Hjem
Click

Geofysisk institutt

Ansatte ved Geofysisk institutt

Elsheikh Bashir Alis bilde

Elsheikh Bashir Ali

PH.D.-KANDIDAT

Geofysisk institutt

  • +47 +475583585

Elsheikh.Ali@uib.no

Marianne Allings bilde

Marianne Alling

Seniorkonsulent, Økonomikonsulent

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 01

Marianne.Alling@uib.no

Roohollah Azads bilde

Roohollah Azad

Postdoktor

Geofysisk institutt

Roohollah.Azad@uib.no

Mostafa Bakhoday Paskyabis bilde

Mostafa Bakhoday Paskyabi

Postdoktor

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 27

Mostafa.Bakhoday@uib.no

Knut Barthels bilde

Knut Barthel

Førsteamanuensis

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 28 87
  • +47 455 12 522

Knut.Barthel@uib.no

 Basangs bilde

Basang

STIPENDIAT

Geofysisk institutt

Basang@uib.no

Arian Bastanis bilde

Arian Bastani

GUEST

Geofysisk institutt

Arian.Bastani@uib.no

Charles Roman Battistis bilde

Charles Roman Battisti

Overingeniør

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 35 88

Charles.Battisti@uib.no

Meike Beckers bilde

Meike Becker

Postdoktor

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 72

Meike.Becker@uib.no

Christophe  Bernards bilde

Christophe Bernard

Overingeniør, Data management . Projects : PREFACE and GeoAccessNo

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 15
  • +47 930 25 439

Christophe.Bernard@uib.no

Anak Bhandaris bilde

Anak Bhandari

Overingeniør

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 42
  • +47 995 72 631

Anak.Bhandari@uib.no

Bhuwan Chandra Bhatts bilde

Bhuwan Chandra Bhatt

Forsker

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 88 41

Bhuwan.Bhatt@uni.no

Berit Kjersti Bjørndals bilde

Berit Kjersti Bjørndal

Førstekonsulent

Geofysisk institutt

  • +47 911 51 664

Berit.Bjorndal@uib.no

Jostein Blyverkets bilde

Jostein Blyverket

STIPENDIAT

Geofysisk institutt

  • +47 905 01 867

Jostein.Blyverket@uib.no

Patrik Bohlingers bilde

Patrik Bohlinger

Stipendiat

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 43

Patrik.Bohlinger@uib.no

Anthony Bosses bilde

Anthony Bosse

Postdoktor, ProVoLo project

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 26

Anthony.Bosse@uib.no

Øyvind Breiviks bilde

Øyvind Breivik

Professor II

Geofysisk institutt

Oyvind.Breivik@uib.no

Cloé Breteys bilde

Cloé Bretey

GUEST

Geofysisk institutt

Cloe.Bretey@uib.no

Carina Bringedals bilde

Carina Bringedal

Postdoktor

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 47 87
  • +47 416 20 887

Carina.Bringedal@uib.no

Erik Magnus Bruviks bilde

Erik Magnus Bruvik

Overingeniør

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 25 77

Erik.Magnus.Bruvik@uib.no

Helge Bryhnis bilde

Helge Bryhni

Overingeniør

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 92
  • +47 986 05 948

Helge.Bryhni@uib.no

Line Båseruds bilde

Line Båserud

Stipendiat

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 28 52

Line.Baserud@uib.no

Willam Caboss bilde

Willam Cabos

GUEST

Geofysisk institutt

Willam.Cabos@uib.no

Rocio Castano Primos bilde

Rocio Castano Primo

Stipendiat

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 84 45

Rocio.Primo@uib.no

Leon Martin Chafiks bilde

Leon Martin Chafik

Forsker

Geofysisk institutt

Leon.Chafik@uib.no

Ho Nam Cheungs bilde

Ho Nam Cheung

Postdoktor

Geofysisk institutt

Ho.Cheung@uib.no

Laura Ciastos bilde

Laura Ciasto

Forsker

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 38 24

Laura.Ciasto@uib.no

Francois Counillons bilde

Francois Counillon

Førsteamanuensis II

Geofysisk institutt

Francois.Counillon@uib.no

Sebastian Crezees bilde

Sebastian Crezee

GJEST

Geofysisk institutt

  • +47 55 21 26 02

Sebastiaan.Crezee@uib.no

Elin Dareliuss bilde

Elin Darelius

Forsker

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 25 99
  • +47 980 83 368

Elin.Darelius@uib.no

Teferi Dejene Demissies bilde

Teferi Dejene Demissie

Forsker

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 87 78

Teferi.Demissie@uni.no

Mahaut de Vareilless bilde

Mahaut de Vareilles

Seniorkonsulent, Scientific Project Manager

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 37 08

Mahaut.Vareilles@uib.no

Marion Devillierss bilde

Marion Devilliers

Postdoktor, project ERC STERCP

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 28 89

Marion.Devilliers@uib.no

Pierre Daniel de Wets bilde

Pierre Daniel de Wet

Stipendiat

Geofysisk institutt

Pierre.deWet@uib.no

Helge Dranges bilde

Helge Drange

Professor

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 53
  • +47 977 40 589

Helge.Drange@uib.no

Gregory Duanes bilde

Gregory Duane

Forsker

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 23

Gregory.Duane@uib.no

Kjersti Birkeland Daaes bilde

Kjersti Birkeland Daae

Stipendiat

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 43 92

Kjersti.Daae@uib.no

Marie Eides bilde

Marie Eide

Stipendiat

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 47 83

Marie.Eide@uib.no

Tor Eldeviks bilde

Tor Eldevik

Professor, storskala oseanografi / dekadisk klimadynamikk

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 87 31

Tor.Eldevik@uib.no

Omar El Guernaouis bilde

Omar El Guernaoui

Stipendiat

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 24

Omar.Guernaoui@uib.no

Bjør Jenny Engdahls bilde

Bjør Jenny Engdahl

GJEST

Geofysisk institutt

  • +47 991 69 204

Bjoer.Engdahl@uib.no

Ylva Ericsons bilde

Ylva Ericson

PH.D.-KANDIDAT

Geofysisk institutt

  • +47 79 02 33 81

Ylva.Ericson@uib.no

Eli Anne Ersdals bilde

Eli Anne Ersdal

STIPENDIAT

Geofysisk institutt

Eli.Ersdal@uib.no

Igor Ezaus bilde

Igor Ezau

Førsteamanuensis II

Geofysisk institutt

Igor.Ezau@uib.no

Eva Falcks bilde

Eva Falck

Førsteamanuensis II

Geofysisk institutt

  • +47 79 02 33 53

Eva.Falck@uib.no

Elizabeth Farmers bilde

Elizabeth Farmer

Forsker

Geofysisk institutt

  • +47 404 64 661

Elizabeth.Farmer@uib.no

Ilker Fers bilde

Ilker Fer

Professor, physical oceanography

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 25 80

Ilker.Fer@uib.no

Martin Flügges bilde

Martin Flügge

Stipendiat

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 33

Martin.Flugge@uib.no

Arne Foldviks bilde

Arne Foldvik

PROFESSOR EMERITUS

Geofysisk institutt

Arne.Foldvik@uib.no

Astrid Kristine Fremmes bilde

Astrid Kristine Fremme

Stipendiat

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 39 18
  • +47 909 46 574

Astrid.Fremme@uib.no

Friederike Fröbs bilde

Friederike Fröb

Forsker

Geofysisk institutt

Friederike.Frob@uib.no

Tore Fureviks bilde

Tore Furevik

Professor, Direktør Bjerknessenteret for klimaforskning

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 91

Tore.Furevik@uib.no

Tor Gammelsrøds bilde

Tor Gammelsrød

Professor emeritus, emeritus

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 95

Tor.Gammelsrod@uib.no

Yongqi Gaos bilde

Yongqi Gao

Professor II

Geofysisk institutt

Yongqi.Gao@uib.no

Shuang Gaos bilde

Shuang Gao

Forsker

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 87 07

Shuang.Gao@uib.no

Stephanie Nikola Gleixners bilde

Stephanie Nikola Gleixner

Forsker

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 28 89
  • +47 450 66 703

Stephanie.Gleixner@uib.no

Sigbjørn Grønåss bilde

Sigbjørn Grønås

Professor emeritus

Geofysisk institutt

Sigbjorn.Gronas@uib.no

Joao Hackerotts bilde

Joao Hackerott

GUEST

Geofysisk institutt

Joao.Hackerott@uib.no

Mary Haleys bilde

Mary Haley

GJEST

Geofysisk institutt

  • +47 991 69 204

non-mail@account

Mari Hegland Halvorsens bilde

Mari Hegland Halvorsen

Vitenskapelig assistent

Geofysisk institutt

Mari.Halvorsen@uib.no

Kristine Flacké Haualands bilde

Kristine Flacké Haualand

Stipendiat

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 29 27
  • +47 475 10 201

Kristine.Haualand@uib.no

Shengping Hes bilde

Shengping He

Postdoktor

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 47 80

Shengping.He@uib.no

Christoph Heinzes bilde

Christoph Heinze

Professor

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 98 44
  • +47 975 57 119

Christoph.Heinze@uib.no

Idar Hesseviks bilde

Idar Hessevik

Senioringeniør

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 90

hessevik@uib.no

Paul Hezels bilde

Paul Hezel

Postdoktor

Geofysisk institutt

Paul.Hezel@uib.no

Friederike Hoffmanns bilde

Friederike Hoffmann

Seniorkonsulent, Research coordinator

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 87 95

Friederike.Hoffmann@uib.no

Lisbeth Håviks bilde

Lisbeth Håvik

Stipendiat, Fysisk oseanografi

Geofysisk institutt

  • +47 416 16 276

Lisbeth.Havik@uib.no

Kristin Jacksons bilde

Kristin Jackson

Overingeniør

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 42 67

Kristin.Jackson@uib.no

Jill Johannessens bilde

Jill Johannessen

Seniorkonsulent

Geofysisk institutt

Jill.Johannessen@uib.no

Johnny Andre Johannessens bilde

Johnny Andre Johannessen

Professor II

Geofysisk institutt

  • +47 932 49 414

Johnny.Johannessen@uib.no

Truls Johannessens bilde

Truls Johannessen

Professor

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 43 27
  • +47 915 38 169

Truls.Johannessen@uib.no

Marius Opsanger Jonassens bilde

Marius Opsanger Jonassen

Førsteamanuensis II

Geofysisk institutt

  • +47 950 65 208

Marius.Jonassen@uib.no

Steve Joness bilde

Steve Jones

Overingeniør, Software architect for the Bjerknes Climate Data Centre

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 25 97

Steve.Jones@uib.no

Steingrimur Jonssons bilde

Steingrimur Jonsson

GJEST

Geofysisk institutt

non-mail@account

Yuki Kannos bilde

Yuki Kanno

GUEST

Geofysisk institutt

non-mail@account

Noel Keenlysides bilde

Noel Keenlyside

Professor

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 20 32

Noel.Keenlyside@uib.no

Yuen Man (Mandy) Kongs bilde

Yuen Man (Mandy) Kong

Førstekonsulent

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 47 75

Mandy.Kong@uib.no

Alexander Korablevs bilde

Alexander Korablev

Overingeniør

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 98 47
  • +47 402 35 120

Alexander.Korablev@uib.no

Shunya Kosekis bilde

Shunya Koseki

Forsker

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 98 24

Shunya.Koseki@uib.no

Valerie-Marie Kumers bilde

Valerie-Marie Kumer

Overingeniør

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 72

Valerie.Kumer@uib.no

Karsten Arne Kvalsunds bilde

Karsten Arne Kvalsund

GJEST

Geofysisk institutt

  • +47 951 13 164

Karsten.Kvalsund@uib.no

Nils Gunnar Kvamstøs bilde

Nils Gunnar Kvamstø

Instituttleder

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 28 98
  • +47 412 68 923

Nils.Kvamsto@uib.no

Erwin Lamberts bilde

Erwin Lambert

Stipendiat

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 47 85
  • +47 912 89 380

Erwin.Lambert@uib.no

Camilla Stegen Landas bilde

Camilla Stegen Landa

Overingeniør, Data manager

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 47 65

Camilla.Landa@uib.no

Tor Einar de Langes bilde

Tor Einar de Lange

Senioringeniør

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 87

Tor.Lange@uib.no

Siv Kari Lauvsets bilde

Siv Kari Lauvset

Forsker

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 98 34

Siv.Lauvset@uib.no

Camille Lis bilde

Camille Li

Førsteamanuensis

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 37 05

Camille.Li@uib.no

Fan Lins bilde

Fan Lin

STIPENDIAT

Geofysisk institutt

Fan.Lin@uib.no

Sigrid Gjessing Linds bilde

Sigrid Gjessing Lind

STIPENDIAT

Geofysisk institutt

Sigrid.Johansen@uib.no

Torleif Lothes bilde

Torleif Lothe

STIPENDIAT

Geofysisk institutt

Torleif.Lothe@uib.no

Yiming Luos bilde

Yiming Luo

Forsker

Geofysisk institutt

Yiming.Luo@uib.no

Erica Madonnas bilde

Erica Madonna

Postdoktor

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 25 95

Erica.Madonna@uib.no

Bjørn Marongas bilde

Bjørn Maronga

GUEST

Geofysisk institutt

non-mail@account

Clio Michels bilde

Clio Michel

Forsker

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 38 24

Clio.Michel@uib.no

Sider