Hjem
Margareth Barndons bilde

Margareth Barndon

Seniorrådgiver, kommunikasjonsansvarlig, Psykologisk fakultet

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 414 79 220

Margareth.Barndon@uib.no

Dag Elgesems bilde

Dag Elgesem

Professor

Institutt for informasjons- og medievitenskap

  • +47 55 58 26 19
  • +47 928 64 961

Dag.Elgesem@uib.no

Ingrid Endals bilde

Ingrid Endal

Rådgiver, kommunikasjon

Det humanistiske fakultet

  • +47 55 58 93 61
  • +47 911 43 982

Ingrid.Endal@uib.no

Hannah Gillow-Klosters bilde

Hannah Gillow-Kloster

Seniorkonsulent, Skeivt Arkiv

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 48 13
  • +47 928 28 377

Hannah.Kloster@uib.no

Ingrid Hagerups bilde

Ingrid Hagerup

Seniorkonsulent

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 29 19
  • +47 993 29 129

Ingrid.Hagerup@uib.no

Jørgen Thune Johnsens bilde

Jørgen Thune Johnsen

Rådgiver, gruppekoordinator Informasjon og rekruttering

Studieadministrativ avdeling

  • +47 55 58 49 36

Jorgen.Johnsen@uib.no

Daniel Jungs bilde

Daniel Jung

Universitetslektor, digital kultur

Institutt for lingvistiske, litterære og estetiske studier

  • +47 55 58 89 44

Daniel.Jung@uib.no

Solfrid Langelands bilde

Solfrid Langeland

Seniorkonsulent, i permisjon til april 2018

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 55 58 90 39
  • +47 994 64 691

Solfrid.Langeland@uib.no

Hallvard Moes bilde

Hallvard Moe

Professor, medievitenskap

Institutt for informasjons- og medievitenskap

  • +47 55 58 91 13

Hallvard.Moe@uib.no

Eirik Vatnøys bilde

Eirik Vatnøy

Universitetslektor

Institutt for informasjons- og medievitenskap

  • +47 414 07 964
  • +47 414 07 964

Eirik.Vatnoy@uib.no

Brita Ytre-Arnes bilde

Brita Ytre-Arne

Førsteamanuensis

Institutt for informasjons- og medievitenskap

  • +47 55 58 41 14
  • +47 909 32 844

Brita.Ytre-Arne@uib.no

Jens Helleland Ådnaness bilde

Jens Helleland Ådnanes

Rådgiver, Kommunikasjon, Det matematisk-naturvitenskapelige fakultet

Kommunikasjonsavdelingen

  • +47 907 45 151

Jens.Adnanes@uib.no