Hjem
Guro Akres bilde

Guro Akre

Førstekonsulent, Studieveileder ernæring

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 25 35

Guro.Akre@uib.no

Anders Didriksens bilde

Anders Didriksen

Universitetslektor

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

  • +47 55 58 22 96

Anders.Didriksen@uib.no

Daniel Croles Fitjars bilde

Daniel Croles Fitjar

Førstekonsulent, Studiekonsulent

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

  • +47 55 58 31 47

Daniel.Fitjar@uib.no

Borghild Gramstads bilde

Borghild Gramstad

Førstekonsulent, Studiekonsulent/opptaksansvarleg

Det samfunnsvitenskapelige fakultet

  • +47 55 58 90 67

Borghild.Gramstad@uib.no

Jannie Idsals bilde

Jannie Idsal

Førstekonsulent, studiekonsulent historie

Institutt for arkeologi, historie, kultur- og religionsvitenskap

  • +47 55 58 23 09

Jannie.Idsal@uib.no

Hanne Svanholm Misjes bilde

Hanne Svanholm Misje

Førstekonsulent, studierettleiar for engelsk og arabisk. Eksamen og timeplan for italiensk og arabisk.

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 22 98

Hanne.Misje@uib.no

Ingvild Nilssens bilde

Ingvild Nilssen

Førstekonsulent, Studiekonsulent for etter- og vidareutdanning

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 23 73

Ingvild.Nilssen@uib.no

Hild Meland Røds bilde

Hild Meland Rød

Førstekonsulent, studierettleiar for japansk, kinesisk og italiensk

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 23 71

Hild.Rod@uib.no

Anne Mailin Sellands bilde

Anne Mailin Selland

Seniorkonsulent, studiekonsulent religionsvitenskap

Institutt for arkeologi, historie, kultur- og religionsvitenskap

  • +47 55 58 30 28

Anne.Selland@uib.no

Deirdre C. P. Smiths bilde

Deirdre C. P. Smith

Førstekonsulent

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

  • +47 55 58 39 69
  • +47 415 06 503

Deirdre.Smith@uib.no