Hjem
Kristine Bærøes bilde

Kristine Bærøe

Førsteamanuensis

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 993 17 482

Kristine.Baroe@uib.no

Jobiba Chinkhumbas bilde

Jobiba Chinkhumba

Ph.d.-kandidat

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 942 43 678

Jobiba.Chinkhumba@uib.no

Frehiwot Berhane Defayes bilde

Frehiwot Berhane Defaye

Ph.d.-kandidat

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

Frehiwot.Defaye@uib.no

Kristiane Tislevoll Eides bilde

Kristiane Tislevoll Eide

Stipendiat, Lege og PhD stipendiat

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 415 09 634

Kristiane.Eide@uib.no

Espen Gamlunds bilde

Espen Gamlund

Professor, filosofi

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

  • +47 55 58 32 02
  • +47 924 45 441

Espen.Gamlund@uib.no

Kjell Arne Johanssons bilde

Kjell Arne Johansson

Førsteamanuensis, Førsteamanuensis i medisinsk etikk (50% stilling)

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 61 64

Kjell.Johansson@uib.no

Linn Jeanette Rundhovde Knudsens bilde

Linn Jeanette Rundhovde Knudsen

Seniorkonsulent, Forskninskoordinator globale helseprioriteringer

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 61 93

Linn.Knudsen@uib.no

Frode Lindemarks bilde

Frode Lindemark

Stipendiat

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 85 16

Frode.Lindemark@uib.no

Ingrid Miljeteigs bilde

Ingrid Miljeteig

Førsteamanuensis

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 61 58

Ingrid.Miljeteig@uib.no

Ole Frithjof Norheims bilde

Ole Frithjof Norheim

Professor

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 61 45

Ole.Norheim@uib.no

Trygve Ottersens bilde

Trygve Ottersen

Forsker

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

Trygve.Ottersen@uib.no

Bjarne Robberstads bilde

Bjarne Robberstad

Professor, Senter for Internasjonal Helse

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 64 79
  • +47 932 88 039

Bjarne.Robberstad@uib.no

Mieraf Taddesse Tollas bilde

Mieraf Taddesse Tolla

Ph.d.-kandidat

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

Mieraf.Tolla@uib.no

Gry Westers bilde

Gry Wester

Postdoktor

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 62 47
  • +47 459 17 782

Gry.Wester@uib.no