Hjem

Det medisinske fakultet

Administrativt og teknisk ansatte ved Det medisinske fakultet

Guro Akres bilde

Guro Akre

Førstekonsulent, Studieveileder ernæring

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 25 35

Guro.Akre@uib.no

Gerd Bjåstad Arntsens bilde

Gerd Bjåstad Arntsen

Førstekonsulent, Økonomikonsulent

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 60 72

Gerd.Arntsen@uib.no

Gjert Bakkevolds bilde

Gjert Bakkevold

Seniorrådgiver, Arealkoordinator

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 61 97

Gjert.Bakkevold@uib.no

Jørgen Barths bilde

Jørgen Barth

Seniorforskningstekniker, fotograf

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 65 45

Jorgen.Barth@uib.no

Anja Beres bilde

Anja Bere

Seniorkonsulent, Personalkonsulent

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 60 11

Anja.Bere@uib.no

Marit Bergheims bilde

Marit Bergheim

Seniorkonsulent, Koordinator informasjonssenteret, FS-superbruker, timeplankoordinator

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 65 70

Marit.Bergheim@uib.no

Beathe Bjørnebergs bilde

Beathe Bjørneberg

Seniorrådgiver

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 68 67

Beathe.Bjorneberg@uib.no

Kristine Kleppan Blikras bilde

Kristine Kleppan Blikra

Førstekonsulent

Det medisinske fakultet

Kristine.Blikra@uib.no

Ingunn Lindborg Flatebøs bilde

Ingunn Lindborg Flatebø

Førstekonsulent

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 20 89

Ingunn.Flatebo@uib.no

Ann Lisbeth Garness bilde

Ann Lisbeth Garnes

Seniorkonsulent

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 65 67

Ann.Garnes@uib.no

Bente Sødermann Gravdals bilde

Bente Sødermann Gravdal

Konsulent

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 88 45

Bente.Gravdal@uib.no

Amra Grudic-Fetas bilde

Amra Grudic-Feta

Rådgiver, Forskningsrådgiver

Det medisinske fakultet

  • +47 55 97 46 71
  • +47 996 36 904

Amra.Grudic@uib.no

Ingrid Hagerups bilde

Ingrid Hagerup

Seniorkonsulent

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 29 19
  • +47 993 29 129

Ingrid.Hagerup@uib.no

Julie Hansens bilde

Julie Hansen

Seniorkonsulent, Personalkonsulent

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 64 20

Julie.Hansen@uib.no

Ørjan Hauges bilde

Ørjan Hauge

Underdirektør

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 21 89
  • +47 924 36 716

Orjan.Hauge@uib.no

Tove Hellems bilde

Tove Hellem

Konsulent, Kontor for legers videre- og etterutdanning

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 88 47

Tove.Hellem@uib.no

Anne Sidsel Herdleværs bilde

Anne Sidsel Herdlevær

Seniorforskningstekniker, Fotograf

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 68 40

Anne.Herdlevar@uib.no

Tone Friis Hordviks bilde

Tone Friis Hordvik

Seksjonssjef

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 86 89
  • +47 970 01 134

Tone.Hordvik@uib.no

Robert Husas bilde

Robert Husa

Lærling

Det medisinske fakultet

Robert.Husa@uib.no

Gerd Johannessens bilde

Gerd Johannessen

Seksjonssjef

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 20 84
  • +47 924 54 664

Gerd.Johannessen@uib.no

Hilde Bergheim Johannessens bilde

Hilde Bergheim Johannessen

Seniorkonsulent

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 90 22

Hilde.B.Johannessen@uib.no

Gørill Skaale Johansens bilde

Gørill Skaale Johansen

Avdelingsingeniør, Illustratør/grafisk designer

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 68 43

Gorill.Johansen@uib.no

Ørjan Lerens bilde

Ørjan Leren

Seksjonssjef, leder for studieseksjonen

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 64 85

Orjan.Leren@uib.no

Linn Christine Melands bilde

Linn Christine Meland

Førstekonsulent

Det medisinske fakultet

Linn.Meland@uib.no

Elin Myhrvolds bilde

Elin Myhrvold

Seniorkonsulent, Personalkonsulent

Det medisinske fakultet

  • +47 55 97 29 54

Elin.Myhrvold@uib.no

Kaia Nepstads bilde

Kaia Nepstad

Seniorkonsulent

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 85 71

Kaia.Nepstad@uib.no

Torunn Olsness bilde

Torunn Olsnes

Rådgiver

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 66 73

Torunn.Olsnes@uib.no

Gro-Elise Rasmussens bilde

Gro-Elise Rasmussen

Lærling, Kontor- og administrasjonsfaget

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 20 86

Gro-Elise.Rasmussen@uib.no

Evelyn Ravnestads bilde

Evelyn Ravnestad

Seniorkonsulent, Personalkonsulent

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 20 77

Evelyn.Ravnestad@uib.no

Eli Selbacks bilde

Eli Selback

FØRSTEKONSULENT

Det medisinske fakultet

Eli.Selback@uib.no

Inger Hjeldnes Senneseths bilde

Inger Hjeldnes Senneseth

Avdelingsdirektør, Fakultetsdirektør

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 66 71
  • +47 930 11 121

Inger.Senneseth@uib.no

Itana Sloper-Krivokapics bilde

Itana Sloper-Krivokapic

Rådgiver

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 89 69
  • +47 55 58 53 59

Itana.Sloper_krivokapic@uib.no

Eldbjørg Sanden Søviks bilde

Eldbjørg Sanden Søvik

Rådgiver

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 61 42

Eldbjorg.Sovik@uib.no

Ingvild Vandeskog Wallachers bilde

Ingvild Vandeskog Wallacher

Rådgiver, Personalkonsulent

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 32 85

Ingvild.Wallacher@uib.no