Hjem
Stian Abbedissens bilde

Stian Abbedissen

Overingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 41 12
  • +47 406 35 783

Stian.Abbedissen@uib.no

Howaida Faisal Abdelrahmans bilde

Howaida Faisal Abdelrahman

Seniorkonsulent, Administrative Coordinator Bergen Summer Research School (BSRS)

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 49 90

Howaida.Abdelrahman@uib.no

Hebatalla Abdelrazeks bilde

Hebatalla Abdelrazek

Postdoktor, Clinical Immunologist and cell therapy

Klinisk institutt 2

  • +47 22 84 55 75
  • +47 467 19 136

Heba.Abdelrazek@uib.no

Henrik von Achens bilde
Muralidhar Adakudlus bilde

Muralidhar Adakudlu

  • +47 55 58 25 94
  • +47 947 30 458

Muralidhar.Adakudlu@uni.no

Gunhild Agdesteens bilde

Gunhild Agdesteen

Seniorkonsulent, Senter for alders- og sykehjemsmedisin (SEFAS)

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 60 67
  • +47 934 47 712

Gunhild.Agdesteen@uib.no

Sarah Ahamaths bilde

Sarah Ahamath

Teknisk assistent

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 61 09
  • +47 993 77 226

Sarah.Ahamath@uib.no

Elyes Ahmeds bilde

Elyes Ahmed

Postdoktor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 28 57
  • +47 947 26 120

Elyes.Ahmed@uib.no

Tim Ahnfeldts bilde

Tim Ahnfeldt

Postdoktor

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 33 69
  • +47 451 88 793

Tim.Ahnfeldt@uib.no

Kjersti Aksnes-Hoplands bilde

Kjersti Aksnes-Hopland

Universitetsbibliotekar, Fagkontakt for Psykologstudiet & Bachelor i generell psykologi

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 21

Kjersti.Aksnes-Hopland@uib.no

Guttorm Alendals bilde

Guttorm Alendal

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 40 44
  • +47 993 95 056

Guttorm.Alendal@uib.no

Johan Almes bilde

Johan Alme

Førsteamanuensis, Mikroelektronikk

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 27 46

Johan.Alme@uib.no

Sider