Hjem
Margareth Barndons bilde

Margareth Barndon

Seniorrådgiver, kommunikasjonsansvarlig, Psykologisk fakultet

Det psykologiske fakultet

  • +47 414 79 220

Margareth.Barndon@uib.no

Ingrid Christensens bilde

Ingrid Christensen

Seksjonssjef, Leder for studieseksjonen

Det samfunnsvitenskapelige fakultet

  • +47 55 58 90 05
  • +47 481 90 612

Ingrid.Christensen@uib.no

Birgit Falchs bilde

Birgit Falch

Seksjonssjef, Forsknings- og stabsseksjonen (i permisjon til 31.7.2018)

Forskningsadministrativ avdeling

  • +47 55 58 49 01
  • +47 951 71 180

Birgit.Falch@uib.no

Kari Fuglseths bilde

Kari Fuglseth

Avdelingsdirektør, Prosjektleder Organisasjonsutvikling

Universitetsdirektørens kontor

  • +47 55 58 20 20
  • +47 926 35 462

Kari.Fuglseth@uib.no

Kim Ove Hommens bilde

Kim Ove Hommen

Avdelingsdirektør, Fakultetsdirektør

Det humanistiske fakultet

  • +47 55 58 93 41
  • +47 908 85 702

Kim.Hommen@uib.no

Eli Neshavn Høies bilde

Eli Neshavn Høie

Underdirektør

Fakultet for kunst, musikk og design

  • +47 55 58 32 27
  • +47 951 98 327

Eli.Hoie@uib.no

Carina Ottesens bilde

Carina Ottesen

Administrasjonssjef

Institutt for informasjons- og medievitenskap

  • +47 55 58 91 01
  • +47 464 09 678

Carina.Ottesen@uib.no

Ragni Serina Zlotoss bilde

Ragni Serina Zlotos

Seniorkonsulent, Systemkoordinator ved Studieadministrativ avdeling

Studieadministrativ avdeling

  • +47 55 58 21 39

Ragni.Zlotos@uib.no