Hjem
Click

Matematisk institutt

Ansatte ved Matematisk institutt

Guttorm Alendals bilde

Guttorm Alendal

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 40 44
  • +47 993 95 056

Guttorm.Alendal@uib.no

Kristian S. Alfsvågs bilde

Kristian S. Alfsvåg

Stipendiat

Matematisk institutt

  • +47 55 58 48 93

Kristian.Alfsvag@uib.no

Mette Susanne Andresens bilde

Mette Susanne Andresen

Førsteamanuensis

Matematisk institutt

  • +47 55 58 48 34

Mette.Andresen@uib.no

Geir Drage Berentsens bilde

Geir Drage Berentsen

Postdoktor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 48 69

Geir.Berentsen@uib.no

Runar Lie Berges bilde

Runar Lie Berge

Stipendiat

Matematisk institutt

  • +47 55 58 48 53

Runar.Berge@uib.no

Jarle Berntsens bilde

Jarle Berntsen

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 48 54
  • +47 930 24 242

jarleb@uib.no

Inga Berres bilde

Inga Berre

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 28 56
  • +47 990 42 244

Inga.Berre@uib.no

Nello Blasers bilde

Nello Blaser

Postdoktor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 47 91

Nello.Blaser@uib.no

Wietse Boons bilde

Wietse Boon

Stipendiat

Matematisk institutt

  • +47 55 58 28 25

Wietse.Boon@uib.no

Manuel Antonio Borregales Reverons bilde

Manuel Antonio Borregales Reveron

Stipendiat

Matematisk institutt

  • +47 55 58 48 72

Manuel.Borregales@uib.no

Jakub Boths bilde

Jakub Both

Stipendiat

Matematisk institutt

  • +47 55 58 28 26

Jakub.Both@uib.no

Morten Bruns bilde

Morten Brun

Førsteamanuensis

Matematisk institutt

  • +47 55 58 27 98

Morten.Brun@uib.no

Mats Kirkesæther Bruns bilde

Mats Kirkesæther Brun

Stipendiat

Matematisk institutt

Mats.Brun@uib.no

Ana Budisas bilde

Ana Budisa

Stipendiat

Matematisk institutt

Ana.Budisa@uib.no

Jan Bullas bilde

Jan Bulla

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 28 75

Jan.Bulla@uib.no

John Carters bilde

John Carter

GJEST

Matematisk institutt

John.Carter@uib.no

Helge K. Dahles bilde

Helge K. Dahle

Dekan

Matematisk institutt

  • +47 55 58 48 56
  • +47 452 49 795

Helge.Dahle@uib.no

Evgueni Dinvays bilde

Evgueni Dinvay

Stipendiat

Matematisk institutt

  • +47 55 58 28 26

Evgueni.Dinvay@uib.no

Ove G. Dragesets bilde

Ove G. Drageset

Førsteamanuensis II

Matematisk institutt

Ove.Drageset@uib.no

Bjørn Ian Dundass bilde

Bjørn Ian Dundas

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 28 27

Bjorn.Dundas@uib.no

Shirin Fallahis bilde

Shirin Fallahi

Stipendiat

Matematisk institutt

  • +47 405 78 460

Shirin.Fallahi@uib.no

Eugenia Ferraris bilde

Eugenia Ferrari

Stipendiat

Matematisk institutt

  • +47 55 58 48 93

Eugenia.Ferrari@uib.no

Gunnar Fløystads bilde

Gunnar Fløystad

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 28 40

Gunnar.Floystad@uib.no

Håvard  G Frøysas bilde

Håvard G Frøysa

Stipendiat

Matematisk institutt

  • +47 951 64 663

Havard.Froysa@uib.no

Alessio Fumagallis bilde

Alessio Fumagalli

Postdoktor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 48 53

Alessio.Fumagalli@uib.no

Ingeborg Gåseby Gjerdes bilde

Ingeborg Gåseby Gjerde

Stipendiat

Matematisk institutt

  • +47 55 58 41 80

Ingeborg.Gjerde@uib.no

Lesya Gram-Radus bilde

Lesya Gram-Radu

Førstekonsulent

Matematisk institutt

  • +47 55 58 28 39

Lesya.Gram-Radu@uib.no

Erlend Grongs bilde

Erlend Grong

Postdoktor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 48 93

Erlend.Grong@uib.no

Kristian Gundersens bilde

Kristian Gundersen

Stipendiat

Matematisk institutt

Kristian.Gundersen@uib.no

Erik Andreas Hansons bilde

Erik Andreas Hanson

Postdoktor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 48 64

Erik.Hanson@uib.no

Stine Haugsbøs bilde

Stine Haugsbø

Førstesekretær

Matematisk institutt

  • +47 55 58 28 38

Stine.Haugsbo@uib.no

Anders Knarvik Husebøs bilde

Anders Knarvik Husebø

Stipendiat

Matematisk institutt

Anders.Husebo@uib.no

Sondre Høllelands bilde

Sondre Hølleland

Stipendiat

Matematisk institutt

  • +47 55 58 48 71

Sondre.Holleland@uib.no

Dagfinn Høybergs bilde

Dagfinn Høyberg

Førstekonsulent

Matematisk institutt

  • +47 55 58 27 84

Dagfinn.Hoyberg@uib.no

Arne Jakobsens bilde

Arne Jakobsen

Professor II

Matematisk institutt

Arne.Jakobsen@uib.no

Lars Arne Jordangers bilde

Lars Arne Jordanger

Stipendiat

Matematisk institutt

  • +47 55 58 26 85
  • +47 926 11 530

Lars.Jordanger@uib.no

Henrik Kalischs bilde

Henrik Kalisch

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 48 74

Henrik.Kalisch@uib.no

Hans Karlsens bilde

Hans Karlsen

Førsteamanuensis

Matematisk institutt

  • +47 55 58 28 36
  • +47 971 90 160

Hans.Karlsen@uib.no

Eirik Keilegavlens bilde

Eirik Keilegavlen

Forsker

Matematisk institutt

  • +47 55 58 28 31

Eirik.Keilegavlen@uib.no

Zahra Khorsands bilde

Zahra Khorsand

Stipendiat

Matematisk institutt

  • +47 55 58 26 86
  • +47 462 68 956

Zahra.Khorsand@uib.no

Christoph Kirfels bilde

Christoph Kirfel

Førsteamanuensis

Matematisk institutt

  • +47 55 58 48 73

Christoph.Kirfel@uib.no

Victor Kiselevs bilde

Victor Kiselev

Stipendiat

Matematisk institutt

  • +47 55 58 48 72

Victor.Kiselev@uib.no

Andreas Leopold Knutsens bilde

Andreas Leopold Knutsen

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 49 31

Andreas.Knutsen@uib.no

Kundan Kumars bilde

Kundan Kumar

Førsteamanuensis

Matematisk institutt

  • +47 55 58 48 64

Kundan.Kumar@uib.no

Yushu Lis bilde

Yushu Li

Førsteamanuensis

Matematisk institutt

  • +47 55 58 48 83

Yushu.Li@uib.no

Kristine Lysness bilde

Kristine Lysnes

Seniorkonsulent

Matematisk institutt

  • +47 55 58 28 34

Kristine.Lysnes@uib.no

Aleksandr Malyshevs bilde

Aleksandr Malyshev

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 47 72

Alexander.Malyshev@uib.no

Janne Mannseths bilde

Janne Mannseth

Stipendiat

Matematisk institutt

  • +47 55 58 48 71

Janne.Mannseth@uib.no

David Landa Marbans bilde

David Landa Marban

Stipendiat

Matematisk institutt

David.Marban@uib.no

Irina Markinas bilde

Irina Markina

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 28 53

Irina.Markina@uib.no

Hans Z.  Munthe-Kaass bilde

Hans Z. Munthe-Kaas

Professor, Beregningsmatematikk

Matematisk institutt

  • +47 55 58 41 79
  • +47 452 38 987

Hans.Munthe-Kaas@uib.no

Marie Skorpa Nilsens bilde

Marie Skorpa Nilsen

Administrasjonssjef

Matematisk institutt

  • +47 55 58 28 62
  • +47 473 47 100

Marie.Skorpa.Nilsen@uib.no

Anna Nissens bilde

Anna Nissen

Postdoktor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 28 57

Anna.Nissen@uib.no

Jan Martin  Nordbottens bilde

Jan Martin Nordbotten

Professor

Matematisk institutt

  • +47 909 65 990

Jan.Nordbotten@uib.no

Iuliu Sorin Pops bilde

Iuliu Sorin Pop

Professor II

Matematisk institutt

Iuliu.Pop@uib.no

Adrian  Florin Radus bilde

Adrian Florin Radu

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 36 90
  • +47 932 40 678

Florin.Radu@uib.no

Juan Michael Sargados bilde

Juan Michael Sargado

Stipendiat

Matematisk institutt

  • +47 55 58 28 25

Juan.Sargado@uib.no

Christian Schlichtkrulls bilde

Christian Schlichtkrull

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 28 28

Christian.Schlichtkrull@uib.no

Sigmund Selbergs bilde

Sigmund Selberg

Instituttleder

Matematisk institutt

  • +47 55 58 42 77
  • +47 400 43 660

Sigmund.Selberg@uib.no

Andrea Sembeninis bilde

Andrea Sembenini

Førstekonsulent

Matematisk institutt

  • +47 55 58 48 75

Andrea.Sembenini@uib.no

Hans J. Skaugs bilde

Hans J. Skaug

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 48 61
  • +47 469 45 448

Hans.Skaug@uib.no

Anders D. Sleires bilde

Anders D. Sleire

Stipendiat

Matematisk institutt

  • +47 55 21 28 38

Anders.Sleire@uib.no

Ivar Stefanssons bilde

Ivar Stefansson

Stipendiat

Matematisk institutt

Ivar.Stefansson@uib.no

Bård Støves bilde

Bård Støve

Førsteamanuensis

Matematisk institutt

  • +47 55 58 28 86

Bard.Stove@uib.no

Magnus Svärds bilde

Magnus Svärd

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 48 59

Magnus.Svard@uib.no

Tor Søreviks bilde

Tor Sørevik

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 41 72

Tor.Soerevik@uib.no

Xue-Cheng Tais bilde

Xue-Cheng Tai

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 48 68
  • +47 55 58 48 68

tai@uib.no

Achenef Tesfahun Temesgens bilde

Achenef Tesfahun Temesgen

Postdoktor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 26 59

Achenef.Temesgen@uib.no

Vincent Teyekpitis bilde

Vincent Teyekpiti

Stipendiat

Matematisk institutt

  • +47 403 08 195

Vincent.Teyekpiti@uib.no

Ingrid Sandvig Thorsens bilde

Ingrid Sandvig Thorsen

Stipendiat

Matematisk institutt

  • +47 55 21 28 38

Ingrid.Thorsen@uib.no

Sofia Tirabassis bilde

Sofia Tirabassi

Førsteamanuensis

Matematisk institutt

  • +47 55 58 48 66

Sofia.Tirabassi@uib.no

Eren Ucars bilde

Eren Ucar

Stipendiat

Matematisk institutt

  • +47 55 58 48 53

Eren.Ucar@uib.no

Antonella Zannas bilde

Antonella Zanna

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 48 57

Antonella.Zanna@uib.no

Kjersti Aass bilde

Kjersti Aas

Professor II

Matematisk institutt

Kjersti.Aas@uib.no