Hjem
Click

Universitetsmuseet i Bergen

Administrativt og teknisk ansatte ved Universitetsmuseet i Bergen

Cornelia Albrektsens bilde

Cornelia Albrektsen

Betjent

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 915 24 305

Cornelia.Albrektsen@uib.no

Tom Alvestads bilde

Tom Alvestad

Overingeniør

Avdeling for naturhistorie

  • +47 970 42 575

Tom.Alvestad@uib.no

Lena Arntsens bilde

Lena Arntsen

Avdelingsingeniør

Avdeling for naturhistorie

  • +47 938 59 348

Lena.Arntsen@uib.no

Knut Olav Aslaksens bilde

Knut Olav Aslaksen

Underdirektør

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 33 11
  • +47 995 21 562

Knut.Aslaksen@uib.no

Marielle Berghs bilde

Marielle Bergh

Overingeniør, Konservator - naturhistoriskt materiale

Avdeling for naturhistorie

  • +47 473 50 367

Marielle.Bergh@uib.no

Aud Berglis bilde

Aud Bergli

Avdelingsingeniør

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 61 78

Aud.Bergli@uib.no

Olav Sigurd Berlands bilde

Olav Sigurd Berland

Forskningstekniker

Avdeling for naturhistorie

  • +47 55 58 29 22

Olav.Berland@uib.no

Joel Bernards bilde

Joel Bernard

Betjent

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 31 40

Joel.Bernard@uib.no

Astri Botnens bilde

Astri Botnen

Overingeniør

Avdeling for naturhistorie

  • +47 55 58 33 40

Astri.Botnen@uib.no

Olaug Flatnes Bratbaks bilde

Olaug Flatnes Bratbak

Overingeniør

Avdeling for naturhistorie

  • +47 55 58 29 06

Olaug.Bratbak@uib.no

Inge Bøs bilde

Inge Bø

Førstekonsulent

Avdeling for naturhistorie

  • +47 55 58 29 05
  • +47 411 61 661

Inge.Bo@uib.no

Britt Marie Bøes bilde

Britt Marie Bøe

Førstebetjent

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 31 40

Britt.Boe@uib.no

Yvonne Dahls bilde

Yvonne Dahl

Avdelingsingeniør

Avdeling for naturhistorie

Yvonne.Dahl@uib.no

Ann.Kristin Dahlbergs bilde

Ann.Kristin Dahlberg

Fagkonsulent

Avdeling for kulturhistorie

Ann-Kristin.Dahlberg@uib.no

Stefano Dell Aitantes bilde

Stefano Dell Aitante

Fagkonsulent

Avdeling for kulturhistorie

Stefano.Dellaitante@uib.no

Per Djursvolls bilde

Per Djursvoll

Overingeniør

Avdeling for naturhistorie

  • +47 55 58 29 25

Per.Djursvoll@uib.no

Stine Rost Kronvang Dornfests bilde

Stine Rost Kronvang Dornfest

Avdelingsingeniør

Avdeling for kulturhistorie

  • +47 55 58 61 77
  • +47 454 80 817

Stine.Dornfest@uib.no

Vidar Edlands bilde

Vidar Edland

Betjent

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 984 81 117

Vidar.Edland@uib.no

Ole Herman Fedjes bilde

Ole Herman Fedje

Forskningstekniker

Avdeling for naturhistorie

  • +47 55 58 72 67
  • +47 416 49 301

Ole.Fedje@uib.no

Vita Gavares bilde

Vita Gavare

Førstekonsulent

Avdeling for naturhistorie

  • +47 55 58 29 05

Vita.Gavare@uib.no

Linn Katrine Hagenlunds bilde

Linn Katrine Hagenlund

Overingeniør

Avdeling for naturhistorie

Linn.Hagenlund@uib.no

Lene Synnøve Halvorsens bilde

Lene Synnøve Halvorsen

Overingeniør

Avdeling for naturhistorie

  • +47 55 58 35 83

Lene.Halvorsen@uib.no

Eli Kristine Økland Hauskens bilde

Eli Kristine Økland Hausken

Rådgiver

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 93 63

Eli.Hausken@uib.no

Karen Marie Heimviks bilde

Karen Marie Heimvik

Seniorkonsulent

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 93 62

karen.heimvik@uib.no

Beate Helles bilde

Beate Helle

Ledende forskningstekniker

Avdeling for naturhistorie

  • +47 55 58 33 37

Beate.Helle@uib.no

Solfrid Hjelmtveits bilde

Solfrid Hjelmtveit

Overingeniør

Avdeling for naturhistorie

  • +47 55 58 33 41

Solfrid.Hjelmtveit@uib.no

Iren Yingxia Hodnelands bilde

Iren Yingxia Hodneland

Betjent

Universitetsmuseet i Bergen

Iren.Hodneland@uib.no

Christina Holmefjords bilde

Christina Holmefjord

Overingeniør

Avdeling for naturhistorie

  • +47 916 10 064

Christina.Holmefjord@uib.no

Brita Hopes bilde

Brita Hope

Førstekonsulent

Avdeling for kulturhistorie

  • +47 55 58 80 25

Brita.Hope@uib.no

Margareth Hosøys bilde

Margareth Hosøy

Seniorkonsulent

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 83 84
  • +47 906 20 138

Margareth.Hosoy@uib.no

Sonja Marie Innselsets bilde

Sonja Marie Innselset

Rådgiver, Arkivansvarlig

Avdeling for kulturhistorie

  • +47 55 58 32 65

Sonja.Innselset@uib.no

Siri Skretting Jansens bilde

Siri Skretting Jansen

Seniorrådgiver

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 55 58 20 81
  • +47 414 79 215

Siri.Jansen@uib.no

Per Magnus Jørgensens bilde

Per Magnus Jørgensen

Avdeling for naturhistorie

  • +47 55 58 33 38
  • +47 55 58 72 58

Per.Jorgensen@uib.no

Marius Kambestads bilde

Marius Kambestad

FORSKNINGSTEKNIKER

Avdeling for naturhistorie

Marius.Kambestad@uib.no

Katrine Kongshavns bilde

Katrine Kongshavn

Overingeniør

Avdeling for naturhistorie

  • +47 55 58 29 26

Katrine.Kongshavn@uib.no

Jon Anders Kongsruds bilde

Jon Anders Kongsrud

Senioringeniør

Avdeling for naturhistorie

  • +47 55 58 22 23

Jon.Kongsrud@uib.no

Adam Kurzs bilde

Adam Kurz

Forskningstekniker

Avdeling for naturhistorie

  • +47 55 58 72 56
  • +47 406 21 565

Adam.Kurz@uib.no

Mons Kvammes bilde

Mons Kvamme

Senioringeniør

Avdeling for naturhistorie

Mons.Kvamme@uib.no

Gunnar Mikalsen Kviftes bilde

Gunnar Mikalsen Kvifte

Senioringeniør

Avdeling for naturhistorie

Gunnar.Kvifte@uib.no

Gunnar Langhelles bilde

Gunnar Langhelle

Overingeniør

Avdeling for naturhistorie

  • +47 55 58 29 21

Gunnar.Langhelle@uib.no

Louise Maria Lindbloms bilde

Louise Maria Lindblom

Senioringeniør

Avdeling for naturhistorie

  • +47 55 58 33 42

Louise.Lindblom@uib.no

Trond Eilev Linges bilde

Trond Eilev Linge

Seniorkonsulent

Fornminneseksjonen

  • +47 55 58 29 30

Trond.Linge@uib.no

Inger Alice L. Loftesness bilde

Inger Alice L. Loftesnes

Førstekonsulent

Avdeling for kulturhistorie

  • +47 55 58 81 72

Inger-Alice.Loftesnes@uib.no

Marie-Louise Lorentzens bilde

Marie-Louise Lorentzen

Senioringeniør

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 61 76
  • +47 902 00 098

Marie-Louise.Lorentzen@uib.no

Johnny Magnussens bilde

Johnny Magnussen

Ingeniør

Avdeling for naturhistorie

  • +47 55 58 82 83

Johnny.Magnussen@uib.no

Luis Felipe Martell Hernándezs bilde

Luis Felipe Martell Hernández

Avdelingsingeniør

Avdeling for naturhistorie

Luis.Hernandez@uib.no

Else Jorunn Melstokkås bilde

Else Jorunn Melstokkå

Driftsleder

Avdeling for naturhistorie

  • +47 55 58 72 69

Else.Melstokka@uib.no

Bjørn Moes bilde

Bjørn Moe

Seniorkonsulent, Informasjonsleder

Avdeling for naturhistorie

  • +47 55 58 72 62

Bjorn.Moe@uib.no

Hilde Margrethe Moens bilde

Hilde Margrethe Moen

Driftsleder

Avdeling for naturhistorie

  • +47 55 58 29 22
  • +47 992 38 321

Hilde.Moen@uib.no

Sigrid Mugus bilde

Sigrid Mugu

Avdelingsingeniør

Avdeling for naturhistorie

Sigrid.Mugu@uib.no

Reidun Mykings bilde

Reidun Myking

Seniorforskningstekniker

Avdeling for naturhistorie

  • +47 55 58 72 52

Reidun.Myking@uib.no

Harald Mælands bilde

Harald Mæland

Forskningstekniker

Avdeling for naturhistorie

  • +47 55 58 72 56

Harald.Maland@uib.no

Brith Natlandsmyrs bilde

Brith Natlandsmyr

Avdelingsingeniør

Avdeling for naturhistorie

  • +47 55 58 93 65

Brith.Natlandsmyr@uib.no

Tonje Niemis bilde

Tonje Niemi

Konsulent

Avdeling for kulturhistorie

  • +47 942 89 487

Tonje.Niemi@uib.no

Elisabeth Kjønsø Nonstads bilde

Elisabeth Kjønsø Nonstad

Betjent

Universitetsmuseet i Bergen

Elisabeth.Nonstad@uib.no

Camilla Celine Nordbys bilde

Camilla Celine Nordby

Seksjonssjef

Avdeling for kulturhistorie

  • +47 55 58 61 68
  • +47 976 59 632

Camilla.Nordby@uib.no

Asle Bruen Olsens bilde

Asle Bruen Olsen

Seksjonssjef

Fornminneseksjonen

  • +47 55 58 29 32
  • +47 917 20 008

Asle.Olsen@uib.no

Thomas Bruen Olsens bilde

Thomas Bruen Olsen

Seniorkonsulent

Fornminneseksjonen

  • +47 55 58 45 83
  • +47 950 59 661

Thomas.Olsen@uib.no

Bodil Omas bilde

Bodil Oma

Driftsleder

Avdeling for naturhistorie

  • +47 55 58 72 68
  • +47 416 41 197

Bodil.Oma@uib.no

Liv Jorun Omas bilde

Liv Jorun Oma

Seniorkonsulent

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 93 29
  • +47 948 89 115

Liv.Oma@uib.no

Anette Overlands bilde

Anette Overland

Senioringeniør

Avdeling for naturhistorie

  • +47 55 58 33 22

Anette.Overland@uib.no

Arne Pedersens bilde

Arne Pedersen

Betjent

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 31 40

Arne.Pedersen@uib.no

Terhi Pousis bilde

Terhi Pousi

Forskningstekniker

Avdeling for naturhistorie

  • +47 55 58 72 56
  • +47 416 49 302

Terhi.Pousi@uib.no

Ari Olavi Puolakoskis bilde

Ari Olavi Puolakoski

Avdelingsingeniør

Avdeling for naturhistorie

  • +47 55 58 99 19

Ari.Puolakoski@uib.no

Stefan Reimanns bilde

Stefan Reimann

Forskningstekniker

Avdeling for naturhistorie

  • +47 924 66 019

Stefan.Reimann@uib.no

Soraya Jacques Rodriguess bilde

Soraya Jacques Rodrigues

Overingeniør

Avdeling for kulturhistorie

  • +47 55 58 61 81
  • +47 480 85 478

Soraya.Rodrigues@uib.no

Steffen Roths bilde

Steffen Roth

Overingeniør

Avdeling for naturhistorie

  • +47 55 58 29 11

Steffen.Roth@uib.no

Reidun Samuelsens bilde

Reidun Samuelsen

Seniorforskningstekniker

Avdeling for naturhistorie

  • +47 55 58 72 66
  • +47 478 66 001

Reidun.Samuelsen@uib.no

Pelayo Secadess bilde

Pelayo Secades

AVDELINGSINGENIØR

Avdeling for naturhistorie

  • +47 402 23 249

Pelayo.Secades@uib.no

Anna Shepherds bilde

Anna Shepherd

Avdelingsingeniør

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 979 68 915

Anna.Shepherd@uib.no

Svein Skares bilde

Svein Skare

Overingeniør

Avdeling for kulturhistorie

  • +47 55 58 31 04

Svein.Skare@uib.no

Kristin Solheims bilde

Kristin Solheim

Førstekonsulent

Avdeling for naturhistorie

  • +47 55 58 72 60

Kristin.Solheim@uib.no

Fredrik Sollis bilde

Fredrik Solli

Fagkonsulent

Universitetsmuseet i Bergen

Fredrik.Solli@uib.no

Morten Stokkans bilde

Morten Stokkan

Overingeniør

Avdeling for naturhistorie

Morten.Stokkan@uib.no

Gita-Govinda Frimannslund Storegjerdes bilde

Gita-Govinda Frimannslund Storegjerde

Førstebetjent

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 31 40

Gita.Storegjerde@uib.no

Monica Strømmes bilde

Monica Strømme

Fagarbeider m/fagbrev

Avdeling for naturhistorie

  • +47 55 58 72 67
  • +47 406 35 789

Monica.Stromme@uib.no

Stig Andre Sæles bilde

Stig Andre Sæle

Betjent

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 31 40

Stig.Sale@uib.no

Alf Helge Søylands bilde

Alf Helge Søyland

Driftsleder

Avdeling for naturhistorie

  • +47 55 58 72 71
  • +47 971 71 315

Alf.Soyland@uib.no

Liselotte  Takken Beijersbergens bilde

Liselotte Takken Beijersbergen

Avdelingsingeniør

Avdeling for naturhistorie

  • +47 55 58 23 59

Liselotte.Takken@uib.no

Svein Arthur Thorbjørnsens bilde

Svein Arthur Thorbjørnsen

Forskningstekniker

Avdeling for naturhistorie

  • +47 55 58 72 74

Svein.Thorbjornsen@uib.no

Christine Tøssebros bilde

Christine Tøssebro

Seniorkonsulent, Arkeolog

Fornminneseksjonen

Christine.Tossebro@uib.no

Lisa Olivia Vanvikaass bilde

Lisa Olivia Vanvikaas

Betjent

Universitetsmuseet i Bergen

Lisa.Vanvikaas@uib.no

Elin Vedelers bilde

Elin Vedeler

Betjent

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 31 40

Elin.Vedeler@uib.no

Janine Wardiuss bilde

Janine Wardius

INGENIØR

Avdeling for kulturhistorie

  • +47 469 47 629

Janine.Wardius@uib.no

Tor Arne Waraass bilde

Tor Arne Waraas

Seniorkonsulent

Avdeling for kulturhistorie

  • +47 55 58 31 16

Tor.Waraas@uib.no

Andreas Wefrings bilde

Andreas Wefring

Seniorkonsulent, Økonom/prosjektøkonom

Fornminneseksjonen

  • +47 55 58 87 17
  • +47 944 37 078

Andreas.Wefring@uib.no

Sider