Hjem
Anat Biletzkis bilde

Anat Biletzki

Professor II, filosofi

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

Anat.Biletzki@uib.no

Espen Gamlunds bilde

Espen Gamlund

Førsteamanuensis, filosofi

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

  • +47 55 58 32 02
  • +47 924 45 441

Espen.Gamlund@uib.no

Anne Granbergs bilde

Anne Granberg

Førsteamanuensis, filosofi

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 30 22

Anne.Granberg@uib.no

Hans Marius Hansteens bilde

Hans Marius Hansteen

Førstelektor, filosofi

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

  • +47 55 58 30 17
  • +47 994 99 039

Hans.Hansteen@uib.no

Ole Koksviks bilde

Ole Koksvik

Forsker, filosofi

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

  • +47 55 58 25 81

Ole.Koksvik@uib.no

Trygve Laviks bilde

Trygve Lavik

Førsteamanuensis, filosofi

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

  • +47 55 58 30 18

Trygve.Lavik@uib.no

Jørgen Pedersens bilde

Jørgen Pedersen

Postdoktor, Filosofi

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

  • +47 55 58 83 85

Jorgen.Pedersen@uib.no

Johannes Servans bilde

Johannes Servan

Universitetslektor, filosofi

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

  • +47 55 58 89 60

Johannes.Servan@uib.no

Preben Sørheims bilde

Preben Sørheim

Stipendiat

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

Preben.Sorheim@uib.no

Richard Arnljot Sørlis bilde

Richard Arnljot Sørli

Førsteamanuensis, Filosofi

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

  • +47 55 58 89 49

Richard.Sorli@uib.no

Gry Westers bilde

Gry Wester

Postdoktor

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 62 47
  • +47 459 17 782

Gry.Wester@uib.no