Hjem

Allmennmedisin

Ansatte ved Allmennmedisin

Kjersti Marie Blytts bilde

Kjersti Marie Blytt

Forsker, Stipendiat

IGS

  • +47 55 58 60 67
  • +47 913 07 857

Kjersti.Blytt@uib.no

Knut Erik Emberlands bilde

Knut Erik Emberland

Stipendiat, Ph.d.-kandidat. Faglig tilknyttet AFE Bergen.

IGS

  • +47 932 62 368

Knut.Erik.Emberland@uib.no

Steinar Hunskårs bilde

Steinar Hunskår

Professor, Prodekan for utdanning, Det medisinske fakultet

IGS

  • +47 55 58 20 85
  • +47 958 35 353

Steinar.Hunskar@uib.no

Thomas Mildestvedts bilde

Thomas Mildestvedt

Førsteamanuensis

IGS

  • +47 55 58 61 63
  • +47 997 42 658

Thomas.Mildestvedt@uib.no

John Nessas bilde

John Nessa

Førsteamanuensis

IGS

  • +47 55 58 61 00

John.Nessa@uib.no

Guri Rørtveits bilde

Guri Rørtveit

Instituttleder

IGS

  • +47 55 58 61 41
  • +47 992 32 769

Guri.Rortveit@uib.no

Edvin Scheis bilde

Edvin Schei

Professor, Fagområde for allmennmedisin (50 %), og Enhet for læring (EFL), Medisinsk fakultet (50 %)

IGS

  • +47 55 58 61 38

Edvin.Schei@uib.no

Jan Sture Skouens bilde

Jan Sture Skouen

Professor, Forskningsfelt: Fysikalsk medisin og rehabilitering

IGS

  • +47 55 58 61 59
  • +47 930 16 344

Jan.Skouen@uib.no