Hjem

Basseng- og reservoarstudier (BRS)

Ansatte ved Basseng- og reservoarstudier (BRS)

Bjørn Burr Nybergs bilde

Bjørn Burr Nyberg

Forsker, Basin Analysis and Sedimentology

GEO

  • +47 485 02 408

Bjorn.Nyberg@uib.no

Vilde Dimmens bilde

Vilde Dimmen

Ph.d.-kandidat, VISTA Scholar

GEO

Vilde.Dimmen@uib.no

Robert Gawthorpes bilde

Robert Gawthorpe

Professor, VISTA Professor

GEO

  • +47 55 58 34 38
  • +47 453 92 790

Rob.Gawthorpe@uib.no

Morten Jakobsens bilde

Morten Jakobsen

Professor, Reservoir Geophysics

GEO

  • +47 55 58 34 18
  • +47 406 59 588

Morten.Jakobsen@uib.no

Kristian Jensens bilde

Kristian Jensen

Stipendiat

GEO

  • +47 55 58 45 10
  • +47 986 70 020

Kristian.Jensen@uib.no

Tor Arne Johansens bilde

Tor Arne Johansen

Professor

GEO

  • +47 55 58 34 15
  • +47 951 39 224

TorArne.Johansen@uib.no

Henk Keerss bilde

Henk Keers

Førsteamanuensis

GEO

  • +47 55 58 87 48

Henk.Keers@uib.no

Isabelle Lecomtes bilde

Isabelle Lecomte

Førsteamanuensis, Reservoargeofysikk

GEO

  • +47 55 58 34 17

Isabelle.Lecomte@uib.no

Gunn Mangeruds bilde

Gunn Mangerud

Professor, Vice Dean, The Faculty of Mathematics and Natural Sciences

GEO

  • +47 55 58 27 93
  • +47 975 57 137

Gunn.Mangerud@uib.no

Jhon Muñoz-Barreras bilde

Jhon Muñoz-Barrera

Stipendiat, My interest is to understand how the tectonic and non-tectonic factors control the siliciclastic sediment distribution during the rift episodes.

GEO

Jhon.Munoz@uib.no

David Peacocks bilde

David Peacock

Førsteamanuensis, Associate professor

GEO

  • +47 55 58 32 34

David.Peacock@uib.no

Thilo Wronas bilde

Thilo Wrona

Postdoktor

GEO

  • +47 55 58 81 10

Thilo.Wrona@uib.no