Hjem
Click

Griegakademiet - Institutt for musikk

Administrativt og teknisk ansatte ved Griegakademiet - Institutt for musikk

Sara Julie Mo Dressels bilde

Sara Julie Mo Dressel

Konsulent

Griegakademiet - Institutt for musikk

  • +47 55 58 69 50

Sara.Dressel@uib.no

Solgunn Margaret Flaktveits bilde

Solgunn Margaret Flaktveit

Konsulent, Fag: folkemusikk, digitalisering av lydopptak, analysering og katalogisering ....

Griegakademiet - Institutt for musikk

Solgunn.Flaktveit@uib.no

Britt Pernille Lindviks bilde

Britt Pernille Lindvik

Førstekonsulent

Griegakademiet - Institutt for musikk

Britt.Lindvik@uib.no

Morten Norheims bilde

Morten Norheim

Førstekonsulent

Griegakademiet - Institutt for musikk

Morten.Norheim@uib.no

Liv Gunnhild Qvales bilde

Liv Gunnhild Qvale

Førstekonsulent

Griegakademiet - Institutt for musikk

  • +47 55 58 60 31

Liv.Qvale@uib.no

Frode Thorsens bilde

Frode Thorsen

Instituttleder

Griegakademiet - Institutt for musikk

  • +47 55 58 69 79
  • +47 414 79 223

Frode.Thorsen@uib.no