Hjem

Senter for kvinne- og kjønnsforskning

Ansatte ved Senter for kvinne- og kjønnsforskning

Susan Gredleys bilde

Susan Gredley

GUEST

Senter for kvinne- og kjønnsforskning

Susan.Gredley@uib.no

Linda Gudmundsdottirs bilde

Linda Gudmundsdottir

GJEST

Senter for kvinne- og kjønnsforskning

Linda.Gudmundsdottir@uib.no

Amina Haddadis bilde

Amina Haddadi

GJEST

Senter for kvinne- og kjønnsforskning

Amina.Haddadi@uib.no

Rebecca Helmans bilde

Rebecca Helman

GUEST

Senter for kvinne- og kjønnsforskning

Rebecca.Helman@uib.no

Petra Jarretts bilde

Petra Jarrett

GUEST

Senter for kvinne- og kjønnsforskning

Petra.Jarrett@uib.no

Noor Jdids bilde

Noor Jdid

STIPENDIAT

Senter for kvinne- og kjønnsforskning

Noor.Jdid@uib.no

Redi Kookbaks bilde

Redi Kookbak

GJEST

Senter for kvinne- og kjønnsforskning

Redi.Kookbak@uib.no

Pawel Lewickis bilde

Pawel Lewicki

GJEST

Senter for kvinne- og kjønnsforskning

Pawel.Lewicki@uib.no

Tone Lund-Olsens bilde

Tone Lund-Olsen

Administrasjonssjef, SKOK/SVT

Senter for kvinne- og kjønnsforskning

  • +47 55 58 33 12

Tone.Lund-Olsen@uib.no

Susheela Mcwattss bilde

Susheela Mcwatts

GUEST

Senter for kvinne- og kjønnsforskning

Susheela.Mcwatts@uib.no

Carmine Rustins bilde

Carmine Rustin

GUEST

Senter for kvinne- og kjønnsforskning

Carmine.Rustin@uib.no

Rafal Smoczynskis bilde

Rafal Smoczynski

GUEST, Visiting Professor

Senter for kvinne- og kjønnsforskning

Rafal.Smoczynski@uni.no

Maria Temmess bilde

Maria Temmes

GUEST

Senter for kvinne- og kjønnsforskning

Maria.Temmes@uib.no

Vera Weetzels bilde

Vera Weetzel

GJEST

Senter for kvinne- og kjønnsforskning

Vera.Weetzel@uib.no