Hjem

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

Ansatte ved Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

Siv Andresens bilde

Siv Andresen

Stipendiat

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 62 05

Siv.Andresen@uib.no

Arve Egil Asbjørnsens bilde

Arve Egil Asbjørnsen

Professor, logopedi

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 90 84

Arve.Asbjornsen@uib.no

Justyna Beresniewiczs bilde

Justyna Beresniewicz

Stipendiat

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 62 18
  • +47 458 41 460

Justyna.Beresniewicz@uib.no

Josef Johann Blesss bilde

Josef Johann Bless

Postdoktor

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 62 81

Josef.Bless@uib.no

Sonja Killen Christies bilde

Sonja Killen Christie

Universitetslektor

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 62 00

Sonja.Christie@uib.no

Alexander Richard Craig-Cravens bilde

Alexander Richard Craig-Craven

Avdelingsingeniør

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

Alex.Craven@uib.no

Jan de Jongs bilde

Jan de Jong

Førsteamanuensis

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 62 24

Jan.Jong@uib.no

Gerard Eric Dwyers bilde

Gerard Eric Dwyer

Stipendiat

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

Gerard.Dwyer@uib.no

Tom Eicheles bilde

Tom Eichele

Professor II

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

Tom.Eichele@uib.no

Heike Eicheles bilde

Heike Eichele

Seniorforskningstekniker, MD PhD

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 62 90

Heike.Eichele@uib.no

Sunniva Sørhus Eidsvågs bilde

Sunniva Sørhus Eidsvåg

Stipendiat

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 67 73

Sunniva.Sorhus@uib.no

Lars Erslands bilde

Lars Ersland

Førsteamanuensis II

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 97 66 60

Lars.Ersland@uib.no

Jarle Røneid Fehns bilde

Jarle Røneid Fehn

Universitetslektor

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

Jarle.Fehn@uib.no

Hege Folkedals bilde

Hege Folkedal

Administrasjonssjef

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 62 78
  • +47 913 78 775

Hege.Folkedal@uib.no

Ulvhild Helena Færøviks bilde

Ulvhild Helena Færøvik

Vitenskapelig assistent

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 62 09

Ulvhild.Eide@student.uib.no

Arne Gramstads bilde

Arne Gramstad

Førsteamanuensis II

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 62 00

Arne.Gramstad@uib.no

Janne Grønlis bilde

Janne Grønli

Førsteamanuensis, ph.d., Somnolog. Forskningsgruppeleder

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 60 03
  • +47 922 96 559

Janne.Gronli@uib.no

Nina Harkestads bilde

Nina Harkestad

Avdelingsingeniør

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 62 37

Nina.Harkestad@uib.no

Ragnhild R Heitmanns bilde

Ragnhild R Heitmann

Universitetslektor

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 60 85

Ragnhild.Heitmann@uib.no

Liv Karin Heldals bilde

Liv Karin Heldal

Seniorforskningstekniker

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 62 13

Liv.Heldal@uib.no

Wenche A Hellands bilde

Wenche A Helland

Førsteamanuensis

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 62 32
  • +47 901 33 397

Wenche.Helland@uib.no

Turid Hellands bilde

Turid Helland

Professor emerita

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 23 39

Turid.Helland@uib.no

Marco Andre Hirnsteins bilde

Marco Andre Hirnstein

Forsker

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 60 82
  • +47 475 15 850

Marco.Hirnstein@uib.no

Randi Hopsdals bilde

Randi Hopsdal

Seniorforskningstekniker

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 62 08

Randi.Hopsdal@uib.no

Kenneth Hugdahls bilde

Kenneth Hugdahl

Professor, Professor i biologisk psykologi

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 62 77
  • +47 911 81 062

Hugdahl@uib.no

Finn Konow Jellestads bilde

Finn Konow Jellestad

Førsteamanuensis

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 62 28
  • +47 905 84 615

Finn.Jellestad@uib.no

Daniel André Jensens bilde

Daniel André Jensen

Stipendiat

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 62 04

Daniel.A.Jensen@uib.no

Katarzyna Anna Kazimierczaks bilde

Katarzyna Anna Kazimierczak

Forskningstekniker

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

Katarzyna.Kazimierczak@uib.no

Robin Maria Francisca Kenters bilde

Robin Maria Francisca Kenter

Postdoktor

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

Robin.Kenter@uib.no

Kristiina Kompuss bilde

Kristiina Kompus

Førsteamanuensis

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 62 84
  • +47 920 99 903

Kristiina.Kompus@uib.no

Isabella Kusztritss bilde

Isabella Kusztrits

Stipendiat

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 62 23
  • +47 401 40 674

Isabella.Kusztrits@uib.no

Stefan Kölschs bilde

Stefan Kölsch

Professor

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 62 31

Stefan.Koelsch@uib.no

Julien  Laloyauxs bilde

Julien Laloyaux

Postdoktor, Postdoctoral fellow

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 60 55

Julien.Laloyaux@uib.no

Frank Larøis bilde

Frank Larøi

Professor

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 60 09

Frank.Laroi@uib.no

Astri J. Lundervolds bilde

Astri J. Lundervold

Professor, Spesialist i klinisk nevropsykologi (NPF)

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 62 16
  • +47 413 50 011

Astri.Lundervold@uib.no

Lynn Anne Marquardts bilde

Lynn Anne Marquardt

Stipendiat

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

Lynn.Marquardt@uib.no

Andrea Rørvik Martis bilde

Andrea Rørvik Marti

Stipendiat

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 65 50

Andrea.Marti@uib.no

Anne Marita Mildes bilde

Anne Marita Milde

Førsteamanuensis II

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 32 64
  • +47 932 32 728

Anne.Milde@uni.no

Benedicte Mjeldheims bilde

Benedicte Mjeldheim

Seniorforskningstekniker

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 62 13

Benedicte.Mjeldheim@uib.no

Frøydis Morkens bilde

Frøydis Morken

Førsteamanuensis, Programansvarlig for Mastergrad i logopedi

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 62 87

Froydis.Morken@uib.no

Jelena Mrdaljs bilde

Jelena Mrdalj

Førsteamanuensis

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 60 83

Jelena.Mrdalj@uib.no

Robert Murisons bilde

Robert Murison

Instituttleder

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 62 25
  • +47 480 14 163

Murison@uib.no

Helge Nordbys bilde

Helge Nordby

Professor

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 62 86
  • +47 412 36 695

Nordby@uib.no

Berge Osness bilde

Berge Osnes

Førsteamanuensis II

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

Berge.Osnes@uib.no

Torhild Pedersens bilde

Torhild Pedersen

Stipendiat

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 60 80
  • +47 970 07 718

Torhild.Pedersen@uib.no

Rune Raudebergs bilde

Rune Raudeberg

Universitetslektor

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 65 71

Rune.Raudeberg@uib.no

Anne Marie Røds bilde

Anne Marie Rød

Senioringeniør, ph.d.

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 60 02

Anne.Kinn@uib.no

Iris Sommers bilde

Iris Sommer

PROFESSOR II

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 06 11 91 62

Iris.Sommer@uib.no

Karsten Spechts bilde

Karsten Specht

Professor

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 62 79

Karsten.Specht@uib.no

Kristine Alice Gotaas Stefferuds bilde

Kristine Alice Gotaas Stefferud

Førstekonsulent

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 62 00
  • +47 975 57 104

Kristine.Stefferud@uib.no

Håkan Sundbergs bilde

Håkan Sundberg

Professor emeritus

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 416 52 552

Hakan.Sundberg@uib.no

Julie Lillebostad Svendsens bilde

Julie Lillebostad Svendsen

Stipendiat

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 62 17

Julie.Svendsen@uib.no

Lin Sørensens bilde

Lin Sørensen

Førsteamanuensis

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 62 07

Lin.Sorensen@uib.no

Alexandra Viks bilde

Alexandra Vik

Stipendiat

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 62 15

Alexandra.Vik@uib.no

Kjetil Vikenes bilde

Kjetil Vikene

Universitetslektor

Griegakademiet - Institutt for musikk

  • +47 55 58 60 84

Kjetil.Vikene@uib.no

Vegard Volehaugens bilde

Vegard Volehaugen

Forskningstekniker

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

Vegard.Volehaugen@uib.no

Ulrike Waje-Andreassens bilde

Ulrike Waje-Andreassen

Professor II

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

Ulrike.Waje-Andreassen@uib.no

Sarah Webers bilde

Sarah Weber

FORSKER

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 25 61

Sarah.Weber@uib.no

René Westerhausens bilde

René Westerhausen

Professor II

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

Rene.Westerhausen@uib.no

Mo Yan Yuens bilde

Mo Yan Yuen

Førstekonsulent, Studiekonsulent

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 68 72
  • +47 975 57 103

Mo.Yan.Yuen@uib.no

Anne Øfsthuss bilde

Anne Øfsthus

Seniorforskningstekniker, Senior forskningstekniker ved IBMP

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 60 71

Anne.Ofsthus@uib.no