Hjem

Institutt for pedagogikk

Ansatte ved Institutt for pedagogikk

Marit Loe Bjørnstads bilde

Marit Loe Bjørnstad

Universitetslektor

Institutt for pedagogikk

Marit.Bjornstad@uib.no

Tor Endre Gjerde Bærøys bilde

Tor Endre Gjerde Bærøy

Lærling

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 48 26

Tor.Beroy@uib.no

Åge Røssing Diseths bilde

Åge Røssing Diseth

Professor

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 86 50

Aage.Diseth@uib.no

Olga Dysthes bilde

Olga Dysthe

Professor emerita

Institutt for pedagogikk

  • +47 480 96 674

Olga.Dysthe@uib.no

Kjetil Egelandsdals bilde

Kjetil Egelandsdal

Universitetslektor

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 39 77

Kjetil.Egelandsdal@uib.no

Liv Eides bilde

Liv Eide

Førsteamanuensis

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 48 30
  • +47 979 65 871

Liv.Eide@uib.no

Helene Marie Kjærgård Eides bilde

Helene Marie Kjærgård Eide

Førsteamanuensis

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 47 04

Helene.Eide@uib.no

Christine Schütz Fløisands bilde

Christine Schütz Fløisand

Vitenskapelig assistent

Institutt for pedagogikk

  • +47 416 73 169

Christine.Floisand@uib.no

Yael Harlaps bilde

Yael Harlap

Førsteamanuensis

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 48 51

Yael.Harlap@uib.no

Ingrid Helleves bilde

Ingrid Helleve

Professor

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 48 29
  • +47 901 24 350

Ingrid.Helleve@uib.no

Elisabeth Hesjedals bilde

Elisabeth Hesjedal

Førsteamanuensis

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 32 39

Elisabeth.Hesjedal@uib.no

Jeanette O. Holmars bilde

Jeanette O. Holmar

Vitenskapelig assistent

Institutt for pedagogikk

Jeanette.Holmar@uib.no

Rune Johan Krumsviks bilde

Rune Johan Krumsvik

Professor

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 48 07
  • +47 959 31 739

Rune.Johan.Krumsvik@uib.no

Edel Karin Kvams bilde

Edel Karin Kvam

Førsteamanuensis

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 39 80

Edel.Kvam@uib.no

Astrid Lenviks bilde

Astrid Lenvik

Stipendiat

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 28 46

Astrid.Lenvik@uib.no

Kristine Ludvigsens bilde

Kristine Ludvigsen

Stipendiat

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 39 10

Kristine.Ludvigsen@uib.no

Ivar Nordmos bilde

Ivar Nordmo

Førsteamanuensis

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 28 23
  • +47 416 49 271

Ivar.Nordmo@uib.no

Hanne Rieses bilde

Hanne Riese

Førsteamanuensis, Førsteamanuensis

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 88 66

Hanne.Riese@uib.no

Dag Ronesss bilde

Dag Roness

Førsteamanuensis

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 48 80

Dag.Roness@uib.no

Arild Raaheims bilde

Arild Raaheim

Professor

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 25 55
  • +47 416 49 272

Arild.Raaheim@uib.no

Marit Ulviks bilde

Marit Ulvik

Professor

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 47 69

Marit.Ulvik@uib.no

Kristian Øens bilde

Kristian Øen

Universitetslektor

Institutt for pedagogikk

Kristian.Oen@uib.no