Hjem

Arboretet og Botanisk hage, Milde

Ansatte ved Arboretet og Botanisk hage, Milde

Heidi Lie Andersens bilde

Heidi Lie Andersen

Førsteamanuensis, Botanikk

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 55 58 33 20
  • +47 482 25 617

Heidi.Andersen@uib.no

Ole Herman Fedjes bilde

Ole Herman Fedje

Forskningstekniker

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 55 58 72 67
  • +47 416 49 301

Ole.Fedje@uib.no

Eva Kleffelgårds bilde

Eva Kleffelgård

Forskningstekniker, Forskningstekniker, Gartner Bergen Botaniske hage

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 951 81 943

Eva.Kleffelgard@uib.no

Bjørn Moes bilde

Bjørn Moe

Seniorkonsulent, Informasjonsleder

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 55 58 72 62

Bjorn.Moe@uib.no

Bodil Omas bilde

Bodil Oma

Driftsleder

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 55 58 72 68
  • +47 416 41 197

Bodil.Oma@uib.no

Terhi Pousis bilde

Terhi Pousi

Forskningstekniker

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 55 58 72 56
  • +47 416 49 302

Terhi.Pousi@uib.no

Reidun Samuelsens bilde

Reidun Samuelsen

Seniorforskningstekniker

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 55 58 72 66
  • +47 478 66 001

Reidun.Samuelsen@uib.no

Monica Strømmes bilde

Monica Strømme

Fagarbeider m/fagbrev

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 55 58 72 67
  • +47 406 35 789

Monica.Stromme@uib.no