Hjem
Click

Senter for vitenskapsteori

Ansatte ved Senter for vitenskapsteori

Lise Augustsons bilde

Lise Augustson

Forsker

Senter for vitenskapsteori

  • +47 55 58 25 10

Lise.Augustson@uib.no

Henrik Bergs bilde

Henrik Berg

Stipendiat

Senter for vitenskapsteori

  • +47 55 58 25 54

Henrik.Berg@uib.no

Anne Blanchards bilde

Anne Blanchard

Postdoktor

Senter for vitenskapsteori

  • +47 55 58 21 47

Anne.Blanchard@uib.no

Scott Bremers bilde

Scott Bremer

Forsker

Senter for vitenskapsteori

  • +47 55 58 29 85

Scott.Bremer@uib.no

Bruna De Marchis bilde

Bruna De Marchi

Forsker

Senter for vitenskapsteori

Bruna.De-Marchi@uib.no

Geir Atle Erslands bilde

Geir Atle Ersland

Professor, UNESCO-Chair on Sustainable Heritage and Environmental Managment - Nature and Culture

Institutt for arkeologi, historie, kultur- og religionsvitenskap

  • +47 55 58 29 44
  • +47 901 69 073

Geir.Atle.Ersland@uib.no

Ragnar Fjellands bilde

Ragnar Fjelland

Professor emeritus

Senter for vitenskapsteori

  • +47 55 58 32 35

Ragnar.Fjelland@uib.no

Silvio Oscar Funtowiczs bilde

Silvio Oscar Funtowicz

Professor II

Senter for vitenskapsteori

Silvio.Funtowicz@uib.no

Cathrine Kramers bilde

Cathrine Kramer

Forsker

Senter for vitenskapsteori

Cathrine.Kramer@uib.no

Mimi Lams bilde

Mimi Lam

GJEST

Senter for vitenskapsteori

Mimi.Lam@uib.no

Tone Lund-Olsens bilde

Tone Lund-Olsen

Administrasjonssjef, SKOK/SVT

Senter for kvinne- og kjønnsforskning

  • +47 55 58 33 12

Tone.Lund-Olsen@uib.no

Torjus Midtgardens bilde

Torjus Midtgarden

Professor

Senter for vitenskapsteori

  • +47 55 58 29 78
  • +47 993 88 393

Torjus.Midtgarden@uib.no

Thorvald Sirness bilde

Thorvald Sirnes

Førsteamanuensis

Senter for vitenskapsteori

  • +47 55 58 89 63

Thorvald.Sirnes@uib.no

Gunnar Skirbekks bilde

Gunnar Skirbekk

Professor emeritus, vitskapsfilosofi

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

  • +47 55 58 28 45

Gunnar.Skirbekk@uib.no

Rasmus Tore Slaattelids bilde

Rasmus Tore Slaattelid

Førsteamanuensis

Senter for vitenskapsteori

  • +47 55 58 24 93
  • +47 482 24 658

Rasmus.Slaattelid@uib.no

Roger Strands bilde

Roger Strand

Professor

Senter for vitenskapsteori

  • +47 55 58 34 36
  • +47 480 74 017

Roger.Strand@uib.no