Hjem
Arnt Brandseths bilde

Arnt Brandseth

Rådgiver

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 55 58 69 02
  • +47 466 76 086

Arnt.Brandseth@uib.no

Siv Hovland Erstads bilde

Siv Hovland Erstad

Rådgiver

Studieadministrativ avdeling

  • +47 55 58 92 40

Siv.Erstad@uib.no

Kjell Øvre Hellands bilde

Kjell Øvre Helland

Seniorrådgiver, Prosjektleder DigUiB

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 915 96 788

Kjell.Helland@uib.no

Marianne Johansen Huses bilde

Marianne Johansen Huse

Seniorrådgiver, Programkoordinator DigUiB

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 55 58 87 91
  • +47 997 35 740

Marianne.Huse@uib.no

Frode Imss bilde

Frode Ims

Seniorkonsulent, TV-fotograf/redigerer/produsent

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 909 52 686
  • +47 909 52 686

Frode.Ims@uib.no

Magnus Ellingsgard Øverlis bilde

Magnus Ellingsgard Øverli

Seniorkonsulent, Mediaingeniør

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 406 04 069

Magnus.Overli@uib.no