Hjem
Click
Stian Abbedissens bilde

Stian Abbedissen

Overingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 41 12
  • +47 406 35 783

Stian.Abbedissen@uib.no

Keila Anita Nordbø Abbedissens bilde

Keila Anita Nordbø Abbedissen

Instruktørtannlege

Institutt for klinisk odontologi

Keila.Abbedissen@uib.no

Hisham Saghayroon E. Abdallas bilde

Hisham Saghayroon E. Abdalla

FORSKNINGSTEKNIKER

Institutt for biomedisin

Hisham.Alla@uib.no

Howaida Faisal Abdelrahmans bilde

Howaida Faisal Abdelrahman

Seniorkonsulent, Administrative Coordinator Bergen Summer Research School (BSRS)

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 49 90

Howaida.Abdelrahman@uib.no

Hebatalla Abdelrazeks bilde

Hebatalla Abdelrazek

Postdoktor, Clinical Immunologist and cell therapy

Klinisk institutt 2

  • +47 22 84 55 75
  • +47 912 76 199

Heba.Abdelrazek@uib.no

Amer Abdo Mouawads bilde

Amer Abdo Mouawad

Postdoktor

Institutt for informatikk

  • +47 458 49 014

A.Mouawad@uib.no

Eirik Abildsness bilde

Eirik Abildsnes

Postdoktor

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 907 44 480

Eirik.Abildsnes@uib.no

Asieh Abolpour Mofrads bilde

Asieh Abolpour Mofrad

Stipendiat

Institutt for informatikk

Asieh.Mofrad@uib.no

Bjørn Abrahamsens bilde

Bjørn Abrahamsen

Spesialtannlege

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 57

Bjorn.Abrahamsen@uib.no

Bjørn Abusdals bilde

Bjørn Abusdal

Førstekonsulent

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 88 11

Bjorn.Abusdal@uib.no

Henrik von Achens bilde

Henrik von Achen

Fagdirektør

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 31 20
  • +47 924 45 843

Henrik.Achen@uib.no

Muralidhar Adakudlus bilde

Muralidhar Adakudlu

  • +47 55 58 25 94
  • +47 947 30 458

Muralidhar.Adakudlu@uni.no

Robin Adamss bilde

Robin Adams

Postdoktor, on project: Computational Aspects of Univalence

Institutt for informatikk

  • +47 411 55 723

Robin.Adams@uib.no

Olayiwola Adekoyas bilde

Olayiwola Adekoya

Universitetslektor

Klinisk institutt 2

  • +47 902 87 341

Olayiwola.Adekoya@uib.no

Deeksha Adils bilde

Deeksha Adil

VISITING PHD. STUDENT

Institutt for informatikk

Deeksha.Adil@uib.no

Rajiv Advanis bilde

Rajiv Advani

PH.D.-KANDIDAT

Klinisk institutt 1

  • +47 481 16 101

Rajiv.Advani@uib.no

Laura Adwans bilde

Laura Adwan

STIPENDIAT

Institutt for sosialantropologi

Laura.Adwan@uib.no

Bodil Agas bilde

Bodil Aga

Førstekonsulent

Studieadministrativ avdeling

  • +47 55 58 89 37

Bodil.Aga@uib.no

Maren Gry Lillehaug Agdals bilde

Maren Gry Lillehaug Agdal

Førsteamanuensis II

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 65 73

Maren.Agdal@uib.no

Gunhild Agdesteens bilde

Gunhild Agdesteen

Seniorkonsulent, Senter for alders- og sykehjemsmedisin (SEFAS)

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 60 67
  • +47 934 47 712

Gunhild.Agdesteen@uib.no

Akanksha Agrawals bilde

Akanksha Agrawal

Stipendiat

Institutt for informatikk

Akanksha.Agrawal@uib.no

Hicham Aguenys bilde

Hicham Agueny

Postdoktor

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 29 17

Hicham.Agueny@uib.no

Sarah Ahamaths bilde

Sarah Ahamath

GJEST

Institutt for klinisk odontologi

Sarah.Ahamath@uib.no

 Intakhar Ahmads bilde

Intakhar Ahmad

Stipendiat

Klinisk institutt 1

Intakhar.Ahmad@uib.no

Rafiq Ahmads bilde

Rafiq Ahmad

PH.D.-KANDIDAT

Kjemisk institutt

Rafiq.Ahmad@uib.no

israa ahmeds bilde

israa ahmed

PH.D.-KANDIDAT

Klinisk institutt 1

Israa.Ahmed@uib.no

Tim Ahnfeldts bilde

Tim Ahnfeldt

Postdoktor

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 33 69

Tim.Ahnfeldt@uib.no

Quamrul Ahsans bilde

Quamrul Ahsan

Førsteamanuensis

Institutt for økonomi

  • +47 55 58 92 12

Quamrul.Ahsan@uib.no

Rebecka Sofia Ahvenniemis bilde

Rebecka Sofia Ahvenniemi

Forsker, Komposisjon

Griegakademiet - Institutt for musikk

Rebecka.Ahvenniemi@uib.no

Naureen Akhtars bilde

Naureen Akhtar

Forsker

Institutt for fysikk og teknologi

Naureen.Akhtar@uib.no

Haci Akmans bilde

Haci Akman

Professor, kulturvitenskap

Institutt for arkeologi, historie, kultur- og religionsvitenskap

  • +47 55 58 22 32

Haci.Akman@uib.no

Angela Akols bilde

Angela Akol

PH.D.-KANDIDAT

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

Angela.Akol@uib.no

Gunnstein Akselbergs bilde

Gunnstein Akselberg

Professor, nordisk språk

Institutt for lingvistiske, litterære og estetiske studier

  • +47 480 14 165

Gunnstein.Akselberg@uib.no

Arve Aksness bilde

Arve Aksnes

Rådgiver

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 480 26 563

Arve.Aksnes@uib.no

Dag Lorents Aksness bilde

Dag Lorents Aksnes

Professor

Institutt for biologi

  • +47 55 58 44 78
  • +47 913 17 497

Dag.Aksnes@uib.no

Eva Mina Aksness bilde

Eva Mina Aksnes

Førstekonsulent

Det juridiske fakultet

  • +47 55 58 95 30

Eva.Aksnes@uib.no

Sverre S Aksness bilde

Sverre S Aksnes

Forskningstekniker

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 01

Sverre.Aksnes@uib.no

Henriette Aksness bilde

Henriette Aksnes

Postdoktor

Molekylærbiologisk institutt

  • +47 55 58 45 30
  • +47 959 24 800

Henriette.Aksnes@uib.no

Kjersti Aksnes-Hoplands bilde

Kjersti Aksnes-Hopland

Universitetsbibliotekar, Fagkontakt for Psykologstudiet & Bachelor i generell psykologi

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 21

Kjersti.Aksnes-Hopland@uib.no

Enver Alagozs bilde

Enver Alagoz

Overingeniør, FARLAB

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 35 22

Enver.Alagoz@uib.no

Mohammad Rabiul Alams bilde

Mohammad Rabiul Alam

VISITING PHD. STUDENT

Institutt for biologi

  • +47 900 66 529

Mohammad.Alam@uib.no

Jahedul Alams bilde

Jahedul Alam

Stipendiat

Institutt for biomedisin

  • +47 55 58 67 88

Jahedul.Alam@uib.no

Mina Alamis bilde

Mina Alami

Lærling

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 61 39
  • +47 413 99 723

Mina.Alami@uib.no

Amin Mohsen Saleh Al-Ashtals bilde

Amin Mohsen Saleh Al-Ashtal

GJEST, PHD Candidate

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 65 74

Amin.Al-Ashtal@uib.no

Kjetil Albrechtsens bilde

Kjetil Albrechtsen

Stipendiat

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 915 70 982

Kjetil.Albrechtsen@uib.no

Cornelia Albrektsens bilde

Cornelia Albrektsen

Betjent

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 915 24 305

Cornelia.Albrektsen@uib.no

Ane Ugland Albæks bilde

Ane Ugland Albæk

PH.D.-KANDIDAT

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 905 19 841

Ane.Ugland.Albaek@uib.no

Zachary Paul Alcorns bilde

Zachary Paul Alcorn

Stipendiat

Institutt for fysikk og teknologi

Zachary.Alcorn@uib.no

Guttorm Alendals bilde

Guttorm Alendal

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 40 44
  • +47 993 95 056

Guttorm.Alendal@uib.no

Alex Focus Alexanders bilde

Alex Focus Alexander

Seniorkonsulent

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 20 80

Alexander.Alex.Focus@uib.no

 Alexandrovas bilde

Alexandrova

PROFESSOR II

Institutt for kunst

Alexandrova@uib.no

Kristian S. Alfsvågs bilde

Kristian S. Alfsvåg

Stipendiat

Matematisk institutt

  • +47 55 58 48 93

Kristian.Alfsvag@uib.no

Elsheikh Bashir Alis bilde

Elsheikh Bashir Ali

PH.D.-KANDIDAT

Geofysisk institutt

  • +47 +475583585

Elsheikh.Ali@uib.no

Ardita Alikos bilde

Ardita Aliko

Stipendiat

Klinisk institutt 2

Ardita.Aliko@uib.no

Renata Alisauskienes bilde

Renata Alisauskiene

PH.D.-KANDIDAT

Klinisk institutt 1

  • +47 480 69 987

Renata.Alisauskiene@uib.no

Rasha Aljamals bilde

Rasha Aljamal

GJEST

Det matematisk-naturvitenskapelige fakultet

Rasha.Aljamal@uib.no

Marianne Allings bilde

Marianne Alling

Seniorkonsulent, Økonomikonsulent

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 01

Marianne.Alling@uib.no

Johan Almes bilde

Johan Alme

Førsteamanuensis, Mikroelektronikk

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 27 46

Johan.Alme@uib.no

Stian Kreken Almelands bilde

Stian Kreken Almeland

PH.D.-KANDIDAT

Klinisk institutt 1

  • +47 55 58 61 00

Stian.Almeland@uib.no

Hildegunn Almelids bilde

Hildegunn Almelid

Ledende forskningstekniker

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 33 08

Hildegunn.Almelid@uib.no

Stian Almenningens bilde

Stian Almenningen

Stipendiat

Institutt for fysikk og teknologi

Stian.Almenningen@uib.no

Synne Alnes bilde

Synne Alne

Seniorkonsulent, HR Forsknings- og stabsseksjonen

Det juridiske fakultet

  • +47 55 58 93 20

Synne.Alne@uib.no

Michelle Arthy Aloyseuss bilde

Michelle Arthy Aloyseus

FORSKER

Klinisk institutt 2

  • +47 55 58 61 00

Michelle.Aloyseus@uib.no

Thomas Aquinas Aloysiuss bilde

Thomas Aquinas Aloysius

PH.D.-KANDIDAT

Klinisk institutt 2

Thomas.Aloysius@uib.no

Hemed Ali Al Ruwehys bilde

Hemed Ali Al Ruwehy

Seniorkonsulent, Systemutvikler. Seksjon for digitale systemer og tjenester

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 45 84

Hemed.Ruwehy@uib.no

Kolbjørn Alsakers bilde

Kolbjørn Alsaker

GJEST

Eiendomsavdelingen

  • +47 469 49 640

non-mail@account

Lubna Sami Jawad Al-Saadis bilde

Lubna Sami Jawad Al-Saadi

GJEST

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 35 29

Lubna.Al-Saadi@uib.no

Anne Chr. Altenaus bilde

Anne Chr. Altenau

Avdelingstannlege

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 62 76

Anne.Alstad@uib.no

Lucas Altenkampers bilde

Lucas Altenkamper

STIPENDIAT

Institutt for fysikk og teknologi

Lucas.Altenkamper@uib.no

Inge Althuizens bilde

Inge Althuizen

Stipendiat

Institutt for biologi

Inge.Althuizen@uib.no

Michael Alvarezs bilde

Michael Alvarez

Førsteamanuensis

Institutt for sammenliknende politikk

  • +47 55 58 21 35
  • +47 456 32 927

Michael.Alvarez@uib.no

Bente Gullveig Alvers bilde

Bente Gullveig Alver

Professor emerita

Institutt for arkeologi, historie, kultur- og religionsvitenskap

Bente.Alver@uib.no

Tom Alvestads bilde

Tom Alvestad

Overingeniør

Avdeling for naturhistorie

  • +47 970 42 575

Tom.Alvestad@uib.no

Marius Alvheims bilde

Marius Alvheim

GJEST

Klinisk institutt 2

  • +47 416 68 994

Marius.Alvheim@uib.no

Adriana Alvizus bilde

Adriana Alvizu

Stipendiat

Institutt for biologi

  • +47 977 80 129

Adriana.Alvizu@uib.no

Ingunn Alvseikes bilde

Ingunn Alvseike

Rådgiver

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 74 07

Ingunn.Alvseike@uib.no

Sundus Saad Al-Zubaydis bilde

Sundus Saad Al-Zubaydi

Instruktørtannlege

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 57

Sundus.Al-Zubaydi@uib.no

Paul H. Ambles bilde

Paul H. Amble

GJEST

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 920 12 613

Paul.Amble@uib.no

Lise Skålvik Ambles bilde

Lise Skålvik Amble

Førstekonsulent, Studiekonsulent

Klinisk institutt 1

  • +47 55 97 08 53

Lise.Amble@uib.no

Gloria Abena Ampims bilde
Kajsa Catharine Amundsens bilde

Kajsa Catharine Amundsen

Vitenskapelig assistent

Institutt for sosialantropologi

Kajsa.Amundsen@uib.no

Åse Amundsens bilde

Åse Amundsen

Førstekonsulent

Klinisk institutt 2

  • +47 55 97 29 10

Ase.Amundsen@uib.no

Sider