Hjem
Click

Det psykologiske fakultet

Ansatte ved Det psykologiske fakultet

Ane Ugland Albæks bilde

Ane Ugland Albæk

PH.D.-KANDIDAT

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 905 19 841

Ane.Ugland.Albaek@uib.no

Gloria Abena Ampims bilde
Liss Gøril Anda-Ågotness bilde

Liss Gøril Anda-Ågotnes

Ph.d.-kandidat

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 212 032

Liss.Anda@uib.no

Norman Anderssens bilde

Norman Anderssen

Instituttleder

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 20 55
  • +47 976 79 501

Norman.Anderssen@uib.no

Nina Elin Andresens bilde

Nina Elin Andresen

Universitetslektor

Institutt for klinisk psykologi

Nina.Andresen@uib.no

Siv Andresens bilde

Siv Andresen

Stipendiat

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 62 05

Siv.Andresen@uib.no

Nina E Antonsens bilde

Nina E Antonsen

Universitetslektor

Institutt for klinisk psykologi

Nina.Antonsen@uib.no

Karin Marie Antonsens bilde

Karin Marie Antonsen

GJEST

HEMIL-senteret

  • +47 986 70 603

Karin.Antonsen@uib.no

Kjersti Arefjords bilde

Kjersti Arefjord

Førsteamanuensis, Associate professor

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 88 84

Kjersti.Arefjord@uib.no

Nina Arefjords bilde

Nina Arefjord

Universitetslektor

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 31 98

Nina.Arefjord@uib.no

Arve Egil Asbjørnsens bilde

Arve Egil Asbjørnsen

Professor

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 90 84

Arve.Asbjornsen@uib.no

Thor Ove Asbjørnsens bilde

Thor Ove Asbjørnsen

Universitetslektor

Institutt for klinisk psykologi

Thor.Asbjornsen@uib.no

Andrea Margarita Baldomirs bilde

Andrea Margarita Baldomir

Stipendiat

HEMIL-senteret

  • +47 55 58 28 99

Andrea.Margarita.Baldomir@uib.no

Elinor Bartles bilde

Elinor Bartle

Førstekonsulent, Communication Services: CIH, CGB, SLATE

Det psykologiske fakultet

  • +47 55 58 31 80
  • +47 55 58 86 54

Elinor.Bartle@uib.no

Padmaja Baruas bilde

Padmaja Barua

Stipendiat

HEMIL-senteret

  • +47 55 58 24 56
  • +47 412 24 328

Padmaja.Barua@uib.no

Justyna Beresniewiczs bilde

Justyna Beresniewicz

Forskningstekniker

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 62 18
  • +47 458 41 460

Justyna.Beresniewicz@uib.no

Oda B. Bergums bilde

Oda B. Bergum

Universitetslektor, 20%

Institutt for pedagogikk

Oda.Bergum@uib.no

Per Einar Binders bilde

Per Einar Binder

Instituttleder, professor

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 90 90
  • +47 995 00 313

Per.Binder@uib.no

Louise Haugen Bjerrums bilde

Louise Haugen Bjerrum

GJEST

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

Louise.Bjerrum@uib.no

Maren Bjotveits bilde

Maren Bjotveit

Førstekonsulent, Programkoordinator for bachelorprogrammene i psykologi og master i psykologi

Det psykologiske fakultet

  • +47 55 58 25 41

Maren.Bjotveit@uib.no

Ragnhild Bjørkness bilde

Ragnhild Bjørknes

Førsteamanuensis

HEMIL-senteret

  • +47 55 58 32 28

Ragnhild.Bjorknes@uib.no

Marit Loe Bjørnstads bilde

Marit Loe Bjørnstad

UNIVERSITETSLEKTOR

Institutt for pedagogikk

Marit.Bjornstad@student.uib.no

Josef Johann Blesss bilde

Josef Johann Bless

Postdoktor

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 62 81

Josef.Bless@uib.no

Annette Bloms bilde

Annette Blom

Universitetslektor

Institutt for klinisk psykologi

Annette.Blom@uib.no

Tone Fidje Blågestads bilde

Tone Fidje Blågestad

Stipendiat

Institutt for klinisk psykologi

Tone.Blagestad@uib.no

Ove Chr. Borges bilde

Ove Chr. Borge

Underdirektør, stedfortreder for direktør, leder personal/økonomi/IKT

Det psykologiske fakultet

  • +47 55 58 90 60
  • +47 934 93 038

Ove.Borge@uib.no

Hanne Cecilie Borgersens bilde

Hanne Cecilie Borgersen

Stipendiat

Institutt for samfunnspsykologi

Hanne.Borgersen@uib.no

Ingfrid Vaksdal Brattabøs bilde

Ingfrid Vaksdal Brattabø

Stipendiat

HEMIL-senteret

  • +47 924 87 155

ingfrid.brattabo@hfk.no

Torill Bulls bilde

Torill Bull

Forsker

HEMIL-senteret

  • +47 55 58 28 29

Torill.Bull@uib.no

Hege Høivik Byes bilde

Hege Høivik Bye

Førsteamanuensis

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 32 17
  • +47 988 73 666

Hege.Bye@uib.no

Tor Endre Gjerde Bærøys bilde

Tor Endre Gjerde Bærøy

Lærling

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 48 26

Tor.Beroy@uib.no

Gisela Böhms bilde

Gisela Böhm

Professor

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 86 80

Gisela.Boehm@uib.no

Francisca Caceres Altamiranos bilde

Francisca Caceres Altamirano

Førstekonsulent, Programkoordinator for Master i helsefremmende arbeid, Master i barnevern og Master in Global Development

HEMIL-senteret

  • +47 55 58 68 72
  • +47 55 58 89 38

Francisca.Altamirano@uib.no

Sonja Killen Christies bilde

Sonja Killen Christie

Universitetslektor

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 62 00

Sonja.Christie@uib.no

John Finlay Clarks bilde

John Finlay Clark

Overingeniør

Det psykologiske fakultet

  • +47 55 58 62 43
  • +47 950 59 410

John.Clark@uib.no

Alexander Richard Craig-Cravens bilde

Alexander Richard Craig-Craven

Avdelingsingeniør

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

Alex.Craven@uib.no

Wenche Dageids bilde

Wenche Dageid

Førsteamanuensis

HEMIL-senteret

  • +47 55 58 48 49

Wenche.Dageid@uib.no

Marguerite Daniels bilde

Marguerite Daniel

Førsteamanuensis, Leader of Research Group: Multicultural Venues in Health, Gender and Social Justice

HEMIL-senteret

  • +47 55 58 32 20

Marguerite.Daniel@uib.no

Yngvild Sørebø Danielsens bilde

Yngvild Sørebø Danielsen

Postdoktor, Institutt for klinisk psykologi

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 88 63

Yngvild.Danielsen@uib.no

Ernest Darkwahs bilde

Ernest Darkwah

PH.D.-KANDIDAT

HEMIL-senteret

Ernest.Darkwah@uib.no

Jan de Jongs bilde

Jan de Jong

Førsteamanuensis

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 62 24

Jan.Jong@uib.no

Amandeep Dhirs bilde

Amandeep Dhir

GUEST

Institutt for samfunnspsykologi

nomail@uib.no

Åge Røssing Diseths bilde

Åge Røssing Diseth

Professor

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 86 50

Aage.Diseth@uib.no

Rouven Dorans bilde

Rouven Doran

Postdoktor

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 23 36

Rouven.Doran@uib.no

Anders Dovrans bilde

Anders Dovran

Førsteamanuensis

Institutt for klinisk psykologi

Anders.Dovran@uib.no

Ingrid Dundass bilde

Ingrid Dundas

Førsteamanuensis, Poliklinikkleder Poliklinikk for Voksne og Eldre

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 31 84
  • +47 405 51 183

Ingrid.Dundas@uib.no

Gerard Eric Dwyers bilde

Gerard Eric Dwyer

Stipendiat

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

Gerard.Dwyer@uib.no

Olga Dysthes bilde

Olga Dysthe

Professor emerita

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 33 14
  • +47 480 96 674

Olga.Dysthe@uib.no

Hedda Dølis bilde

Hedda Døli

Stipendiat

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 995 80 152

Hedda.Doli@uib.no

Kjetil Egelandsdals bilde

Kjetil Egelandsdal

Stipendiat

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 39 77

Kjetil.Egelandsdal@uib.no

Tom Eicheles bilde

Tom Eichele

Professor II

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

Tom.Eichele@uib.no

Heike Eicheles bilde

Heike Eichele

Seniorforskningstekniker

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 62 90

Heike.Eichele@uib.no

Jarle Eids bilde

Jarle Eid

Dekan, Dean, Professor

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 91 88
  • +47 930 35 253

Jarle.Eid@uib.no

Liv Eides bilde

Liv Eide

Førsteamanuensis

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 48 30
  • +47 979 65 871

Liv.Eide@uib.no

Helene Marie Kjærgård Eides bilde

Helene Marie Kjærgård Eide

Førsteamanuensis

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 47 04

Helene.Eide@uib.no

Jossi Rakel Eides bilde

Jossi Rakel Eide

Universitetslektor

Institutt for klinisk psykologi

Jossi.Eide@uib.no

Egil Eides bilde

Egil Eide

Dosent, 20%

Institutt for pedagogikk

Egil.Eide@uib.no

Linda Eidsvågs bilde

Linda Eidsvåg

Universitetslektor

Institutt for klinisk psykologi

Linda.Eidsvag@uib.no

Sunniva Sørhus Eidsvågs bilde

Sunniva Sørhus Eidsvåg

Stipendiat

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 67 73

Sunniva.Sorhus@uib.no

Ståle Einarsens bilde

Ståle Einarsen

Professor

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 90 79

Stale.Einarsen@uib.no

Hege Ekelands bilde

Hege Ekeland

Seniorkonsulent, praksiskoordinator

Det psykologiske fakultet

  • +47 55 58 47 68

Hege.Ekeland@uib.no

Vebjørn Ekrolls bilde

Vebjørn Ekroll

Førsteamanuensis

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 90 78

Vebjorn.Ekroll@uib.no

Kari Eldals bilde

Kari Eldal

PH.D.-KANDIDAT

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 922 41 573

K.Eldal@uib.no

Jonny Engebøs bilde

Jonny Engebø

PH.D.-KANDIDAT

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 992 84 340

Jonny.Engebo@uib.no

Eilin K. Ereviks bilde

Eilin K. Erevik

Stipendiat

Institutt for samfunnspsykologi

Eilin.Erevik@uib.no

Lars Erslands bilde

Lars Ersland

Førsteamanuensis

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 97 66 60

Lars.Ersland@uib.no

Sissel Espes bilde
Jarle Røneid Fehns bilde

Jarle Røneid Fehn

Universitetslektor

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

Jarle.Fehn@uib.no

Turi Reiten Finseråss bilde

Turi Reiten Finserås

Stipendiat

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 980 79 303

Turi.Finseras@uib.no

Anne-Siri Fismens bilde

Anne-Siri Fismen

Stipendiat

HEMIL-senteret

  • +47 952 85 158

Anne-Siri.Fismen@uib.no

Guro Persdotter Fjelds bilde

Guro Persdotter Fjeld

EKSTERN

Institutt for samfunnspsykologi

Guro.Fjeld@uib.no

Elisabeth Flos bilde

Elisabeth Flo

Førsteamanuensis

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 88 85

Elisabeth.Flo@uib.no

Christine Schütz Fløisands bilde

Christine Schütz Fløisand

Vitenskapelig assistent

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 47 66
  • +47 416 73 169

Christine.Floisand@uib.no

Hege Folkedals bilde

Hege Folkedal

Administrasjonssjef

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 62 78
  • +47 913 78 775

Hege.Folkedal@uib.no

Svein Folmos bilde

Svein Folmo

Universitetslektor

Institutt for klinisk psykologi

Svein.Folmo@uib.no

Merethe Fosses bilde

Merethe Fosse

Universitetslektor

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 970 70 753

Merethe.Fosse@uib.no

Bjarte Furness bilde

Bjarte Furnes

Førsteamanuensis

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 68 74

Bjarte.Furnes@uib.no

Johannes Gjerstads bilde

Johannes Gjerstad

Professor II

Institutt for samfunnspsykologi

Johannes.Gjerstad@uib.no

Eva Glenjens bilde

Eva Glenjen

Universitetslektor

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 483 60 948

Eva.Glenjen@uib.no

Arne Gramstads bilde

Arne Gramstad

Førsteamanuensis II

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 62 00

Arne.Gramstad@uib.no

Kristine Fonnes Griffins bilde

Kristine Fonnes Griffin

FORSKNINGSASSISTENT

Institutt for klinisk psykologi

Kristine.Griffin@uib.no

Sider