Hjem

Geofysisk institutt

Ledelse / Administrasjon

Instituttleder

Nils Gunnar Kvamstø 
Nils.Kvamsto@uib.no
Tlf: 55 58 28 98
 

Stedfortreder

Joachim Reuder
Joachim.Reuder@uib.no
Tlf: 55 58 84 33

Administrasjonssjef - fungerende t.o.m. 31.10.2017

Friederike Hoffmann

friederike.hoffmann@uib.no 

Tlf: 55 58 87 95


 

Forskningskoordinator - fungerende t.o.m. 31.10.2017

Mahaut de Vareilles

Mahaut.Vareilles@uib.no

+47 55 58 37 08

 

Studiekonsulent

Elin Sletbakk
Elin.Sletbakk@uib.no 
Tlf: 55 58 28 93

 

Elisabeth Aase Sæther
Elisabeth.Sether@uib.no 
Tlf: 55 58 26 04


For generelle henvendelser, ta kontakt på studieveileder@gfi.uib.no

 

Primærkontakt personal

Linda Vagtskjold
linda.vagtskjold@uib.no 
Tlf: 55 58 42 41