Hjem

Senter for alders- og sykehjemsmedisin

Ansatte ved Senter for alders- og sykehjemsmedisin

Gunhild Agdesteens bilde

Gunhild Agdesteen

Seniorkonsulent, Senter for alders- og sykehjemsmedisin (SEFAS)

IGS

  • +47 55 58 60 67
  • +47 934 47 712

Gunhild.Agdesteen@uib.no

Kjersti Marie Blytts bilde

Kjersti Marie Blytt

PH.D.-KANDIDAT, Stipendiat

IGS

  • +47 55 58 60 67

Kjersti.Blytt@uib.no

Frøydis Kristine Bruviks bilde
Tony Matias Elvegaards bilde

Tony Matias Elvegaard

GJEST, Med.stud og Forskerlinjestudent

IGS

Tony.Elvegaard@uib.no

Ane Erdals bilde

Ane Erdal

Stipendiat

IGS

  • +47 55 58 60 36

Ane.Erdal@uib.no

Elisabeth Flos bilde

Elisabeth Flo

Førsteamanuensis

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 88 85

Elisabeth.Flo@uib.no

Stein Erik Fæøs bilde

Stein Erik Fæø

Stipendiat

IGS

  • +47 55 58 60 67
  • +47 922 62 081

Stein.Feo@uib.no

Christine Gullas bilde

Christine Gulla

Stipendiat

IGS

  • +47 55 58 60 53
  • +47 997 27 104

Christine.Gulla@uib.no

Torstein Frugård Habigers bilde

Torstein Frugård Habiger

GJEST, Stud.Med og Forskerlinjestudent

IGS

Torstein.Habiger@uib.no

Camilla  Kjellstadlis bilde

Camilla Kjellstadli

Stipendiat, Ph.d.-kandidat UiB

IGS

  • +47 55 58 85 18

Camilla.Kjellstadli@uib.no

Dagrun Daltveit Slettebøs bilde

Dagrun Daltveit Slettebø

Overingeniør, statistiker

IGS

  • +47 55 58 85 36
  • +47 408 71 116

Dagrun.Slettebo@uib.no

Oscar Tranvågs bilde

Oscar Tranvåg

Postdoktor, Høgskolen i Bergen og SEFAS

IGS

  • +47 55 58 61 19

Oscar.Tranvag@uib.no

Irene Aasmuls bilde

Irene Aasmul

Stipendiat

IGS

  • +47 55 58 61 92

Irene.Aasmul@uib.no