Hjem
Click

Matematisk institutt

Administrativt og teknisk ansatte ved Matematisk institutt

Lesya Gram-Radus bilde

Lesya Gram-Radu

Førstekonsulent

Matematisk institutt

  • +47 55 58 28 39

Lesya.Gram-Radu@uib.no

Stine Haugsbøs bilde

Stine Haugsbø

Førstesekretær

Matematisk institutt

  • +47 55 58 28 38

Stine.Haugsbo@uib.no

Dagfinn Høybergs bilde

Dagfinn Høyberg

Førstekonsulent

Matematisk institutt

  • +47 55 58 27 84

Dagfinn.Hoyberg@uib.no

Kristine Lysness bilde

Kristine Lysnes

Seniorkonsulent

Matematisk institutt

  • +47 55 58 28 34

Kristine.Lysnes@uib.no

Marie Skorpa Nilsens bilde

Marie Skorpa Nilsen

Administrasjonssjef

Matematisk institutt

  • +47 55 58 28 62
  • +47 473 47 100

Marie.Skorpa.Nilsen@uib.no

Sigmund Selbergs bilde

Sigmund Selberg

Instituttleder

Matematisk institutt

  • +47 55 58 42 77
  • +47 400 43 660

Sigmund.Selberg@uib.no

Andrea Sembeninis bilde

Andrea Sembenini

Førstekonsulent

Matematisk institutt

  • +47 55 58 48 75

Andrea.Sembenini@uib.no