Hjem
Senter for dyphavsforskning

Ansatte ved Senter for dyphavsforskning

Anders Bjergas bilde

Anders Bjerga

Stipendiat

GEO

  • +47 55 58 30 39
  • +47 930 67 075

Anders.Bjerga@uib.no

Jo Brendryens bilde

Jo Brendryen

Forsker

GEO

  • +47 55 58 26 29

Jo.Brendryen@uib.no

Håkon Dahles bilde

Håkon Dahle

Professor, Group Leader at Computatonal Biological Unit; WP leader at K.G. Jebsen Centre for Deep Sea Research

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 38 61
  • +47 911 12 246

Hakon.Dahle@uib.no

Bjarte Hannisdals bilde

Bjarte Hannisdal

Førsteamanuensis

GEO

  • +47 55 58 87 63
  • +47 959 72 740

Bjarte.Hannisdal@uib.no

Steffen Leth Jørgensens bilde

Steffen Leth Jørgensen

Førsteamanuensis, Forskergruppeleder for geokjemi og geobiologi

GEO

  • +47 55 58 38 60
  • +47 416 26 055

Steffen.Jorgensen@uib.no

Sven Le Moine-Bauers bilde

Sven Le Moine-Bauer

Postdoktor, Researcher, lab manager, and research coordinator

GEO

  • +47 55 58 38 34
  • +47 981 87 251

Sven.Bauer@uib.no

Ingunn Hindenes Thorseths bilde

Ingunn Hindenes Thorseth

Professor, professor

GEO

  • +47 55 58 34 28
  • +47 415 28 683

Ingunn.Thorseth@uib.no