Hjem

Forskningsadministrativ avdeling

Ansatte ved Forskningsadministrativ avdeling

Emmanuel O. Babatundes bilde

Emmanuel O. Babatunde

Seniorrådgiver, Eksternfinansiering, Local Contact Point for Horisont 2020 Societal Challenges 3, Excellent Science (MSCA), SWAFS, EEA Grants

Forskningsadministrativ avdeling

  • +47 55 58 38 65
  • +47 913 56 627

Emmanuel.Babatunde@uib.no

Kristin Bakkens bilde

Kristin Bakken

Seniorrådgiver, Assisterende fakultetsdirektør - Permisjon

Forskningsadministrativ avdeling

  • +47 55 58 31 43
  • +47 984 19 420

Kristin.Bakken@uib.no

Bjug Olav Bøyums bilde

Bjug Olav Bøyum

Seniorrådgiver

Forskningsadministrativ avdeling

  • +47 55 58 49 83
  • +47 906 44 189

Bjug.Boyum@uib.no

Espen Dahles bilde

Espen Dahle

Seniorrådgiver, Ph.d.-koordinator

Forskningsadministrativ avdeling

  • +47 55 58 33 81

Espen.Dahle@uib.no

Natalia Muschers bilde

Natalia Muscher

Førstekonsulent, Trainee gjennom Bergen Næringsråd sitt traineeprogram Trainee Vest.

Forskningsadministrativ avdeling

  • +47 55 58 49 73

Natalia.Muscher@uib.no

Kristin Svartveits bilde

Kristin Svartveit

Seniorrådgiver, Internasjonalisering

Forskningsadministrativ avdeling

  • +47 55 58 49 95
  • +47 992 97 748

Kristin.Svartveit@uib.no