Hjem
Nordisk språk

Ansatte ved Nordisk språk

Helene Hildremyrs bilde

Helene Hildremyr

Gjesteforsker, nordisk språkvitenskap

LLE

helene.hildremyr@uib.no

Thorsteinn Gudmundur Indridasons bilde

Thorsteinn Gudmundur Indridason

Professor, nordisk språkvitenskap

LLE

  • +47 55 58 24 35

Torsteinn.Indridason@uib.no

Sunniva Petersen Johansens bilde

Sunniva Petersen Johansen

Universitetslektor, nordisk fagdidaktikk/språk

LLE

  • +47 55 58 94 34

Sunniva.Johansen@uib.no

Agnete Nesses bilde

Agnete Nesse

Professor

LLE

  • +47 55 58 61 85

Agnete.Nesse@uib.no

Randi Netelands bilde

Randi Neteland

Postdoktor, nordisk språk

LLE

  • +47 55 58 36 82

Randi.Neteland@uib.no

Margunn Rausets bilde

Margunn Rauset

Forsker, prosjektleder for Revisjonsprosjektet og leder for ordbokmiljøet ved UiB

LLE

  • +47 55 58 24 63

margunn.rauset@uib.no

Ivar Utnes bilde

Ivar Utne

Førsteamanuensis, nordisk språkvitenskap/navnegransking

LLE

  • +47 55 58 24 04

Ivar.Utne@uib.no