Hjem

Kommunikasjonsavdelingen

Ansatte ved Kommunikasjonsavdelingen

Christian Bakkes bilde

Christian Bakke

Avdelingsingeniør

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 55 58 69 44

Christian.Bakke@uib.no

Margareth Barndons bilde

Margareth Barndon

Seniorrådgiver, kommunikasjonsansvarlig, Psykologisk fakultet

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 414 79 220

Margareth.Barndon@uib.no

Silje Marie Bjerkengs bilde

Silje Marie Bjerkeng

Førstekonsulent, Trainee i HR & Kommunikasjon

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 55 58 69 93
  • +47 916 15 169

Silje.Bjerkeng@uib.no

Arnt Brandseths bilde

Arnt Brandseth

Rådgiver

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 55 58 69 02
  • +47 466 76 086

Arnt.Brandseth@uib.no

Sverre Ole Drønens bilde

Sverre Ole Drønen

Rådgiver, Kommunikasjon, Det samfunnsvitenskapelige fakultet

Det samfunnsvitenskapelige fakultet

  • +47 55 58 90 82
  • +47 482 25 020

Sverre.Dronen@uib.no

Janne-Beate Buanes Dukes bilde

Janne-Beate Buanes Duke

Rådgiver, fakultetsrådgiver ved Det humanistiske fakultet

Det humanistiske fakultet

  • +47 913 68 798

Janne-Beate.Duke@uib.no

Torill Sommerfelt Erviks bilde

Torill Sommerfelt Ervik

Seniorkonsulent

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 55 58 83 70

Torill.Ervik@uib.no

Britt Kristin Eses bilde

Britt Kristin Ese

Seniorkonsulent

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 55 58 90 34
  • +47 958 57 607

Britt.Ese@uib.no

Audun Klyve Gulbrandsens bilde

Audun Klyve Gulbrandsen

FØRSTESEKRETÆR, Studentmedarbeider, Design og digitalt

Kommunikasjonsavdelingen

Audun.Gulbrandsen@uib.no

Kjell Øvre Hellands bilde

Kjell Øvre Helland

Rådgiver, Prosjektleder DigUiB

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 915 96 788

Kjell.Helland@uib.no

Kenneth Horne Helles bilde

Kenneth Horne Helle

Lærling

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 55 58 69 12

Kenneth.Helle@uib.no

Marianne Johansen Huses bilde

Marianne Johansen Huse

Seniorrådgiver, Programkoordinator DigUiB

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 55 58 87 91
  • +47 997 35 740

Marianne.Huse@uib.no

Frode Imss bilde

Frode Ims

Seniorkonsulent, TV-fotograf/redigerer/produsent

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 909 52 686
  • +47 909 52 686

Frode.Ims@uib.no

Wenche Fosse Indreværs bilde

Wenche Fosse Indrevær

Førstesekretær

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 55 58 69 14

Wenche.Indrever@uib.no

Hans-Petter Isaksens bilde

Hans-Petter Isaksen

Seksjonssjef, Lærings- og formidlingslab, design og digitalt

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 55 58 93 79
  • +47 454 29 866

Hans-Petter.Isaksen@uib.no

Hilde Kristin Kvalvaags bilde

Hilde Kristin Kvalvaag

Rådgiver, Kommunikasjon, Fakultetet for Kunst, Musikk og Design

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 996 16 041

Hilde.Kvalvaag@uib.no

Ole Marius Kvammes bilde

Ole Marius Kvamme

Seniorkonsulent, Kommunikasjonsrådgiver

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 55 58 69 38
  • +47 468 24 515

Ole.Kvamme@uib.no

Solfrid Langelands bilde

Solfrid Langeland

Seniorkonsulent, i permisjon til april 2018

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 55 58 90 39
  • +47 994 64 691

Solfrid.Langeland@uib.no

Trude Lekness bilde

Trude Leknes

Rådgiver, gruppeleder - design og digitalt

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 55 58 69 05
  • +47 922 23 141

Trude.Leknes@uib.no

Andreas Hadsel Opsviks bilde

Andreas Hadsel Opsvik

Seniorkonsulent, kommunikasjonsrådgjevar

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 55 58 69 13
  • +47 908 40 010

Andreas.Opsvik@uib.no

Silje Vik Pedersens bilde

Silje Vik Pedersen

Rådgiver, Leder for Forskningsdagene i Bergen

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 55 58 69 20
  • +47 980 11 700

Silje.Pedersen@uib.no

Ingeborg Breivik Revheims bilde

Ingeborg Breivik Revheim

Seniorkonsulent

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 55 58 90 40
  • +47 975 16 025

Ingeborg.Revheim@uib.no

Pål Schroeders bilde

Pål Schroeder

Seniorkonsulent, Webutvikler

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 55 58 89 67
  • +47 980 00 556

Pal.Schroeder@uib.no

Preben Sollis bilde

Preben Solli

Lærling

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 55 58 69 02

Preben.Solli@uib.no

Magnus Ellingsgard Øverlis bilde

Magnus Ellingsgard Øverli

Seniorkonsulent, Mediaingeniør

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 406 04 069

Magnus.Overli@uib.no

Jens Helleland Ådnaness bilde

Jens Helleland Ådnanes

Rådgiver, Kommunikasjon, Det matematisk-naturvitenskapelige fakultet

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 907 45 151

Jens.Adnanes@uib.no