Hjem
Ida Vikøren Andersens bilde

Ida Vikøren Andersen

Stipendiat

Institutt for informasjons- og medievitenskap

  • +47 55 58 46 42

I.Andersen@uib.no

Rune Klevjers bilde

Rune Klevjer

Førsteamanuensis

Institutt for informasjons- og medievitenskap

  • +47 55 58 41 23
  • +47 906 30 360

Rune.Klevjer@uib.no

Karl Atle Knapskogs bilde

Karl Atle Knapskog

Universitetslektor

Institutt for informasjons- og medievitenskap

  • +47 55 58 91 23
  • +47 907 53 714

Karl.Knapskog@uib.no

Erik Knudsens bilde

Erik Knudsen

Postdoktor, The Digital Social Science Core Facility (DIGSSCORE)

Institutt for informasjons- og medievitenskap

  • +47 55 58 91 05
  • +47 976 76 173

Erik.Knudsen@uib.no

Leif Ove Larsens bilde

Leif Ove Larsen

Instituttleder

Institutt for informasjons- og medievitenskap

  • +47 55 58 41 16
  • +47 411 06 538

Leif.Larsen@uib.no

Pernille Riise Lothes bilde

Pernille Riise Lothe

Universitetsbibliotekar, Fagreferent i informasjons- og medievitenskap

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 45 86

Pernille.Lothe@uib.no

Ea Christina Willumsens bilde

Ea Christina Willumsen

Stipendiat

Institutt for informasjons- og medievitenskap

  • +47 55 58 91 31

Ea.Willumsen@uib.no

Brita Ytre-Arnes bilde

Brita Ytre-Arne

Førsteamanuensis

Institutt for informasjons- og medievitenskap

  • +47 55 58 41 14
  • +47 909 32 844

Brita.Ytre-Arne@uib.no