Hjem
Engelsk

Ansatte ved Engelsk

Barbara Blairs bilde

Barbara Blair

Fagkonsulent, Consultant - Language testing

FREMMEDSPRAK

  • +47 55 58 30 45

Barbara.Blair@uib.no

Anne-Britt Glittenberg Elvegårds bilde

Anne-Britt Glittenberg Elvegård

Universitetslektor, Språktestutvikler

FREMMEDSPRAK

  • +47 55 58 80 96

Anne-britt.Elvegard@uib.no

Craig Grocotts bilde

Craig Grocott

Stipendiat, Consultant

FREMMEDSPRAK

  • +47 55 58 48 77

Craig.Grocott@uib.no

Hildegunn Lahlum Helnesss bilde

Hildegunn Lahlum Helness

Universitetslektor, Språktestutvikler

FREMMEDSPRAK

  • +47 55 58 81 44

Hildegunn.Helness@uib.no

Anders Johannessen Fikkes bilde

Anders Johannessen Fikke

Høgskolelærer/øvingslærer, språkprøveutvikler, vitenskapelig assistent

FREMMEDSPRAK

  • +47 55 58 81 42

Anders.Fikke@uib.no

Camilla Blokhus Svenssons bilde

Camilla Blokhus Svensson

Høgskolelærer/øvingslærer, språktestutvikler og kursholder

FREMMEDSPRAK

  • +47 55 58 81 46
  • +47 450 35 613

Camilla.Svensson@uib.no

Zeljka Svrljugas bilde

Zeljka Svrljuga

Professor, Amerikansk litteratur

FREMMEDSPRAK

  • +47 55 58 23 65
  • +47 970 40 859

Zeljka.Svrljuga@uib.no

Sigrid Øreviks bilde

Sigrid Ørevik

Førsteamanuensis, Engelsk fagdidaktikk

FREMMEDSPRAK

  • +47 55 58 23 62
  • +47 922 16 934

Sigrid.Orevik@uib.no