Hjem
Click

Geofysisk institutt

Ledelse / Administrasjon

Instituttleder

Nils Gunnar Kvamstø 
Nils.Kvamsto@uib.no
Tlf: 55 58 28 98
 

Stedfortreder

Joachim Reuder
Joachim.Reuder@uib.no
Tlf: 55 58 84 33

Administrasjonssjef

Terje Restad
terje.restad@uib.no
Tlf.: 55 58 26 00
 

Forskningskoordinator

Friederike Hoffmann
friederike.hoffmann@uib.no 
Tlf: 55 58 87 95

Økonomikonsulenter - Generelle henvendelser

Quynh-Giao Thi Do 
Quynh-Giao.Do@uib.no 
Tlf: 55 58 26 03


Line Garnes Steffensen 
Line.Steffensen@.uib.no 
Tlf: 55 58 26 02

Walter Midtun (vikar til april 2017)
walter.midtun@uib.no 
Tlf: 55 58 26 01


Marianne Alling (permisjon til april 2017)
Marianne.Alling@uib.no 
Tlf: 55 58 26 01

 

Studiekonsulent

Elin Sletbakk
Elin.Sletbakk@uib.no 
Tlf: 55 58 28 93

 

Elisabeth Aase Sæther
Elisabeth.Sether@uib.no 
Tlf: 55 58 26 04


For generelle henvendelser, ta kontakt på studieveileder@gfi.uib.no

 

Primærkontakt personal

Linda Vagtskjold
linda.vagtskjold@uib.no 
Tlf: 55 58 42 41