Hjem
Kristiane Tislevoll Eides bilde

Kristiane Tislevoll Eide

Stipendiat, Forskerlinjestudent

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 415 09 634

Kristiane.Eide@uib.no

Hallvard Fossheims bilde

Hallvard Fossheim

Professor, filosofi

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

  • +47 55 58 32 08

Hallvard.Fossheim@uib.no

Espen Gamlunds bilde

Espen Gamlund

Førsteamanuensis, filosofi

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

  • +47 55 58 32 02
  • +47 924 45 441

Espen.Gamlund@uib.no

Tor Halvorsens bilde

Tor Halvorsen

Førsteamanuensis

Institutt for administrasjon og organisasjonsvitenskap

  • +47 55 58 84 50
  • +47 55 58 93 59

Tor.Halvorsen@uib.no

Ivar Russøy Labukts bilde

Ivar Russøy Labukt

Førsteamanuensis II, filosofi

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

  • +47 55 58 24 82

Ivar.Labukt@uib.no

Reidar K Lies bilde

Reidar K Lie

Instituttleder, Filosofi

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

  • +47 55 58 94 37
  • +47 950 03 078

Reidar.Lie@uib.no

Jørgen Pedersens bilde

Jørgen Pedersen

Postdoktor, Filosofi

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

  • +47 55 58 83 85

Jorgen.Pedersen@uib.no

Johannes Servans bilde

Johannes Servan

Universitetslektor, filosofi

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

  • +47 55 58 89 60

Johannes.Servan@uib.no

Sveinung Sundfør Sivertsens bilde

Sveinung Sundfør Sivertsen

Stipendiat, Filosofi

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

  • +47 55 58 29 76

Sveinung.Sivertsen@uib.no

Preben Sørheims bilde

Preben Sørheim

Stipendiat

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

Preben.Sorheim@uib.no

Mieraf Taddesse Tollas bilde

Mieraf Taddesse Tolla

Ph.d.-kandidat

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

Mieraf.Tolla@uib.no

David G. C. Vogts bilde

David G. C. Vogt

Stipendiat, filosofi

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

  • +47 55 58 90 13
  • +47 997 16 681

David.Vogt@uib.no

Gry Westers bilde

Gry Wester

Postdoktor

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 62 47
  • +47 459 17 782

Gry.Wester@uib.no