Hjem

Institutt for geovitenskap

Ansatte ved Institutt for geovitenskap

Enver Alagozs bilde

Enver Alagoz

Overingeniør, FARLAB

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 35 22

Enver.Alagoz@uib.no

Hildegunn Almelids bilde

Hildegunn Almelid

Ledende forskningstekniker

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 33 08

Hildegunn.Almelid@uib.no

Lubna Sami Jawad Al-Saadis bilde

Lubna Sami Jawad Al-Saadi

GJEST

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 35 29

Lubna.Al-Saadi@uib.no

Franck Andersens bilde

Franck Andersen

Overingeniør

Institutt for geovitenskap

Franck.Andersen@uib.no

Mareile Anderssons bilde

Mareile Andersson

Forskningstekniker

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 83 60

Mareile.Andersson@uib.no

Kuvvet Atakans bilde

Kuvvet Atakan

Professor, Dr. Scient.

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 13
  • +47 958 77 982

Kuvvet.Atakan@uib.no

Jostein Bakkes bilde

Jostein Bakke

Professor, Leder Kvartære Geosystemer

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 35 03
  • +47 992 73 343

Jostein.Bakke@uib.no

Thibaut Barreyres bilde

Thibaut Barreyre

Forsker

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 36 55

Thibaut.Barreyre@uib.no

Lukas Beckers bilde

Lukas Becker

Stipendiat

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 33 60
  • +47 984 17 981

Lukas.Becker@uib.no

Sarah Miche Patricia Berbens bilde

Sarah Miche Patricia Berben

Forsker

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 37

Sarah.Berben@uib.no

Anders Bjergas bilde

Anders Bjerga

Stipendiat

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 30 39
  • +47 930 67 075

Anders.Bjerga@uib.no

Eva Bjørseths bilde

Eva Bjørseth

Avdelingsingeniør

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 94

Eva.Bjorseth@uib.no

Andreas Borns bilde

Andreas Born

Forsker

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 06

Andreas.Born@uib.no

Linn Merethe  Brekke Olsens bilde

Linn Merethe Brekke Olsen

VITENSKAPELIG ASSISTENT

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 51

Linn.O@uib.no

Jo Brendryens bilde

Jo Brendryen

Forsker

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 26 29

Jo.Brendryen@uib.no

Anais Bretoness bilde

Anais Bretones

PH.D.-KANDIDAT

Institutt for geovitenskap

Anais.Bretones@uib.no

Simon John Buckleys bilde

Simon John Buckley

Professor II

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 58

Simon.Buckley@uni.no

Bjørn Johan Emil Burr Nybergs bilde

Bjørn Johan Emil Burr Nyberg

Postdoktor, Basin Analysis and Sedimentology

Institutt for geovitenskap

  • +47 485 02 408

Bjorn.Nyberg@uib.no

Teena Chauhans bilde

Teena Chauhan

POSTDOKTOR

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 33 13

Teena.Chauhan@uib.no

Liang Chens bilde

Liang Chen

GJEST

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 26 49

Liang.Chen@uib.no

Patience Cowies bilde

Patience Cowie

Professor, Earth System Dynamics

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 35 16

Patience.Cowie@uib.no

Basile de Fleurians bilde

Basile de Fleurian

Forsker

Institutt for geovitenskap

  • +47 467 48 058

Basile.DeFleurian@uib.no

Laura Vittoria De Luca Peñas bilde

Laura Vittoria De Luca Peña

Stipendiat

Institutt for geovitenskap

Laura.Deluca@uib.no

Andrea Demuths bilde

Andrea Demuth

Stipendiat

Institutt for geovitenskap

Andrea.Demuth@uib.no

David Diego Castros bilde

David Diego Castro

Postdoktor

Institutt for geovitenskap

David.Castro@uib.no

Vilde Dimmens bilde

Vilde Dimmen

Ph.d.-kandidat

Institutt for geovitenskap

Vilde.Dimmen@uib.no

Siv Hjorth Dundass bilde

Siv Hjorth Dundas

Overingeniør

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 35 24

Siv.Dundas@uib.no

Isabel Edmundsons bilde

Isabel Edmundson

Stipendiat

Institutt for geovitenskap

  • +47 954 92 075

Isabel.Edmundson@uib.no

Olav Eldholms bilde

Olav Eldholm

Professor emeritus

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 32 81

Olav.Eldholm@uib.no

Terje Erstads bilde

Terje Erstad

Administrasjonssjef

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 31 78
  • +47 464 26 081

Terje.Erstad@uib.no

Anne-Katrine Fabers bilde

Anne-Katrine Faber

Forsker

Institutt for geovitenskap

Anne-Katrine.Faber@uib.no

Eirik Vinje Galaasens bilde

Eirik Vinje Galaasen

Postdoktor

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 81 16

Eirik.Galaasen@uib.no

Robert Gawthorpes bilde

Robert Gawthorpe

Professor

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 38
  • +47 453 92 790

Rob.Gawthorpe@uib.no

Anna Helena Geurtss bilde

Anna Helena Geurts

Stipendiat

Institutt for geovitenskap

  • +47 466 44 865

Anneleen.Geurts@uib.no

Lisa Griems bilde

Lisa Griem

Stipendiat, Ice2Ice Project (Uni Research Climate)

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 98 14
  • +47 925 19 282

Lisa.Griem@uib.no

Joseph Gubbis bilde

Joseph Gubbi

Stipendiat

Institutt for geovitenskap

Joseph.Gubbi@uib.no

Felix Halpaaps bilde

Felix Halpaap

Stipendiat, (Seismology)

Institutt for geovitenskap

Felix.Halpaap@uib.no

Cédric Hamelins bilde

Cédric Hamelin

Førsteamanuensis

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 09

Cedric.Hamelin@uib.no

Bjarte Hannisdals bilde

Bjarte Hannisdal

Forsker

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 87 63
  • +47 959 72 740

Bjarte.Hannisdal@uib.no

Irene Heggstads bilde

Irene Heggstad

Seniorforskningstekniker

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 25 66

Irene.Heggstad@uib.no

Gijs Allard Henstras bilde

Gijs Allard Henstra

Forsker

Institutt for geovitenskap

  • +47 451 85 776

Gijs.Henstra@uib.no

Berit Oline Blihovde Hjelstuens bilde

Berit Oline Blihovde Hjelstuen

Professor, maringeologi

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 35 07

Berit.Hjelstuen@uib.no

Sze Ling Hos bilde

Sze Ling Ho

Postdoktor

Institutt for geovitenskap

  • +47 463 66 474

Ling.Ho@uib.no

Jordan Donn Holls bilde

Jordan Donn Holl

Forskningstekniker

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 35 27

Jordan.Holl@uib.no

Xingguo Huangs bilde

Xingguo Huang

PH.D.-KANDIDAT

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 05

Xingguo.Huang@uib.no

Ritske S. Huismanss bilde

Ritske S. Huismans

Professor, Leader Geodynamics Group

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 81 17
  • +47 922 70 930

Ritske.Huismans@uib.no

Kristian Agasøster Haagas bilde

Kristian Agasøster Haaga

Stipendiat

Institutt for geovitenskap

Kristian.Haaga@uib.no

Nil Irvalis bilde

Nil Irvali

Forsker

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 81 16

Nil.Irvali@uib.no

Einar Iversens bilde

Einar Iversen

Førsteamanuensis

Institutt for geovitenskap

Einar.Iversen@uib.no

Joachim Jacobss bilde

Joachim Jacobs

Professor, Structural geology and tectonics

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 32
  • +47 481 27 156

Joachim.Jacobs@uib.no

Morten Jakobsens bilde

Morten Jakobsen

Professor, Reservoir Geophysics

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 18
  • +47 913 61 821

Morten.Jakobsen@uib.no

Eystein Jansens bilde

Eystein Jansen

Professor, in Earth Sciences /Paleoclimatology. Also affiliated with the Bjerknes Centre for Climate Research

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 91
  • +47 906 18 858

Eystein.Jansen@uib.no

Kristian Jensens bilde

Kristian Jensen

Stipendiat

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 45 10
  • +47 986 70 020

Kristian.Jensen@uib.no

Mari Fjalstad Jensens bilde

Mari Fjalstad Jensen

Forsker

Institutt for geovitenskap

  • +47 415 19 097

Mari.F.Jensen@uib.no

Niels Bo Jensens bilde

Niels Bo Jensen

Forsker

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 87 62

Niels.Bo.Jensen@uib.no

Karen Cecilie Johannessens bilde

Karen Cecilie Johannessen

Stipendiat

Institutt for geovitenskap

  • +47 994 96 900

Karen.C.Johannessen@uib.no

Tor Arne Johansens bilde

Tor Arne Johansen

Professor, Forskergruppe leder

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 15
  • +47 951 39 224

TorArne.Johansen@uib.no

Steffen Leth Jørgensens bilde

Steffen Leth Jørgensen

Forsker

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 38 60

Steffen.Jorgensen@uib.no

Karita Anneli Kajantos bilde

Karita Anneli Kajanto

Stipendiat

Institutt for geovitenskap

Karita.Kajanto@uib.no

Henk Keerss bilde

Henk Keers

Førsteamanuensis

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 87 48

Henk.Keers@uib.no

Tore Grane Klausens bilde

Tore Grane Klausen

Forsker

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 33 92

Tore.Klausen@uib.no

Irina Kornevas bilde

Irina Korneva

Postdoktor

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 26 50

Irina.Korneva@uib.no

Thomas Berg Kristensens bilde

Thomas Berg Kristensen

Forsker

Institutt for geovitenskap

  • +47 934 97 009

Thomas.Kristensen@uib.no

Yngve Kristoffersens bilde

Yngve Kristoffersen

Professor

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 07

Yngve.Kristoffersen@uib.no

Yves  Krügers bilde

Yves Krüger

Forsker

Institutt for geovitenskap

Yves.Kruger@uib.no

Anders Bjørnsen Kulsengs bilde

Anders Bjørnsen Kulseng

Seniorkonsulent

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 35 19

Anders.Kulseng@uib.no

Isabelle Lecomtes bilde

Isabelle Lecomte

Førsteamanuensis, Reservoir Geophysics

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 17

Isabelle.Lecomte@uib.no

Henriette Linges bilde

Henriette Linge

Førsteamanuensis

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 35 28
  • +47 413 37 995

Henriette.Linge@uib.no

Gang Lus bilde

Gang Lu

Forsker

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 26 49

Gang.Lu@uib.no

Yaneng Luos bilde

Yaneng Luo

GJEST

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 32 94

Yaneng.Luo@uib.no

Gunn Mangeruds bilde

Gunn Mangerud

Professor

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 27 93
  • +47 975 57 137

Gunn.Mangerud@uib.no

Ana Filipa Alfaia Marquess bilde

Ana Filipa Alfaia Marques

Forsker

Institutt for geovitenskap

  • +47 948 40 930

Ana.Marques@uib.no

Niklas Meinickes bilde

Niklas Meinicke

Stipendiat

Institutt for geovitenskap

Niklas.Meinicke@uib.no

Ole Meyers bilde

Ole Meyer

Overingeniør

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 21

Ole.Meyer@uib.no

Jan Michaleks bilde

Jan Michalek

Senioringeniør, Seismologist

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 87 82

Jan.Michalek@uib.no

Rolf Mjeldes bilde

Rolf Mjelde

Professor

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 28 79
  • +47 952 17 903

Rolf.Mjelde@uib.no

Stig Monsens bilde

Stig Monsen

Overingeniør, Leder for tokt- og feltgruppen

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 35 11
  • +47 917 15 373

Stig.Monsen@uib.no

Jhon Meyer Munoz-Barreras bilde

Jhon Meyer Munoz-Barrera

Stipendiat, Basin and Reservoir Studies (BRS)

Institutt for geovitenskap

Jhon.Munoz@uib.no

Sider