Hjem
Click

Institutt for pedagogikk

Ansatte ved Institutt for pedagogikk

Oda B. Bergums bilde

Oda B. Bergum

Universitetslektor, 20%

Institutt for pedagogikk

Oda.Bergum@uib.no

Tor Endre Gjerde Bærøys bilde

Tor Endre Gjerde Bærøy

Lærling

PSYFA

  • +47 55 58 48 26

Tor.Beroy@uib.no

Åge Røssing Diseths bilde

Åge Røssing Diseth

Professor

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 86 50

Aage.Diseth@uib.no

Olga Dysthes bilde

Olga Dysthe

Professor emerita

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 33 14
  • +47 480 96 674

Olga.Dysthe@uib.no

Kjetil Egelandsdals bilde

Kjetil Egelandsdal

Stipendiat

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 39 77

Kjetil.Egelandsdal@uib.no

Liv Eides bilde

Liv Eide

Førsteamanuensis

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 48 30
  • +47 979 65 871

Liv.Eide@uib.no

Helene Marie Kjærgård Eides bilde

Helene Marie Kjærgård Eide

Førsteamanuensis

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 47 04

Helene.Eide@uib.no

Egil Eides bilde

Egil Eide

Dosent, 20%

Institutt for pedagogikk

Egil.Eide@uib.no

Christine Schütz Fløisands bilde

Christine Schütz Fløisand

Vitenskapelig assistent

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 47 66
  • +47 416 73 169

Christine.Floisand@uib.no

Bjarte Furness bilde

Bjarte Furnes

Førsteamanuensis

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 68 74

Bjarte.Furnes@uib.no

Kari Hagatuns bilde

Kari Hagatun

Stipendiat

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 39 72
  • +47 924 99 776

Kari.Hagatun@uib.no

Øyvind Wiik Halvorsens bilde

Øyvind Wiik Halvorsen

Stipendiat

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 31 81

Oyvind.Halvorsen@uib.no

Yael Harlaps bilde

Yael Harlap

Førsteamanuensis

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 48 51

Yael.Harlap@uib.no

Gisle Heimlys bilde

Gisle Heimly

Universitetslektor, 20%

Institutt for pedagogikk

Gisle.Heimly@uib.no

Ingrid Helleves bilde

Ingrid Helleve

Professor

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 48 29
  • +47 901 24 350

Ingrid.Helleve@uib.no

Elisabeth Hesjedals bilde

Elisabeth Hesjedal

Førsteamanuensis

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 32 39

Elisabeth.Hesjedal@uib.no

Line Hilts bilde

Line Hilt

Førsteamanuensis, i fødselspermisjon

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 48 45

Line.Hilt@uib.no

Jeanette Otterlei Holmars bilde

Jeanette Otterlei Holmar

FORSKNINGSASSISTENT

Institutt for pedagogikk

Jeanette.Holmar@uib.no

Anja Møgelvang Jacobsens bilde

Anja Møgelvang Jacobsen

Høgskolelærer/øvingslærer

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 48 42

Anja.Mogelvang@uib.no

Vigdis Stokker Jensens bilde

Vigdis Stokker Jensen

Universitetslektor

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 47 67

Vigdis.Jensen@uib.no

Rune Johan Krumsviks bilde

Rune Johan Krumsvik

Instituttleder, Professor, dr.philos. Professor II, Høgskulen i Volda

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 48 07
  • +47 959 31 739

Rune.Johan.Krumsvik@uib.no

Astrid Lenviks bilde

Astrid Lenvik

Stipendiat

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 28 46

Astrid.Lenvik@uib.no

Kristine Ludvigsens bilde

Kristine Ludvigsen

Stipendiat

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 39 10

Kristine.Ludvigsen@uib.no

Trude Løvskars bilde

Trude Løvskar

Stipendiat

Institutt for pedagogikk

Trude.Lovskar@uib.no

Ivar Nordmos bilde

Ivar Nordmo

Førsteamanuensis

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 28 23
  • +47 416 49 271

Ivar.Nordmo@uib.no

Hanne Rieses bilde

Hanne Riese

Førsteamanuensis, Førsteamanuensis

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 88 66

Hanne.Riese@uib.no

Dag Ronesss bilde

Dag Roness

Førsteamanuensis

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 48 80

Dag.Roness@uib.no

Arild Raaheims bilde

Arild Raaheim

Professor

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 25 55
  • +47 416 49 272

Arild.Raaheim@uib.no

Martin Per Samuelssons bilde

Martin Per Samuelsson

Universitetslektor

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 39 80

Martin.Samuelsson@uib.no

Ane Malene Sæverots bilde

Ane Malene Sæverot

Stipendiat

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 39 74
  • +47 924 36 308

Ane.Saverot@uib.no

Astrid Tolos bilde

Astrid Tolo

Førsteamanuensis, Stedfortreder Institutt for pedagogikk, Nestleder SLATE

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 48 81

Astrid.Tolo@uib.no

Lars Petter Storm Torjussens bilde

Lars Petter Storm Torjussen

Universitetslektor

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 39 11

Lars.Torjussen@uib.no

Njål Vidar Traaviks bilde

Njål Vidar Traavik

Universitetslektor, 20%

Institutt for pedagogikk

Njal.Traavik@uib.no

Marit Ulviks bilde

Marit Ulvik

Professor

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 47 69

Marit.Ulvik@uib.no

Kariane Therese Westrheims bilde

Kariane Therese Westrheim

Professor, Visedekan for utdanning

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 87 97
  • +47 976 42 088

Kariane.Westrheim@uib.no

Kristian Øens bilde

Kristian Øen

Universitetslektor

Institutt for pedagogikk

Kristian.Oen@uib.no