteamanuensis

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 09

Cedric.Hamelin@uib.no

Bjarte Hannisdals bilde

Bjarte Hannisdal

Forsker

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 87 63
  • +47 959 72 740

Bjarte.Hannisdal@uib.no

Irene Heggstads bilde

Irene Heggstad

Seniorforskningstekniker

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 25 66

Irene.Heggstad@uib.no

Gijs Allard Henstras bilde

Gijs Allard Henstra

Postdoktor

Institutt for geovitenskap

  • +47 451 85 776

Gijs.Henstra@uib.no

Marian Dreyer Hermansens bilde

Marian Dreyer Hermansen

Lærling

MATNAT

  • +47 55 58 20 76
  • +47 468 46 387

Marian.Hermansen@uib.no

Berit Oline Blihovde Hjelstuens bilde

Berit Oline Blihovde Hjelstuen

Professor, maringeologi

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 35 07

Berit.Hjelstuen@uib.no

Sze Ling Hos bilde

Sze Ling Ho

Postdoktor

Institutt for geovitenskap

  • +47 463 66 474

Ling.Ho@uib.no

Jordan Donn Holls bilde

Jordan Donn Holl

Forskningstekniker

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 35 27

Jordan.Holl@uib.no

Vigdis Irene Clausen Hopes bilde

Vigdis Irene Clausen Hope

Ledende forskningstekniker

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 33 13

Vigdis.Hope@uib.no

Ritske S. Huismanss bilde

Ritske S. Huismans

Professor, Leader Geodynamics Group

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 81 17
  • +47 922 70 930

Ritske.Huismans@uib.no

Kristian Agasøster Haagas bilde

Kristian Agasøster Haaga

Stipendiat

Institutt for geovitenskap

Kristian.Haaga@uib.no

Nil Irvalis bilde

Nil Irvali

Forsker

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 81 16

Nil.Irvali@uib.no

Einar Iversens bilde

Einar Iversen

Førsteamanuensis

Institutt for geovitenskap

Einar.Iversen@uib.no

Joachim Jacobss bilde

Joachim Jacobs

Professor, Structural geology and tectonics

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 32
  • +47 481 27 156

Joachim.Jacobs@uib.no

Morten Jakobsens bilde

Morten Jakobsen

Professor, Reservoir Geophysics

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 18
  • +47 913 61 821

Morten.Jakobsen@uib.no

Eystein Jansens bilde

Eystein Jansen

Professor, in Earth Sciences /Paleoclimatology. Also affiliated with the Bjerknes Centre for Climate Research

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 91
  • +47 906 18 858

Eystein.Jansen@uib.no

Mads Engholm Jelbys bilde

Mads Engholm Jelby

GJEST

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 38

Mads.Jelby@uib.no

Mari Fjalstad Jensens bilde

Mari Fjalstad Jensen

Stipendiat

Institutt for geovitenskap

  • +47 415 19 097

Mari.F.Jensen@uib.no

Niels Bo Jensens bilde

Niels Bo Jensen

Forsker

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 87 62

Niels.Bo.Jensen@uib.no

Karen Cecilie Johannessens bilde

Karen Cecilie Johannessen

Stipendiat

Institutt for geovitenskap

  • +47 994 96 900

Karen.C.Johannessen@uib.no

Tor Arne Johansens bilde

Tor Arne Johansen

Professor, Forskergruppe leder

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 15
  • +47 951 39 224

TorArne.Johansen@uib.no

Steffen Leth Jørgensens bilde

Steffen Leth Jørgensen

Forsker

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 38 60

Steffen.Jorgensen@uib.no

Henk Keerss bilde

Henk Keers

Førsteamanuensis

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 87 48

Henk.Keers@uib.no

Tore Grane Klausens bilde

Tore Grane Klausen

Postdoktor

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 33 92

Tore.Klausen@uib.no

Trygve Knags bilde

Trygve Knag

Overingeniør

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 99
  • +47 977 60 715

Trygve.Knag@uib.no

Irina Kornevas bilde

Irina Korneva

POSTDOKTOR

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 26 50

Irina.Korneva@uib.no

Thomas Berg Kristensens bilde

Thomas Berg Kristensen

Forsker

Institutt for geovitenskap

  • +47 934 97 009

Thomas.Kristensen@uib.no

Yngve Kristoffersens bilde

Yngve Kristoffersen

Professor

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 07

Yngve.Kristoffersen@uib.no

Anders Bjørnsen Kulsengs bilde

Anders Bjørnsen Kulseng

Seniorkonsulent

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 35 19

Anders.Kulseng@uib.no

Jozef Kusiors bilde

Jozef Kusior

Pensjonist

Institutt for geovitenskap

Jozef.Kusior@uib.no

Marcus Landschulzes bilde

Marcus Landschulze

Postdoktor

Institutt for geovitenskap

Marcus.Landschulze@uib.no

Heidi Lappegårds bilde

Heidi Lappegård

Seniorkonsulent, Økonomikonsulent

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 97

Heidi.Lappegard@uib.no

Isabelle Lecomtes bilde

Isabelle Lecomte

Førsteamanuensis, Reservoir Geophysics

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 17

Isabelle.Lecomte@uib.no

Nora Looses bilde

Nora Loose

Stipendiat

Institutt for geovitenskap

Nora.Loose@uib.no

Gang Lus bilde

Gang Lu

Forsker

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 26 49

Gang.Lu@uib.no

Tone Magnussens bilde

Tone Magnussen

FØRSTEKONSULENT

Institutt for geovitenskap

Tone.Magnussen@uib.no

Sider