Hjem
Institutt for design

Vitenskapelig ansatte ved Institutt for design

Petter Bergeruds bilde

Petter Bergerud

Professor

Institutt for design

  • +47 55 58 74 96
  • +47 994 14 107

Petter.Bergerud@uib.no

Torkell Bernsens bilde

Torkell Bernsen

Førsteamanuensis

Institutt for design

  • +47 55 58 74 10
  • +47 416 62 668

Torkell.Bernsen@uib.no

Ashley Jane Booths bilde

Ashley Jane Booth

Professor, Professor i visuell kommunikasjon

Institutt for design

  • +47 55 58 73 29
  • +47 908 52 008

Ashley.Booth@uib.no

Ørjan Djønnes bilde

Ørjan Djønne

Førsteamanuensis

Institutt for design

  • +47 922 16 862
  • +47 922 16 862

Orjan.Djonne@uib.no

Eli Kirstin Eides bilde

Eli Kirstin Eide

Professor, Professor i romdesign og interiørarkitektur

Institutt for design

  • +47 55 58 74 51

Eli-Kirstin.Eide@uib.no

Åse Huuss bilde

Åse Huus

Førsteamanuensis

Institutt for design

  • +47 55 58 74 42
  • +47 928 52 971

Ase.Huus@uib.no

Bente Irmingers bilde

Bente Irminger

Førsteamanuensis, Visedekan for utdanning

Institutt for design

  • +47 55 58 74 52
  • +47 450 08 489

Bente.Irminger@uib.no

Dora Isleifsdottirs bilde

Dora Isleifsdottir

Professor, Professor i visuell kommunikasjon

Institutt for design

  • +47 55 58 73 61

Dora.Isleifsdottir@uib.no

Gustav Kvaals bilde

Gustav Kvaal

Førsteamanuensis

Institutt for design

  • +47 55 58 73 65
  • +47 938 61 689

Gustav.Kvaal@uib.no

Kate-Elin Madsens bilde

Kate-Elin Madsen

Universitetslektor, Koordinator for bachelorstudiet

Institutt for design

  • +47 55 58 74 14

Kate-Elin.Madsen@uib.no

Imi Maufes bilde

Imi Maufe

Universitetslektor

Institutt for design

  • +47 902 57 476

Imi.Maufe@uib.no

Charles Michalsens bilde

Charles Michalsen

Førsteamanuensis

Institutt for design

  • +47 55 58 74 26
  • +47 916 18 032

Charles.Michalsen@uib.no

Ingrid Marie Rundbergs bilde
Einar Wiigs bilde

Einar Wiig

Universitetslektor

Institutt for design

  • +47 55 58 74 46

Einar.Wiig@uib.no