Hjem

Griegakademiet - Institutt for musikk

Administrativt og teknisk ansatte ved Griegakademiet - Institutt for musikk

Solgunn Margaret Flaktveits bilde

Solgunn Margaret Flaktveit

Førstekonsulent, Fag: folkemusikk, digitalisering av lydopptak, analysering og katalogisering ....

Griegakademiet - Institutt for musikk

  • +47 55 58 22 13

Solgunn.Flaktveit@uib.no

Jill Karlstads bilde

Jill Karlstad

Konsulent

Griegakademiet - Institutt for musikk

  • +47 959 99 984

Jill.Karlstad@uib.no

Britt Pernille Lindviks bilde

Britt Pernille Lindvik

Førstekonsulent

Griegakademiet - Institutt for musikk

  • +47 55 58 86 37

Britt.Lindvik@uib.no

Morten Norheims bilde

Morten Norheim

Førstekonsulent

Griegakademiet - Institutt for musikk

Morten.Norheim@uib.no

Liv Gunnhild Qvales bilde

Liv Gunnhild Qvale

Førstekonsulent

Griegakademiet - Institutt for musikk

  • +47 55 58 60 31
  • +47 404 72 281

Liv.Qvale@uni.no

Randi Rolvsjords bilde

Randi Rolvsjord

Instituttleder, Forskningskoordinator ved Griegakademiet

Griegakademiet - Institutt for musikk

  • +47 975 14 878
  • +47 975 14 878

Randi.Rolvsjord@uib.no