Hjem
Click

Kommunikasjonsavdelingen

Ansatte ved Kommunikasjonsavdelingen

Christian Bakkes bilde

Christian Bakke

Avdelingsingeniør

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 55 58 69 44

Christian.Bakke@uib.no

Arnt Brandseths bilde

Arnt Brandseth

Rådgiver

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 55 58 69 02
  • +47 466 76 086

Arnt.Brandseth@uib.no

Eivind Solberg-Hansen Fondeness bilde

Eivind Solberg-Hansen Fondenes

Rådgiver

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 55 58 69 38

Eivind.Fondenes@uib.no

Olaf Erlend Gundersens bilde

Olaf Erlend Gundersen

Rådgiver, Deskleder

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 55 58 90 86
  • +47 908 90 793

Olaf.Gundersen@uib.no

Margareth Haugens bilde

Margareth Haugen

Seniorkonsulent, Grafisk designer

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 55 58 38 11
  • +47 976 54 859

Margareth.Haugen@uib.no

Kjell Øvre Hellands bilde

Kjell Øvre Helland

Rådgiver, Prosjektleder DigUiB

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 55 58 87 90
  • +47 915 96 788

Kjell.Helland@uib.no

Mathilde Holms bilde

Mathilde Holm

Underdirektør, seksjonssjef desk/prosjekt, administrativ leder for DigUiB

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 55 58 64 18
  • +47 455 15 304

Mathilde.Holm@uib.no

Marianne Johansen Huses bilde

Marianne Johansen Huse

Seniorrådgiver, Programkoordinator DigUiB

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 55 58 87 91
  • +47 997 35 740

Marianne.Huse@uib.no

Camilla Gudmundsen Høilands bilde

Camilla Gudmundsen Høiland

FØRSTESEKRETÆR, Studentmedarbeider

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 55 58 68 86

Camilla.Hoiland@uib.no

Frode Imss bilde

Frode Ims

Seniorkonsulent, TV-fotograf/redigerer

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 909 52 686
  • +47 909 52 686

Frode.Ims@uib.no

Wenche Fosse Indreværs bilde

Wenche Fosse Indrevær

Lærling

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 55 58 69 00
  • +47 415 66 285

Wenche.Indrever@uib.no

Hans-Petter Isaksens bilde

Hans-Petter Isaksen

Seksjonssjef, Lærings- og formidlingslab, design og digitalt

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 55 58 93 79
  • +47 454 29 866

Hans-Petter.Isaksen@uib.no

Hilde Kristin Kvalvaags bilde

Hilde Kristin Kvalvaag

Rådgiver, Kommunikasjon, Fakultetet for Kunst, Musikk og Design

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 55 58 89 92
  • +47 996 16 041

Hilde.Kvalvaag@uib.no

Trude Lekness bilde

Trude Leknes

Rådgiver, gruppekoordinator - design og digitalt

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 55 58 69 05
  • +47 922 23 141

Trude.Leknes@uib.no

Ingar Mykings bilde

Ingar Myking

Avdelingsdirektør

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 971 55 134

Ingar.Myking@uib.no

Åshild Nylunds bilde

Åshild Nylund

Rådgiver, Seksjon for kommunikasjonsråd

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 55 58 91 70
  • +47 901 75 935

Ashild.Nylund@uib.no

Andreas Hadsel Opsviks bilde

Andreas Hadsel Opsvik

Seniorkonsulent

Kommunikasjonsavdelingen

Andreas.Opsvik@uib.no

Renate Paulsens bilde

Renate Paulsen

Førstesekretær

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 55 58 20 28

Renate.Paulsen@uib.no

Silje Vik Pedersens bilde

Silje Vik Pedersen

Rådgiver, Leder for Forskningsdagene i Bergen

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 55 58 69 20
  • +47 980 11 700

Silje.Pedersen@uib.no

Ingeborg Breivik Revheims bilde

Ingeborg Breivik Revheim

Seniorkonsulent

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 55 58 90 40
  • +47 975 16 025

Ingeborg.Revheim@uib.no

Markus Scholzs bilde

Markus Scholz

Førstekonsulent, webseksjonen

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 55 58 86 07
  • +47 482 12 829

Markus.Scholz@uib.no

Pål Schroeders bilde

Pål Schroeder

Seniorkonsulent, Webutvikler

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 55 58 89 67
  • +47 980 00 556

Pal.Schroeder@uib.no

Magnus Ellingsgard Øverlis bilde

Magnus Ellingsgard Øverli

Seniorkonsulent, Mediaingeniør

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 406 04 069

Magnus.Overli@uib.no

Jens Helleland Ådnaness bilde

Jens Helleland Ådnanes

Rådgiver, Kommunikasjon, Det matematisk-naturvitenskapelige fakultet

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 907 45 151

Jens.Adnanes@uib.no