Hjem
Click

Institutt for informatikk

Ansatte ved Institutt for informatikk

Amer Abdo Mouawads bilde

Amer Abdo Mouawad

Forsker

Institutt for informatikk

  • +47 458 49 014

A.Mouawad@uib.no

Asieh Abolpour Mofrads bilde

Asieh Abolpour Mofrad

Stipendiat

Institutt for informatikk

Asieh.Mofrad@uib.no

Robin Adamss bilde

Robin Adams

Postdoktor, on project: Computational Aspects of Univalence

Institutt for informatikk

  • +47 411 55 723

Robin.Adams@uib.no

Deeksha Adils bilde

Deeksha Adil

VISITING PHD. STUDENT

Institutt for informatikk

Deeksha.Adil@uib.no

Akanksha Agrawals bilde

Akanksha Agrawal

Stipendiat

Institutt for informatikk

Akanksha.Agrawal@uib.no

Anya Helene Bagges bilde

Anya Helene Bagge

Førsteamanuensis

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 42 90
  • +47 482 71 775

Anya.Bagge@uib.no

Navid Ghaedi Bardehs bilde

Navid Ghaedi Bardeh

Stipendiat

Institutt for informatikk

Navid.Bardeh@uib.no

Tor M. Bastiansens bilde

Tor M. Bastiansen

Førstekonsulent

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 41 89

torb@uib.no

Pierre Bedouchas bilde

Pierre Bedoucha

Stipendiat

Institutt for informatikk

Pierre.Bedoucha@uib.no

Marcus Aloysius Bezems bilde

Marcus Aloysius Bezem

Professor

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 41 77

Marc.Bezem@uib.no

Åsmund Birkelands bilde

Åsmund Birkeland

Senioringeniør

Institutt for informatikk

Asmund.Birkeland@uib.no

Teshome Tilahun Bizuayehus bilde

Teshome Tilahun Bizuayehu

Postdoktor

Institutt for informatikk

Teshome.Bizuayehu@uib.no

Petter Erling Bjørstads bilde

Petter Erling Bjørstad

Instituttleder

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 41 71
  • +47 982 42 190

Petter.Bjorstad@uib.no

Fabian Boltes bilde

Fabian Bolte

Stipendiat

Institutt for informatikk

Fabian.Bolte@uib.no

Bjørn André Bredesens bilde

Bjørn André Bredesen

Stipendiat

Institutt for informatikk

  • +47 480 98 735

Bjorn.Bredesen@uib.no

Stefan Bruckners bilde

Stefan Bruckner

Professor

Institutt for informatikk

Stefan.Bruckner@uib.no

Anna-Lena Braatzs bilde

Anna-Lena Braatz

STIPENDIAT

Institutt for informatikk

Anna-Lena.Braatz@uib.no

Bram Burgers bilde

Bram Burger

Stipendiat, Computational Biology Unit (CBU), PROBE

Institutt for informatikk

Bram.Burger@uib.no

Jan Byskas bilde

Jan Byska

Postdoktor

Institutt for informatikk

Jan.Byska@uib.no

Isaac Andrés Canales Martinezs bilde

Isaac Andrés Canales Martinez

Stipendiat

Institutt for informatikk

Isaac.Canales@uib.no

Katarzyna Chyzynskas bilde

Katarzyna Chyzynska

Stipendiat

Institutt for informatikk

  • +47 60 90 44 47

Katarzyna.Chyzynska@uib.no

Nicolas Delaleus bilde

Nicolas Delaleu

Forsker, Group Leader; ‘Omics’ Data Analysis and Visualization Group

Institutt for informatikk

  • +47 55 97 46 64

Nicolas.Delaleu@uib.no

Mateus De Oliveira Oliveiras bilde

Mateus De Oliveira Oliveira

Postdoktor

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 42 78

Mateus.Oliveira@uib.no

Michael Dondrups bilde

Michael Dondrup

Forsker

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 43 54

Michael.Dondrup@uib.no

Sjur Kristoffer Dyrkolbotns bilde

Sjur Kristoffer Dyrkolbotn

Stipendiat

Institutt for informatikk

Sjur.Dyrkolbotn@uib.no

Anna Maria Eilertsens bilde

Anna Maria Eilertsen

Stipendiat

Institutt for informatikk

Anna.Eilertsen@uib.no

Eli Ertresvaags bilde

Eli Ertresvaag

Administrasjonssjef

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 41 82
  • +47 482 37 218

Eli.Ertresvaag@uib.no

Chaoran Fans bilde

Chaoran Fan

Stipendiat

Institutt for informatikk

  • +47 403 00 675

Chaoran.Fan@uib.no

Yehia Mokhtar Farags bilde

Yehia Mokhtar Farag

Avdelingsingeniør, Computational Biology Unit (CBU) ,PROBE

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 43 73

Yehia.Farag@uib.no

Stian Fauskangers bilde

Stian Fauskanger

STIPENDIAT

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 42 00

Stian.Fauskanger@uib.no

Michael Fellowss bilde

Michael Fellows

PROFESSOR

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 42 61

Michael.Fellows@uib.no

Fedor Fomins bilde

Fedor Fomin

Professor

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 40 24

Fedor.Fomin@uib.no

Tomasz Furmaneks bilde

Tomasz Furmanek

Senioringeniør

Institutt for biomedisin

Tomasz.Furmanek@uib.no

Adam Giesss bilde

Adam Giess

Stipendiat

Institutt for informatikk

Adam.Giess@uib.no

Petr Golovachs bilde

Petr Golovach

Forsker

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 43 85

Petr.Golovach@uib.no

Bjørn Møller Greves bilde

Bjørn Møller Greve

STIPENDIAT

Institutt for informatikk

  • +47 55 21 28 38

Bjorn.Greve@uib.no

Pål Magnus Gunnestads bilde

Pål Magnus Gunnestad

Førstekonsulent

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 40 25

Pal.Gunnestad@uib.no

Sushmita Guptas bilde

Sushmita Gupta

Postdoktor

Institutt for informatikk

Sushmita.Gupta@uib.no

Torill Hamres bilde

Torill Hamre

Førsteamanuensis II

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 42 76

Torill.Hamre@uib.no

Eileen Marie Hannas bilde

Eileen Marie Hanna

Postdoktor

Institutt for informatikk

Eileen.Hanna@uib.no

Tero Hasus bilde

Tero Hasu

Universitetslektor

Institutt for informatikk

Tero.Hasu@uib.no

Dag Hauglands bilde

Dag Haugland

Professor

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 40 33

Dag.Haugland@uib.no

Helwig Hausers bilde

Helwig Hauser

Professor

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 43 80

Helwig.Hauser@uib.no

Magne Haveraaens bilde

Magne Haveraaen

Professor

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 41 54

Magne.Haveraaen@uib.no

Pinar Heggerness bilde

Pinar Heggernes

Professor

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 41 75

Pinar.Heggernes@uib.no

Karl Heidars bilde

Karl Heidar

OVERINGENIØR

Institutt for informatikk

  • +47 454 75 047

Karl.Heidar@uib.no

Tor Helleseths bilde

Tor Helleseth

Professor

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 41 60

Tor.Helleseth@uib.no

Daniel Hernandez Escobars bilde

Daniel Hernandez Escobar

STIPENDIAT

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 41 24

Daniel.Hernandez@uib.no

Kjell Jørgen Holes bilde

Kjell Jørgen Hole

Professor

Institutt for informatikk

kjellh@uib.no

Marika Ivanovas bilde

Marika Ivanova

Stipendiat

Institutt for informatikk

Marika.Ivanova@uib.no

Lars Jaffkes bilde

Lars Jaffke

Stipendiat

Institutt for informatikk

Lars.Jaffke@uib.no

Eivind Jahrens bilde

Eivind Jahren

Universitetslektor

Institutt for informatikk

Eivind.Jahren@uib.no

Inge Jonassens bilde

Inge Jonassen

Professor, også leder av Computational Biology Unit

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 47 13
  • +47 905 24 316

Inge.Jonassen@uib.no

Jaakko Timo Henrik Järvis bilde

Jaakko Timo Henrik Järvi

Professor

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 40 34

Jaakko.Jarvi@uib.no

Nikolay Stoyanov Kaleyskis bilde

Nikolay Stoyanov Kaleyski

Stipendiat

Institutt for informatikk

Nikolay.Kaleyski@uib.no

Lawqueen Kaneshs bilde

Lawqueen Kanesh

VISITING PHD. STUDENT

Institutt for informatikk

Lawqueen.Kanesh@uib.no

Phongphak Khongthons bilde

Phongphak Khongthon

GUEST

Institutt for informatikk

Phongphak.Khongthon@uib.no

Pina Kingmans bilde

Pina Kingman

Overingeniør, Communication and Outreach

Institutt for informatikk

Pina.Kingman@uib.no

Arne Kleins bilde

Arne Klein

Stipendiat

Institutt for informatikk

  • +47 942 37 663

Arne.Klein@uib.no

Rune Kleppes bilde

Rune Kleppe

Seniorrådgiver, Koordinator i Senter for Digitalt Liv Norge ved UiB

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 40 68

Rune.Kleppe@uib.no

Ivan Kolesars bilde

Ivan Kolesar

Stipendiat

Institutt for informatikk

Ivan.Kolesar@uib.no

Maximilian Krauses bilde

Maximilian Krause

POSTDOKTOR

Institutt for informatikk

Maximilian.Krause@uib.no

Siddhartha Kumars bilde

Siddhartha Kumar

PH.D.-KANDIDAT

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 40 13

Siddhartha.Kumar@uib.no

Kanthida Kusonmanos bilde

Kanthida Kusonmano

Forsker

Institutt for informatikk

Kanthida.Kusonmano@uni.no

Matthias Labschützs bilde

Matthias Labschütz

Stipendiat

Institutt for informatikk

Matthias.Labschuetz@uib.no

Kornel Labuns bilde

Kornel Labun

Stipendiat

Institutt for informatikk

Kornel.Labun@uib.no

Xiaxi Lis bilde

Xiaxi Li

Overingeniør

Institutt for informatikk

Xiaxi.Li@uib.no

Nian Lis bilde

Nian Li

Forsker

Institutt for informatikk

Nian.Li@uib.no

Paloma Limas bilde

Paloma Lima

Stipendiat

Institutt for informatikk

Paloma.Lima@uib.no

Andreas Johnsen Linds bilde

Andreas Johnsen Lind

Stipendiat

Institutt for informatikk

Andreas.Lind@uib.no

Daniel Lokshtanovs bilde

Daniel Lokshtanov

Professor

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 41 56

Daniel.Lokshtanov@uib.no

Marta María Lopezs bilde

Marta María Lopez

Konsulent

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 42 00

Marta.Lopez@uib.no

Ketil Maldes bilde

Ketil Malde

Førsteamanuensis II

Institutt for informatikk

Ketil.Malde@uib.no

Fredrik Mannes bilde

Fredrik Manne

Professor

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 41 90

Fredrik.Manne@uib.no

Charitra Kumar Mishra, PhDs bilde

Charitra Kumar Mishra, PhD

Forsker, and Service Scientist » `The Norwegian Bioinformatics platform helpdesk` and `Informatics Department, University of Bergen`

Institutt for informatikk

Charitra-Kumar.Mishra@uib.no

Pranabendu Misras bilde

Pranabendu Misra

Forsker

Institutt for informatikk

Pranabendu.Misra@uib.no

Khalid Azim Mughals bilde

Khalid Azim Mughal

Førsteamanuensis

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 41 52
  • +47 934 86 450

Khalid.Mughal@uib.no

Liljan Myhrs bilde

Liljan Myhr

Førstekonsulent

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 42 74
  • +47 473 67 644

Liljan.Myhr@uib.no

Md. Naims bilde

Md. Naim

Stipendiat

Institutt for informatikk

Md.Naim@uib.no

Kai A. Olsens bilde

Kai A. Olsen

Professor II

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 41 94

kai.olsen@himolde.no

Stanislav Oltus bilde

Stanislav Oltu

Overingeniør

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 43 91

Stanislav.Oltu@uib.no

Christian W. Otterstads bilde

Christian W. Otterstad

Stipendiat

Institutt for informatikk

Christian.Otterstad@uib.no

Fahad Panolans bilde

Fahad Panolan

Postdoktor, Post doctoral Fellow

Institutt for informatikk

Fahad.Panolan@uib.no

Matthew Geoffrey Parkers bilde

Matthew Geoffrey Parker

Professor

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 41 92
  • +47 991 54 376

matthew@uib.no

Julius Paruleks bilde

Julius Parulek

Førsteamanuensis II

Institutt for informatikk

Julius.Parulek@uib.no

Kjell Petersens bilde

Kjell Petersen

Forsker, Gruppeleder CBU Servicegruppe

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 40 37

Kjell.Petersen@uib.no

Håvard Raddums bilde

Håvard Raddum

Førsteamanuensis II

Institutt for informatikk

  • +47 410 91 109
  • +47 410 91 109

Havard.Raddum@uib.no

Frances Rosamonds bilde

Frances Rosamond

FORSKER

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 42 61

Frances.Rosamond@uib.no

Ida Rosenlunds bilde

Ida Rosenlund

Seniorkonsulent

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 42 86

Ida.Rosenlund@uib.no

Eirik Rosness bilde

Eirik Rosnes

Førsteamanuensis II

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 41 62

Eirik.Rosnes@uib.no

Jan-Joachim Rückmanns bilde

Jan-Joachim Rückmann

Professor

Institutt for informatikk

Jan-Joachim.Ruckmann@uib.no

Sondre Rønjoms bilde

Sondre Rønjom

Førsteamanuensis II

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 40 90

Sondre.Ronjom@uib.no

Ramanujan M. S.s bilde

Ramanujan M. S.

VISITING PROFESSOR

Institutt for informatikk

Ramanujan.S@uib.no

Takaya Saitos bilde

Takaya Saito

Førstelektor

Institutt for informatikk

Takaya.Saito@uib.no

Saket Saurabhs bilde

Saket Saurabh

Professor

Institutt for informatikk

Saket.Saurabh@uib.no

Sider