Hjem

Institutt for informatikk

Vitenskapelig ansatte ved Institutt for informatikk

Navid Ghaedi Bardehs bilde
Bram Burgers bilde

Bram Burger

Stipendiat, Computational Biology Unit (CBU), PROBE

Institutt for informatikk

Bram.Burger@uib.no

Nicolas Delaleus bilde

Nicolas Delaleu

Forsker, Group Leader; ‘Omics’ Data Analysis and Visualization Group

Institutt for informatikk

  • +47 55 97 46 64

Nicolas.Delaleu@uib.no

Inge Jonassens bilde

Inge Jonassen

Professor, også leder av Computational Biology Unit

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 47 13
  • +47 905 24 316

Inge.Jonassen@uib.no

Charitra Kumar Mishras bilde

Charitra Kumar Mishra

Forsker, and Service Scientist » `The Norwegian Bioinformatics platform helpdesk` and `Informatics Department, University of Bergen`

Institutt for informatikk

Charitra-Kumar.Mishra@uib.no

Khalid Azim Mughals bilde

Khalid Azim Mughal

Førsteamanuensis

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 41 52
  • +47 934 86 450

Khalid.Mughal@uib.no

Adnan Muhammad Niazis bilde

Adnan Muhammad Niazi

STIPENDIAT, Research Fellow in Informatics

Institutt for informatikk

  • +47 486 71 292

Adnan.Niazi@uib.no

Kjell Petersens bilde

Kjell Petersen

Forsker, Gruppeleder CBU Servicegruppe

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 40 37

Kjell.Petersen@uib.no

Trond Steihaugs bilde

Trond Steihaug

Professor

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 41 69
  • +47 995 99 657

Trond.Steihaug@uib.no

Sverre Storøys bilde

Sverre Storøy

Professor emeritus

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 41 65
  • +47 00 00 00 00

Sverre.Storoy@uib.no

Sider