Hjem
Atle Aldens bilde

Atle Alden

Seniorkonsulent

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 20 35

Atle.Alden@uib.no

Emmanuel O. Babatundes bilde

Emmanuel O. Babatunde

Seniorrådgiver, Eksternfinansiering, Local Contact Point for Horisont 2020 Societal Challenges 3, Excellent Science (MSCA), SWAFS, EEA Grants

Forskningsadministrativ avdeling

  • +47 55 58 38 65
  • +47 913 56 627

Emmanuel.Babatunde@uib.no

Kari Eidsheims bilde

Kari Eidsheim

Kontorsjef, Gruppeleder BOA-Gruppen

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 88 44
  • +47 415 06 422

Kari.Eidsheim@uib.no

Svein Åge Eilertsens bilde

Svein Åge Eilertsen

Seniorrådgiver, Jurist

Universitetsdirektørens kontor

  • +47 55 58 32 72
  • +47 454 94 805

Svein.Eilertsen@uib.no

Eli-Anne Birgitte Gjerdes bilde

Eli-Anne Birgitte Gjerde

Seniorrådgiver

Forskningsadministrativ avdeling

  • +47 55 58 60 96
  • +47 481 92 782

Eli-Anne.Gjerde@uib.no

Corina Guders bilde

Corina Guder

Seniorrådgiver, Eksternfinansiering ("pre-award")

Forskningsadministrativ avdeling

  • +47 55 58 46 29
  • +47 902 29 353

Corina.Guder@uib.no

Anja Hegens bilde

Anja Hegen

Seniorrådgiver, ekstern finansierte prosjekt, særlig SFF, SFI, ERC, Space, COST, Teaming & Twinning, FET open

Forskningsadministrativ avdeling

  • +47 55 58 97 39
  • +47 464 69 416

Anja.Hegen@uib.no

Magnus Holtermanns bilde

Magnus Holtermann

Seniorrådgiver

Forskningsadministrativ avdeling

  • +47 55 58 49 89

Magnus.Holtermann@uib.no

Hans-Petter Isaksens bilde

Hans-Petter Isaksen

Seksjonssjef, Lærings- og formidlingslab, design og digitalt

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 55 58 93 79
  • +47 454 29 866

Hans-Petter.Isaksen@uib.no

Susan Johnsens bilde

Susan Johnsen

Seniorrådgiver, Innovasjon

Forskningsadministrativ avdeling

  • +47 55 58 49 82
  • +47 970 20 877

Susan.Johnsen@uib.no

Kari Elisabeth Lønøys bilde

Kari Elisabeth Lønøy

Seniorrådgiver

HR-avdelingen

  • +47 55 58 32 82
  • +47 922 68 505

Kari.Lonoy@uib.no

Susanne Mikkis bilde

Susanne Mikki

Førstebibliotekar, Dr. scient i oseanografi

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 08

Susanne.Mikki@uib.no

Randi Nordåss bilde

Randi Nordås

Rådgiver

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 32 53
  • +47 414 59 188

Randi.Nordas@uib.no

Synnøve Sagatun Palmstrøms bilde

Synnøve Sagatun Palmstrøm

Førstekonsulent

Forskningsadministrativ avdeling

  • +47 55 58 49 80
  • +47 975 74 525

Synnove.Palmstrom@uib.no

Roger Strands bilde

Roger Strand

Professor

Senter for vitenskapsteori

  • +47 55 58 34 36
  • +47 480 74 017

Roger.Strand@uib.no

Kristof Vlaemincks bilde

Kristof Vlaeminck

KONTORSJEF, Brüsselkontoret

Forskningsadministrativ avdeling

Kristof.Vlaeminck@uib.no