Hjem
Jostein Bakkes bilde

Jostein Bakke

Professor, Leder Kvartære Geosystemer

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 35 03
  • +47 992 73 343

Jostein.Bakke@uib.no

Sze Ling Hos bilde

Sze Ling Ho

Postdoktor

Institutt for geovitenskap

  • +47 463 66 474

Ling.Ho@uib.no

Nil Irvalis bilde

Nil Irvali

Forsker

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 81 16

Nil.Irvali@uib.no

Eystein Jansens bilde

Eystein Jansen

Professor, in Earth Sciences /Paleoclimatology. Also affiliated with the Bjerknes Centre for Climate Research

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 91
  • +47 906 18 858

Eystein.Jansen@uib.no

Niklas Meinickes bilde

Niklas Meinicke

Stipendiat

Institutt for geovitenskap

Niklas.Meinicke@uib.no

Kerim Hestnes Nisancioglus bilde

Kerim Hestnes Nisancioglu

Professor, Professor of Climate Dynamics

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 98 66
  • +47 980 49 414

Kerim@uib.no

Evangeline Sessfords bilde

Evangeline Sessford

Stipendiat, Paleoceanography

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 31 09

Evangeline.Sessford@uib.no

Eivind Wilhelm Nagel Størens bilde

Eivind Wilhelm Nagel Støren

Senioringeniør

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 30 64
  • +47 922 04 452

Eivind.Storen@uib.no