Hjem

Senter for kvinne- og kjønnsforskning

Kontaktinfo

Under finner du postadresse og kontaktinformasjon til administrasjonen ved Senter for kvinne- og kjønnsforskning.

Motta SKOK sine nyhetsbrev

Dersom du ønsker å melde deg på vår mailingliste og motta våre nyhetsbrev ber vi deg sende mail til Judith Ann Larsen: judith.Larsen@uib.no

Postadresser

FOR BREV:
Universitetet i Bergen
Senter for kvinne og kjønnsforskning (SKOK)
Postboks 7805
N-5020 Bergen, Norge

FOR PAKKER OG TIDSSKRIFT:
Universitetet i Bergen
Senter for kvinne- og kjønnsforskning (SKOK)
Postboks 7800
N-5020 Bergen, Norge/Norway

Administrasjon ved SKOK

Senterleder:
Professor Christine M. Jacobsen: christine.jacobsen@uib.no
Telefon: (+47) 55 58 92 65

Administrativ leder:
Tone Lund-Olsen: tone.lund-olsen@uib.no
Telefon: (+47) 55 58 33 12

Administrasjon:
Judith Larsen, førstekonsulent: judith.larsen@uib.no
Telefon: (+47) 55 58 27 05

Line Nævdal, førstekonsulent: line.navdal@uib.no
Telefon: (+47) 55 58 89 06

Idunn Tandstad, studieveileder: idunn.tandstad@uib.no
Telefon: (+47) 55 58 89 68

Sissel S. Aasheim, seniorkonsulent: sissel.aasheim@uib.no
Telefon: (+47) 55 58 28 47

Tomas Salem, førstekonsulent: tomas.salem@uib.no
Telefon: (+47) 46 78 31 81