Hjem
Biostatistikk og dataanalyse
Aktuelt

Vaktliste høst 2015: Veiledningstjeneste for medisinsk statistikk

Forskere ved MOF kan henvende seg til veiledningstjenesten for å diskutere design av studier, valg av statistiske metoder og bruk av programvare.

Illustration
Foto/ill.:
Colourbox.com

Veiledningstjenesten er en del av Kjernefasilitet for biostatistikk og dataanalyse ved Institutt for global helse og samfunnsmedisin. 

Konsultasjoner /møter med veiledningstjenesten skal helst skje torsdager mellom klokken 9.00 og 16.00. Avtale om møte gjøres på forhånd per telefon eller mail med den som har ansvar den aktuelle uken.
Sted: Kalfarveien 31

Les mer om veiledningstjenesten her.

 

Uke

Kontaktperson

35

(24/8-28/8)

Jannicke Igland

Tlf: 55 58 85 28

Jannicke.Igland@igs.uib.no

36

(31/8-4/09)

Magne Solheim

Tlf: 95 76 96 63

Magne.Solheim@k2.uib.no

37

(7/9-11/9)

 

Astrid Lunde

Tlf: 55 58 61 84

Astrid.Lunde@igs.uib.no

38

(14/9-18/9)

Stein Emil Vollset

Tlf: 53 20 40 29

Vollset@igs.uib.no

39

(21/9-25/9)

Miriam Gjerdevik

Tlf: 55 58 61 47

Miriam.Gjerdevik@igs.uib.no

40

(28/9-2/10)

Anders Engeland

Tlf: 53 20 40 42

Anders.Engeland@igs.uib.no

41

(5/10-9/10)

 Rolv Skjærven

Tlf: 55 58 85 34

Rolv.Skjarven@igs.uib.no

42

(12/10-16/10)

Trond Riise

Tlf: 55 58 61 10

Trond.Riise@igs.uib.no 

43

(19/10-24/10)

Øystein Haaland

Tlf: 55 58 61 24

Oystein.Haaland@igs.uib.no

44

(26/10-30/10)

Roy Miodini Nilsen

Tlf: 92 44 96 46

Roy.Nilsen@igs.uib.no

45

(2/11-6/11)

Stein Atle Lie

Tlf: 55 58 64 77

Stein.Lie@iko.uib.no

46

(9/11-13/11)

Geir Egil Eide

Tlf: 55 97 55 34

Geir.Egil.Eide@helse-bergen.no

47

(16/11-20/11)

Jannicke Igland

Tlf: 55 58 85 28

Jannicke.Igland@igs.uib.no

48

(23/11-27/11)

Magne Solheim

Tlf: 95 76 96 63

Magne.Solheim@k2.uib.no

49

 (30/11-4/12)

Miriam Gjerdevik

Tlf: 55 58 61 47

Miriam.Gjerdevik@igs.uib.no

50

(9/12-13/12)

Stein Emil Vollset

Tlf: 53 20 40 29

Vollset@igs.uib.no

51

(16/12-20/12)

Øystein Haaland

Tlf: 55 58 61 24

Oystein.Haaland@igs.uib.no