Hjem
Alrek helseklynge

Nina Langeland, leder av arbeidsgruppen for Alrek helseklynge. Tlf. 416 16 450, e-post: nina.langeland@uib.no

Robert Bjerknes, viserektor for tverrfaglig virksomhet. Tlf. 922 98 233, e-post: robert.bjerknes@uib.no

Per Bakke, dekan ved Det medisinske fakultet,  Tlf. 992 04 032, e-post: per.bakke@uib.no

Bente Wold, dekan ved Det psykologiske fakultet. Tlf. 905 32 667, e-post: bente.wold@uib.no 

Odd Vegard Kandal-Wright, leder kommunikasjonsforum. Tlf. 995 00 960, e-post: odd.kandal-wright@uib.no

 

For spørsmål om byggeprosjektet


Magnar Rusten, prosjektleder, Tlf. 905 76 210, e-post: Magnar.Rusten@uib.no

 

Ønsker du nyheter fra Alrek helseklynge? Meld deg på vårt nyhetsbrev her.